Akıllı Saat Tavsiyeleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akıllı Saat Tavsiyeleri

Ne eksiği var gt2 pronun? Ben de düşünüyorum almayı.
Isteklerine bagli. Aslinda alacaktim cunku saffier glass koruyucu ve titanium kaplamasi bu fiyat bandinda bulunmaz normalde. Onun disinda cok guzel duruyor ve 2 hafta sarj etmeden kullanabiliyorsun . Sanki 1000 dolarlik bir saat gibi duruyor kolunda.

Ama aslinda benim istedigim :

Gmail, WhatsApp, instagram, gibi uygulamardan gelen mesajlari sadece okuyabilmek degil, ayni zamanda akilli saat ile cevaplayabilmek. NFC destegi olmasi. Bunda onlar yok maalesef. Bunlarin olmasi icin aslinda cihazda Android sürüm olmali, mumkunse Android 10. Ama bu defa da aleti 1-2 gunden fazla sarj etmeden kullanamiyorsun. Ve bu tur cihazlarin cogu bu GT2 Pro kadar guzel durmuyor kolda.

@Emrah Yıldırım

Eger Iphone ile kullanmayi dusunuyorsan GT2 PRO'yu, bazi seylerin tam calismadigini okumustum. Sanirim bu cihazin kendi 'app store' da olan cesitli saat yuzlerini download yapamiyorsun. Apple icin bu durum hala ayni mi yoksa guncellendi mi bilmiyorum.

GT serisi bende var, 2 yıldır kullanıyorum. Pro çok şık olsa da o fiyat etmez, özelliği az çünkü.

Zaten o serinin temel amacı klasik görünümü ve 2 haftalık şarj süresi, öyle 2 günde 1 şarj etmeye gerek yok.

Şıklık konusunda da gayet başarılı.

Gidip Samsungla Apple Watch'a o paralar hiç verilmez orası da ayrı

@Emrah Yıldırım

Eger Iphone ile kullanmayi dusunuyorsan GT2 PRO'yu, bazi seylerin tam calismadigini okumustum. Sanirim bu cihazin kendi 'app store' da olan cesitli saat yuzlerini download yapamiyorsun. Apple icin bu durum hala ayni mi yoksa guncellendi mi bilmiyorum.

Halen calismiyor android telefona baglayip indirip tekrar iphone a bagliyordum huawei gectim kurtuldum gt2 serisine akilli saat olarak bakmamak lazim gelen mesajlar cevaplanmiyor dogru benim ihtiyacimda yok ama 2 hafta sarj suresi guzel goruntusu kalp ritmi uyku takibi bana yetiyor birde sabah telefon alarmi gibi bir eziyetle uyanmaktan kurtuldum cok hafif bir titresimle uyanmak muthis bir konfor

Band 4 ile band 5 arasındaki fark nedir? Baktım pek bir fark göremedim o yüzden 4 aldım.

Airdots'u ben de aldım. İnternet yorumlarında yerden yere vuruyorlar ama müzik dinlemek için çok iyi. Sonuçta 150 TL'lik ürün insanlar ne bekliyor anlamıyorum.

Şekil, şarj etme şekli vs vs bir çok özellik bakımından 5 daha mantıklı geldi

Almadan önce baktığım kıyaslama videosunu da aşağıya bırakayım fikir oluşturması açısından.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu aralar Xiaomi ile kafayı bozdum. Önce telefon, sonra kulaklık, şimdi de akıllı saat aldım. Var mı akıllı saat kullanan? Tecrübelerimizi yazalım.
Hayırlı olsun. Saat değil ama bileklik; Xiaomi Mi Band 5 kullanıyorum, spor yaparken bayağı işime yarıyor. Nabız ölçümünü spor yaparken anlık olarak doğru ölçmesi benim için önemliydi ki şu ana kadar da üzmedi.

Akilli saate karsiyim

öyle miii
e76e2fa5e9a938fb546e90eaf5a66153.gif

Mi band 3 kullaniyordum airsoftta dağda düşürdüm. Sonra Huawei Gt2 aldım memnunum. Şarjı çok iyi özellikle min 10 günü deviriyot herhalde. En son ne zaman taktığını hatırlamıyorum. Çok nadir de olsa görüşme de yapıyorum. Gelen ses benim giden ses gayet iyi. Tavsiye ederim. Bi tek görselleri göstermiyor mesajla gelen. Smiley foto falan. Güncellemeyle gelebilecek bir özellik ama yapacaklarını sanmam. Onu da yaparlarsa

GSCimbom Mobile App

Kullananlar ne gibi faydaları olduğunu yazabilirler mi pratikte
Ben iş yaparken kimin aradığını kimin msj attığını görüp önemliyse ona göre telefona gidiyorum. En çok bu işime yarıyor mesela. Duruma göre kablosuz kulaklık var ama açamayacak gibiysem iş yaparken saatten konuşabiliyorum. Envai çeşit spor modlari var. Yürüyüş harici kullandığım yok. Uygulama Müzik geçişleri yapabiliyorsun çok kullanmıyorum gene. Ne yapacaksın ona göre tercih etmek lazım. Xiaomi nin akıllı bileklikleri bunların çoğunu karşılıyor aslında. Saat Görünümü için alınabilir sadece. Mi band 3 de parlaklık sorunu vardı güneşli havada gozukmuyordu güneş gözlüğüyle imkansızdi flaan ama yeni modelleriyle bu problemi ortadan kaldırmışlar tercih edilebilir.

Saati aldıktan sonra ciddi işimi görüyor ya 1300 mu neydi aldığımda 2.5 da verilirmis yani o kadar işimi rahatlattı.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt