Airfryer Tavsiyeleri ve Kullanıcı Yorumları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Airfryer Tavsiyeleri ve Kullanıcı Yorumları

Philips 9870 gördüğüm en iyisi, airfryer ların en büyük sorunu temizlik. Onu da bilen biri olarak söylüyorum çok memnunum.

Wifi olan modellerde şunu yapabiliyor muyuz?

Spora gitmeden önce eti koysam içine, şu saatte pişir desem veya spor bitmeye yakınken 4G üzerinden girsem uygulamaya pişir desem

Sabah uyanacağım saatte bana kahvaltıyı hazır etmiş olsa?

Bu özellikleri varsa wifi olan modelleri tercih edicem yoksa anlamsız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Spora gitmeden önce eti koysam içine, şu saatte pişir desem veya spor bitmeye yakınken 4G üzerinden girsem uygulamaya pişir desem

Dolaptan çıkarıp hazırlayanı var Serhanım

Bu sıcakta eti airfrayere koyup 2-3 saat sonra pişmeye bırakacaksan ekstra protein sahibi olursun zannımca. Buzlu protein olur bak ona bişe diyemem önce. Buz çözdürürsün sonra pişirirsin ama pişme arasında beni karıştır diye uyarı veriyor onun çözümü de eve bir manita bulmak.

?

ADAM DEĞİLSİNİZ

denemeden yazmak istemedim. Bendeki şu ürün : Philips Airfryer HD9285/96 5000 Serisi XXL Connected 7.2 lt Yağsız Fritöz
Uzaktan pişiriyor. Dışarıdaydım Uygulamadan baktım online gorünüyor fişte mi emin değildim bir geldim wifi butonu yanıyor ve fişte.
Uzaktan pişirmeyi de durdurmayı da sağlıyor.
Yemek listesi var ister oradan seçiyorsun ister manuel zamanlama veriyorsun.

Ancak dediğim gibi patates gibi bazı ürünlerde ara ara gel beni bi çevir diye bağırıyor. Diger modlarda bu yok tabiki.

denemeden yazmak istemedim. Bendeki şu ürün : Philips Airfryer HD9285/96 5000 Serisi XXL Connected 7.2 lt Yağsız Fritöz
Uzaktan pişiriyor. Dışarıdaydım Uygulamadan baktım online gorünüyor fişte mi emin değildim bir geldim wifi butonu yanıyor ve fişte.
Uzaktan pişirmeyi de durdurmayı da sağlıyor.
Yemek listesi var ister oradan seçiyorsun ister manuel zamanlama veriyorsun.

Ancak dediğim gibi patates gibi bazı ürünlerde ara ara gel beni bi çevir diye bağırıyor. Diger modlarda bu yok tabiki.
Tuna rtaşım adam olduğunu göstermek istemiş.

Diğer dalga geçenlerin ben ta a

Bunu aldım onur umarım sana sövmem

Çalıştırmadan önce aşağıdaki entryi oku.

Hayırlı olsun güzel seçim.

Philips XL birşey aldıydım kışın. Şimdi hanım ve çocuklar Türkiye’ye gittikleri için işimi görmeye başladı onun dışında çocuklara kızartma (koku ve temizlik problemi açısından) ve yine aynı sebeple balık yapmada kullandık. Bir seferde ben aldığımız aparatı ile sulu bir köfte yemeği yapmıştım. Fena olmuyor yağsız ya da az yağlı pişirmek adına güzel. Benim gibi şu sıralar tek olunca da kolaylık altına koyuyorum pişirme kağıdını temizlik problemi de ortadan kalkıyor rutin temizlik yapıyorum sadece. Almasanız da olur alırsanız da bahsettiğim faydaları var. Tek yaşıyorsanız tavsiye ederim kesinlikle.

Cosori 4,7LT aldım Prime indirimleri dönemi. Baya memnun kaldım. 6-7 senedir falan Actifry kullanıyordum ona göre çok daha pratik ve lezzetli pişiriyor. 5,5LT olanına göre temizliği daha basit bunun.

Üst Alt