AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

yahu bu projeyi ilk hayal eden ilk ortaya çıkaran sarıgül dü bence sarıgül ün emekleri daha fazla ama adam gündeme gelmiyor başbakan sadece yapın emrini verebilirdi o emride verdi asy arazisine karşılık sanki cebinden paramı çıkti bilhassa daha fazla para girdi

Dostum birazcık ideolojik görüşünü bir kenara koy da düşün..O bölgeye bu stad için kaç viyadükler yapıldı ve metro için ne kadar harcama yapıldı..Görülecektir ki sadece stad çevresine harcanan para stadın maliyetinden fazla..Eksiklikler dediğiniz gibi vardır ama paraya insan kendini bir devletin yerine koyar..Elbet eksiklikler de 2 sene içinde halledilir ama ben hep düşünüyorum..Eğer bu stat olmasaydı 325 milyon dolarlık borcun altından bu büyük mali yükün altından nasıl kalkacaktık..

İdeolojik görüş nedir ...

Devlet bunları zaten yapar ve dünyanın heryerinde yapıyor . Öyle abartılıyoruzki sanki dünyada eşi benzeri olmayan bir olay oldu. 10 seneden beri iktidar bu adamlar. Kaç tane spor kompleksi yapmışlar ? . TOKİ tarihinin en karlı anlaşmasını yaptı ama öyle bir lanse edildiki devlet sırf Galatasaray'a stat yapmak için zarar etti . Emeği için teşekkür ediyorum sevmesende saygı duyuyorum ama fazlası yok . Yatıp kalkıp dua mı edelim . Başkası yapsa inan bu kadar reklamını yapmazdı.

Düşüncene saygı duyuyorum ama bende böyle düşünüyorum :)

rte olmasaydı diyerek zaten rte'yi işin için katıp siyasetin alasını yapmışın, ali sami yen arazisi tek başına bugün aslantepe'den daha değerlidir, karda olan devlettir bilip bilmeden konuşma, kimseye biat edecek değiliz!!!

İnandığım herşeyin üzerine yemin ederim ki eğer bu kompleksi Kemal Kılıçdaroğlu veya ideolojik olarak karşıt olduğum her hangi bir kesim yapsa hakkını teslim etmedim tek bir günüm olmazdı..Ali Sami Yen'in kullanım hakkı zaten dolmuştu..Uzatmak istesen de uzatamazsın çünkü 50 yıllık stad zaten sağlam olmadığı gibi yıkıldığında içinden deniz kumu çıktığını haberlerde gösterdiler..Ben kimseye biat edin demiyorum..Ama bu konuda da Galatasaray'a bu tesisi kazandıranı eleştirmek adaletli bir insana yakışmaz..

akp ye ve tayyip e karşıyım ama arkadaş yapsa ne olacak.Adam stadı ağzından çıkan 1 lafla yaptırdı.Teşekkür edemedik bile.Para vermeden bile yapması lazım.

Devrim Akın. Bu ismi unutmucam :) Şaka şaka ama yorumun çok kötü. Olayları algılamada zorlanıyorsun, düzen adamı olma yolunda ilerliyorsun. Bir çok problemin var :)

Bunlarda şaka.

Fakat en sonunda sana şunu söyliyim

https://media.tumblr.com/tumblr_lmwjh2QfwM1qa89vy.gif

Bazı komik arkadaşların hayalperest ideolojilerini görüp görüp gülüyorum..RTE olmasaydı Ali Samiyen'de maçlarımıza devam ediyorduk..Adnan Polat'ın bu mali enkazı da kafamıza çökmüştü..Ama diyorum ya mesele GS değil ideolojik siyaset..Zemin zarar görmeyecekse neden olmasın..CHP'de gelsin..

GS değil, Galatasaray olacaktı

Ne var bunda beyler hem stadımızın yollarınıda yaparlar,Adamlar icraat yapıyo,senin yolunu sadece devlet yapar Başkası değil !

Stadımızın yollarını zaten yapmak zorundalar. İşte bu zihniyet çok kötü. Birileri bir şeyi yapmak zorunda olduğu halde hala o kişilere bir şeyler sunmak, bir takım vaatlerde de bulunmak. Kesinlikle karaktersizliktir

Muzik grupları konser verebiliyorsa siyasi partilerde kongre yapabilir...

Engel var mı...?

Yok Mesele bitmiştir...

Gurur verici bir olay. Stadımızın ismi televizyonlarda tekrarlanacak. Koskoca Başbakan parti kurultayı için bizim Stadı seçiyor, ne güzel bir olay. Stadyumda konserler, çeşitli etkinlikler yapılması her zaman iyi reklam olur. Hem insanların ayağı stada alışır.

8 sayfa mutlaka eleştiriler olmuştur ama hiçbir sakınca görmüyorum belirtmek isterim

Gurur verici bir olay. Stadımızın ismi televizyonlarda tekrarlanacak. Koskoca Başbakan parti kurultayı için bizim Stadı seçiyor, ne güzel bir olay. Stadyumda konserler, çeşitli etkinlikler yapılması her zaman iyi reklam olur. Hem insanların ayağı stada alışır.

Bu da bir bakış açısı. Kesinlikle kabul etmemek, olmaz öyle şey demek mümkün mü? değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt