AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu

Beşiktaşın salaklığı ilk golü bulduğu halde Stoke gibi ofansta sınırlı bir takıma maçı kaybetmesi

kesinlikle bir çok arkadaş ilk kez izlemiş stoke cityi stoke her zaman böyle oynayan bir takım savaşarak kazanıyorlar maçları hiç bir zaman iyi oynayan bir takım değil ki

Renkdaslar ben size demedim mi Stoke yener diye:lol:

Hatta ilk yarı 0 ikinci yarı 1 dedim:D:DBersan abi kadar olamasakta idare ediyoruz iste:cool::D

Gruptan Stoke ve Bjk cikar.

Stoke savasan takim görüntüsünde,bence is yaparlar.

Maçtan önce Stoke City`nin çok abartıldığını yazacaktım

Yazamamıştım beni şaşırtmadılar

Huth falan sol bek oynuyor

Delap sol açığa geçti ikinci yarı

Beşiktaş`ın en az beraberlik alması lazımdı

Stoke tam bir karambol takımı sisir ileri uzun boylu oyuncular patlatsın kafayı.Zaten bu taktigi uygulamak icin özellikle uzun boyllu oyuncular almıslar.Takımın boy ortalaması 1.90:D

Cagdisi Futbolun en güzel Örnegidir Stoke City.

Stoke normalde bu kadroyla oynamiyor. Fazla defansiftiler. Orta sahada Whitehead, Palacios ve Delap. Daha ne olsun, Pennant ve Whelan'in oldugu yerde. Crouch ve Jerome oynadi ki Walters ve Jones da var adamlarda. Sol bek Huth oynadi. Biraz onde bassalar hallederlerdi de kadrolarina gore oynadilar

Stoke tam bir karambol takımı sisir ileri uzun boylu oyuncular patlatsın kafayı.Zaten bu taktigi uygulamak icin özellikle uzun boyllu oyuncular almıslar.Takımın boy ortalaması 1.90:D

Ne guzel iste,adamlar kisa yolu seciyor:D

Patlat topu ileri Crouch indirsin.

Stoke normalde bu kadroyla oynamiyor. Fazla defansiftiler. Orta sahada Whitehead, Palacios ve Delap. Daha ne olsun, Pennant ve Whelan'in oldugu yerde. Crouch ve Jerome oynadi ki Walters ve Jones da var adamlarda. Sol bek Huth oynadi. Biraz onde bassalar hallederlerdi de kadrolarina gore oynadilar

futbol dan gram anlayan bir td huth'u sol bek yapmaz zaten. bizim servet veya zan'i sag bek oynatmak gibi.

kevin jones oynamadı stokede. en önemli oyuncsu stokenin. beşiktaşı uyuttular ve kazandılar. bukadar basit. azcık üstüne g,ttiler pozisyon buludlar. beşiktaşta takım savunması yok.

Üst Alt