Akıllı Saat Tavsiyeleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akıllı Saat Tavsiyeleri

Akilli saat mi ariyorsun yoksa iyi bir fitness watch mi?

Bu arada ikiside yok bende cunku benim istedigim smart watch henuz piyasada yok :rolleyes:

Arayışta değilim çünkü gaza geldim aldım. Xiaomi Band 4. İyi mi kötü mü bilmiyorum :)

Adım saysın yeter. Bir de telefonumu yatak odasına geçirmiyorum. Bildirim çağrı göreyim saatle yeter diye aldım. Hiç araştırmadım.

Xiaomi Mi Band 5 kullanıyorum. Gayet de memnunum.

Kulaklık olarak da Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık kullanıyorum. O da iyi.

Band 4 ile band 5 arasındaki fark nedir? Baktım pek bir fark göremedim o yüzden 4 aldım.

Airdots'u ben de aldım. İnternet yorumlarında yerden yere vuruyorlar ama müzik dinlemek için çok iyi. Sonuçta 150 TL'lik ürün insanlar ne bekliyor anlamıyorum.

Arayışta değilim çünkü gaza geldim aldım. Xiaomi Band 4. İyi mi kötü mü bilmiyorum :)

Adım saysın yeter. Bir de telefonumu yatak odasına geçirmiyorum. Bildirim çağrı göreyim saatle yeter diye aldım. Hiç araştırmadım.
Fiyatina gore iyi o, benim kardesim de var aynisi ama ben kendime fitness watch dan ziyade daha cok komple bir smartwatch ariyorumdum sonra bekleme karari aldim.

Huawei Watch GT 2 PRO alacaktim, cok guzel ama baktim bazi eksikleri var, o yuzden vazgectim.

1611065525247.png

Telefonum ile tam uyumlu olacak, herseyi yapabilen bir Smart watch ariyordum ve aslinda buldum ama cirkin durdugu icin almayacam simdilik.

Android 10 var ama 2 gunden fazla dayanmiyor bu tur saatler. Mesela: Lemfo lem 12 pro

1611065637645.png

Fiyatina gore iyi o, benim kardesim de var aynisi ama ben kendime fitness watch dan ziyade daha cok komple bir smartwatch ariyorumdum sonra bekleme karari aldim.

Huawei Watch GT 2 PRO alacaktim, cok guzel ama baktim bazi eksikleri var, o yuzden vazgectim.

Ekli dosyayı görüntüle 108971

Telefon ile uyumli olacak, herseyi yapabilen bir Smart watch ariyordum ve aslinda buldum ama cirkin durdugu icin almayacam simdilik.

Android 10 var ama 2 gunden fazla dayanmiyor bu tur saatler. Mesela: Lemfo lem 12 pro

Ekli dosyayı görüntüle 108972
Ne eksiği var gt2 pronun? Ben de düşünüyorum almayı.

Üst Alt