AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

hmm tesekkurler mecidiyekoydeki hiper degerli araziyi alip yerine yol olmayan yere basta sahtekarin tekine ihaleyle verdiginiz stad yaptiginiz icin oh ne kadar MINNETTARIZ

devrim akin -> gtfo

arazi zaten bizim değildi ark,kullanım hakkı bizimdi.Oraya 50 bin kişilik stat sığmıyordu.Mecidiyeköydeki bizim olan arazi eski çadırın olduğu yer.

Galatasaray 1905'ten, Sami Yen stadi 1964'ten beri var. Eger spor kuluplerine stad sahibi olma hakki verilse Sami Yeni de arazisini de 10 kere almisti Galatasaray. Hem ustune yapacagi stad kendisinin olamayacaksa kulup arazisini niye alsin ki kafani kullan biraz.

Stad yapildiginda 5 yasinda olan Erdogan ve 2000li yillarda kurulan partisinin boyle bir durumda herhangi bir kahramanlik ve stad bizim lan noliy tavri takinmasi o yuzden hic mantikli degil.

Onu diyorum işte arazi hiçbir zaman bizim olmadı,bizim orada arazimiz var evet eski çadırın olduğu yer.Ve eski asy arazisine stat sığmıyor.Üst kullanım hakkından vazgeçip 5 para harcamadan stat sahibi olmak mantıklı geliyor bana,eksiklerinde kısa sürede halledileceğini düşünüyorum.Mikrofon karşısında bizimle dalga geçmeseydi,toki başkanı ve sonra rte bunların hiçbirini demeyecektin gibi geliyor bana.

Onu diyorum işte arazi hiçbir zaman bizim olmadı,bizim orada arazimiz var evet eski çadırın olduğu yer.Ve eski asy arazisine stat sığmıyor.Üst kullanım hakkından vazgeçip 5 para harcamadan stat sahibi olmak mantıklı geliyor bana,eksiklerinde kısa sürede halledileceğini düşünüyorum.Mikrofon karşısında bizimle dalga geçmeseydi,toki başkanı ve sonra rte bunların hiçbirini demeyecektin gibi geliyor bana.

evet demezdim, sanki bize kiyak yaptilar, ceplerinden para verip sirtlarinda moloz tasiyip stad yaptilar gibi anlatinca herseyi de derim ama. ayrica yandaki bir boka yaramayan tekel yerini alabilsek oraya 4 stad yapardik

evet demezdim, sanki bize kiyak yaptilar, ceplerinden para verip sirtlarinda moloz tasiyip stad yaptilar gibi anlatinca herseyi de derim ama. ayrica yandaki bir boka yaramayan tekel yerini alabilsek oraya 4 stad yapardik

Valla biz bu borçla oraya stadı cebimizden para harcayyıp anca 50 yıl sonra yapardık.Nereye yapıyorsun bu mali tabloyla stadı.

Valla biz bu borçla oraya stadı cebimizden para harcayyıp anca 50 yıl sonra yapardık.Nereye yapıyorsun bu mali tabloyla stadı.

ne tablosu ya borc birsey ifade etmiyor ki, ona bakarsan bu borcla transfer bile yapmamamiz gerekir. hem stad yeniden yikilip yapilmazdi heralde, tribunleri bir bir yikip yaparlardi. isim sponsoru ayagina kaynak da yaratilirdi yeteri kadar. yeni stad gibi para getirecek bir is icin borclanilir.

ne tablosu ya borc birsey ifade etmiyor ki, ona bakarsan bu borcla transfer bile yapmamamiz gerekir. hem stad yeniden yikilip yapilmazdi heralde, tribunleri bir bir yikip yaparlardi. isim sponsoru ayagina kaynak da yaratilirdi yeteri kadar. yeni stad gibi para getirecek bir is icin borclanilir.

Transfer için borçlanmakla stat için borçlanmak aynı şey değil,arada uçurum oluyor.Tribünler bir bir yıkılıp yapılsa alan yetmiyor diyorlar hayri,yoksa bu tekel arazisi bizim stadı mı çevreliyor da ben mi bilmiyorum.

Diyelim sponsorla bir kısmını kapattın fener gibi,stadın tamamını öyle yaptıracağını mı sanıyorsun.İmkansız.Ayrıca ben fener gibi derme çatma bir stad yerine daha büyük daha görkemli arenayı tercih ederim.

tamam kardes senin bilecegin is, stad yapmis gibi konusuyon ama

hayri sen öyle konuşuyosun.:) araziyi alsak yaparz,sponsorla yaparız,gerekirse borclanıp yaparız...Neyse...

ee yaparsin tabii ki. dunyada kulupler nasil stad yapiyor imece usuluyle mi? daha fazla gelir elde edebilirsen o borcun altina girersin. bir kismini da sponsorlukla karsilayabilirsin. onun haricinde arazi olayini senin arazi bizim degil sukredelim mantigina karsilik soyledim, araziyi almanin stad sahibi olma hakki olmadigi surece mantikli olmadigi ortada, ama stad yapma hakkin olsa 64'ten bugune bir sekilde o araziyi de alirlardi, stad yapmak icin adam gibi plan da. tekeli de sen uzulme diye yazdim

ee yaparsin tabii ki. dunyada kulupler nasil stad yapiyor imece usuluyle mi? daha fazla gelir elde edebilirsen o borcun altina girersin. bir kismini da sponsorlukla karsilayabilirsin. onun haricinde arazi olayini senin arazi bizim degil sukredelim mantigina karsilik soyledim, araziyi almanin stad sahibi olma hakki olmadigi surece mantikli olmadigi ortada, ama stad yapma hakkin olsa 64'ten bugune bir sekilde o araziyi de alirlardi, stad yapmak icin adam gibi plan da. tekeli de sen uzulme diye yazdim

Valencia stad işine girdi maddi tıkanıklıktan dolayı stada 1 çivi bile çakamadı,kolay mı bu borçla yüzlerce milyonluk işe girmek.Eren Talu neden stadı bıraktı,kriz zamanına denk geldi adam stadı yapamaz duruma düştü.Stad sahibi olamıyorsun ayrıca arazide bizim değil,bunu kendinde söylüyorsun zaten.

tamam lan iste stad sahibi OLABILSEN araziyi de alirlardi diyorum of be ne eziyetmissin

Spor salonunda nasıl yapıyorsa burda da öyle yapar bişey olmaz, ne olacak. Seneye de CHP yapsın. Bence sıkıntı yok. Adamlar stadı alıp götürecek değil ya.

Stad isi zor is haci.. Hayri sana diyorum aga.. aha bak Arsenale, adamlar yildiz satip yerine dogru duzgun oyuncu alamiyor mali yapidan dolayi.. cunku Stadin goturusu cok fazla oldu.. bu bi 5 sene daha boyle gider Arsenal icin.. Arsenali dusun bide bizi dusun.. kendimiz yapmaya kalksak.. gercekten borcun icinden cikamazdik.. sponsor bulurduk felan diyorsunuzda.. Basari olmadimi sponsor bile iplemiyor bu bir gercek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt