Akıllı Saat Tavsiyeleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akıllı Saat Tavsiyeleri

Apple Watch kullanıyorum. Oldukça memnunum. Antrenman modları da var. Sağlık için kalp ritmini düzenli olarak ölçüyor ve ritim bozuklugunda uyarı veriyor. Henüz karşılaşmadım fakat ritim bozuklugunda saati yanıtlamadıgında acil olarak tanımladığın numarayı arıyor. Watch 5 serisinde barometre var ve inip çıktığın merdivenleri de hesaplayıp kalorini belirtiyor. Düştüğünde ya da kaza geçirdiğinde saat bunu anlayıp uyarı veriyor ve yanıtlamadığında acil durumdakileri arıyor.

Şekil, şarj etme şekli vs vs bir çok özellik bakımından 5 daha mantıklı geldi

Almadan önce baktığım kıyaslama videosunu da aşağıya bırakayım fikir oluşturması açısından.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hiç bakmadan aldım. Sabah karar verdim öğlen gidip Mi mağazasından aldım. Şu inceleme ve karşılaştırma videosu izleme alışkanlığını bir türlü edinemedim. Band 4 aldım. Pek de bir fark yokmuş. Birkaç spor özelliği eklenmiş, ekran biraz büyümüş, stres ölçme özelliği eklenmiş. Başka da yeni bir şey yok.

Yok ama uzun zamandır düşünüyorum.

Huawei GT2 beklediğim fiyat bandına düşerse onu alırım herhalde. Bi de Amazfit GTR2/GTS2 ikilisi de güzel.

Gecen ay Samsung Galaxy Watch Active 2 aldim 100€ altina düsünce.

Simdiye kadar cok memnunum diyebilirim. Bir tek sarji biraz daha uzun gitse daha hos olurdu. 2.5-3 gün arasi dayaniyor ben de simdiye kadar.

Android 7.1 mevcut. Youtube, Spotify, Wp, İnsta, Tarayıcı hepsi mevcuts. İşyerinde saatimde maçı izlemişliğim oldu.

IMG_8204.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de Galaxy watch 3 kullanıyorum 4 aydır. Açıkçası akıllı saatler akıllılık konusunda benim düşündüğüm seviyeye gelmemiş henüz şu an verdiğim paraya acıyorum diyebilirim ama aksesuar olarak seviyorum şık duruyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende almayı düşünüyorum
gt2 pro ile watch 3 arasında kaldım
sarj konusunda gt önce ama harıcı uygulama anlamında watch 3 katlıyor rakiplerini
onunda sarjı 2-3 gün
ibre watch 3 bence

Üst Alt