Akıllı Saat Tavsiyeleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akıllı Saat Tavsiyeleri

bende almayı düşünüyorum
gt2 pro ile watch 3 arasında kaldım
sarj konusunda gt önce ama harıcı uygulama anlamında watch 3 katlıyor rakiplerini
onunda sarjı 2-3 gün
ibre watch 3 bence
Ben de ikisi arasında kalıp watch 3 almıştım. Watch 3 bile yeterince gelişmemiş geliyor bana Gt2 pro alsam çok yetersiz gelirdi bana sanırım.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de ikisi arasında kalıp watch 3 almıştım. Watch 3 bile yeterince gelişmemiş geliyor bana Gt2 pro alsam çok yetersiz gelirdi bana sanırım.

iyi günlerde kullan mutlu günlerde
merak ettim sarj kac gün gidiyor tam kullanım ile yada ekranı kapatıp veya pil optimizosyon
yaparsak süre kac güne çıkar :)

iyi günlerde kullan mutlu günlerde
merak ettim sarj kac gün gidiyor tam kullanım ile yada ekranı kapatıp veya pil optimizosyon
yaparsak süre kac güne çıkar :)
Ben tam 48 saatte bir takıyorum yani 2 günde bir akşam 9 gibi takıyorum. Açıkçası saati iki günde bi şarja takmak çok rahatsız eder diye düşünmüştüm ama pek öyle hissetmedim sonuçta aksesuar bu 2 3 saat ulaşamayınca hiç bi şey kaybetmiyorsunuz.

Oppo watch'ların özelliği çok fazla. Saatte google asistan var, sesli soru cevap. Araç kullanırken gelen watsapp mesajına konuşarak cevap verip, yazıya çevirebiliyor. Wear os işletim sistemi olduğu için birçok android uygulaması mevcut. Ama şarjı 2 günü çıkarmıyor..

Bence görüntü itibariyle en ideali amazfit gtr2. kolda çok şık bir analog saat gibi duruyor. Ekran kalitesi çok iyi, sugeçirmez, şarjı 1 haftayı çıkarıyor, saatten müzik dinleme, tel görüşmesi, nabız, pai ve birçok spor algılamasıyla gtpro'lara çok benziyor..

IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben tam 48 saatte bir takıyorum yani 2 günde bir akşam 9 gibi takıyorum. Açıkçası saati iki günde bi şarja takmak çok rahatsız eder diye düşünmüştüm ama pek öyle hissetmedim sonuçta aksesuar bu 2 3 saat ulaşamayınca hiç bi şey kaybetmiyorsunuz.

normal konumda dimi yani ekran devamlı açık arka planda kalp ölçme vs açık olarak dimi
ekran kapalı olurken ve pil optimazosyon kullansak pil ömrü artar mı

normal konumda dimi yani ekran devamlı açık arka planda kalp ölçme vs açık olarak dimi
ekran kapalı olurken ve pil optimazosyon kullansak pil ömrü artar mı
Always on display kapalı ve nabız ölçme de kapalı. Sadece günde 20 25 dk evde spor yapıyorum o sürede nabzı sürekli ölçüyor ve ekran sürekli açık oluyor onun dışında günlük kullanım.

4 aydır Huawei GT 2 Pro kullanıyorum, gayet memnunum. İphone ile kullanıyorum hiç bir eksikliğini hissetmedim.

Tüm fonksiyonları açık ve haftada en az 4 defa spor yapmama rağmen şarjı 7-8 gün gidiyor, çok memnunum.

Always on display kapalı ve nabız ölçme de kapalı. Sadece günde 20 25 dk evde spor yapıyorum o sürede nabzı sürekli ölçüyor ve ekran sürekli açık oluyor onun dışında günlük kullanım.

ekran sürekli açık olsa ve sürekli nabız ölçüm olsa sence sarj ne kadar gider

bende almayı düşünüyorum
gt2 pro ile watch 3 arasında kaldım
sarj konusunda gt önce ama harıcı uygulama anlamında watch 3 katlıyor rakiplerini
onunda sarjı 2-3 gün
ibre watch 3 bence
Senin için ne kadar önemli bilmiyorum ama Samsung ürünlerinin HR ve GPS takibi konusunda veri doğruluğunda problemleri var. GT 2 Pro veri doğruluğu anlamında daha önde.

hımm anladım
yani karar vermek kısmında kullanıcı tercih yapmak zorunda
teşekkür ederim

Aynen ben almadan önce baya araştırdım.

Apple ve samsung ürünleri işin akıllı saat kısmına ağırlık vermiş sporve sağlık tarafını idare etmişler ama ciddi şarj problemleri var.

Garmin grubu zaten profesyonel sporcular için üretilmiş.

Fitbit sağlık takibinde başarılı ama ciddi doğruluk problemleri var.

Huawei spor ve sağlık takiplerini ağılık vermiş akıllı saat tarafını idare etmiş. Akıllı saat olarak bildirim okuyabiliyorsun ve saat ile konuşabiliyorsun. Ama veri doğruluğunda başarılı ve sağlam şarj süresi var.

Dolayısıyla neye daha çok ihtiyaç duruyorsun ona karar vererek tercih etmek gerekiyor.

Zannetmiyorum cok pahali o saatler, buradaki uyelerin 99% fakir.

Yenisi 300 euro, 46mm olan.

Bir eski modeli 41mm olan da 170 euro.

Turkiye fiyatlarini sen dusun :)
Bu arada yanlis anlasilma olmasin bizde zengin degiliz o yuzden gecen gun 11/11/2021 Ali Express senelik indirim kampanyasindan faydalanarak oradan Imilab W12' yi ismarladim 41 euroya.

Bu hafta elime gecer buyuk ihtimalle.

Yoksa bizde isteriz Huawei GT3 Pro falan ama 350 euro onlarda.

Üst Alt