Akıl oyunları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akıl oyunları

Cevap: Akıl oyunları

kimse bilemedi :D feci yanıltıcı bişey zaten.. doğru cevap D olucak :D (olay burda şundan şu kadar var şurdada bundan bukadar olması lazım diğil dostlar, diagonal efekt :D tek olmayan boşluk çaprazlama sırasında kabak gibi ortaya çıkıyor zaten, normalde parça bütünü yansıtmıyor ama bulabilmeniz için, şıkların tümününde dışına çıkmanız gerekiyor, normalde o şıklardan başka şekilleride imgelendirmiş olmanız gerekiyor ) NASA testlerinden bir soruydu bu..

Sivri bir buz parçası olabilir. Havuza düşünce erir ve kaybolur.

Sivri buz parçası cevap.

Doğru cevap,tebrikler.

kimse bilemedi :D feci yanıltıcı bişey zaten.. doğru cevap D olucak :D (olay burda şundan şu kadar var şurdada bundan bukadar olması lazım diğil dostlar, diagonal efekt :D tek olmayan boşluk çaprazlama sırasında kabak gibi ortaya çıkıyor zaten, normalde parça bütünü yansıtmıyor ama bulabilmeniz için, şıkların tümününde dışına çıkmanız gerekiyor, normalde o şıklardan başka şekilleride imgelendirmiş olmanız gerekiyor ) NASA testlerinden bir soruydu bu..

Niye hemen doğru cevabı verdin ki ben bilmiştim.:D

Bir soru daha;

aşağıdaki yazıyı baştan son,sondan başa sıralayıp cevaplayabilir misiniz?

TRİEUHRYTNNAKNİEEİİR

DSRNTEŞBİİEİUMCYKÜ?

52179938.jpg

boşluğa hangisi gelicek ? A'mı B'mi C'mi D'mi E'mi F'mi G'mi H'mi ? :008: :cool:

A

adszrpb.jpg

arkadaşlar bunu bilen harbi alkışı hakeder... ben zorlandım 1 dk falan sürdü

hadi bakalım kolay gelsin... :077:

^^ malesef Burak.. yanlış :D :eek: zorla zorla (bir ipucu; şıklardaki tüm seçeneklerin işe yaradığını, ve bu resmin, ana tablonun sadece bir kısmı olduğunu düşün...)

= kimse bilemedi yine :D doğru cevap H şıkkı dostlar :) şu kadarını söyliyim, bunun; yanında hiçbirşey kalacağı problemlerde var... devamı yolda haberiniz olsun :D

asdasdr.jpg

bunu 60 saniye içinde bilene forumun en zeki üyesi lakabını takmak gerekir haberiniz olsun... 60 saniye'den fazla sürerse pek bir değeri kalmaz ama olsun :D

bilene sonsuz alkış... haydin bakalım :D

Üst Alt