AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 1-1 Beşiktaş | İlk Yarı | 29 Eylül | Star

Q7 avrupa maclarinda bir baska oyunuyor neden acaba BJK'te durmak istemiyormu yoksa birilerin gozuna girmek icinmi ?

İşin aslı şu : Ligde Quaresma'yı 2 adam marke ediyor, ama Avrupada öyle birşey yok.Beşiktaş sistemini Quaresma üstüne kurunca özellikle deplasmanlarda zorlanıyor.

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu

Stoke normalde bu kadroyla oynamiyor. Fazla defansiftiler. Orta sahada Whitehead, Palacios ve Delap. Daha ne olsun, Pennant ve Whelan'in oldugu yerde. Crouch ve Jerome oynadi ki Walters ve Jones da var adamlarda. Sol bek Huth oynadi. Biraz onde bassalar hallederlerdi de kadrolarina gore oynadilar

Jones sakat. Jerome ve Crouch'a buyuk miktar para odendi. Orta sahada Etherington, Delap ve yine buyuk bir miktar odenmis Palacios vardi. Huth Upson ve Woodgate'in gelisinden sonra zaten bek pozisyonuna gecti Hayri. Bircok mac sagbek oynadi. Orta Shotton'da oynuyor, ve Huth'u solbeke cekti.

Pozisyon penaltı falan değil. Öncesinde Crouch faulü yapıyor. Sivokta çekince Crouch bırakıyor kendini...

--> Stoke City 2-1 Besiktas Jk Goal Walters Penalty EL (29.09.11) - YouTube

Yazık oldu.

Pozisyonu tam anlamadım ama yönetmen o kadar az gösterdiyse demekki o poziyonda pek penaltıya benzemiyordu, şimdi çok net belli ilk başta Sivok'a faul var.Bu maç önemliydi 1 puan alabilseydin şansın artardı.Maccabi Kiev'den puan olmuş buda iyi oldu.

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 1-1 Beşiktaş | İlk Yarı | 29 Eylül | Star

İşin aslı şu : Ligde Quaresma'yı 2 adam marke ediyor, ama Avrupada öyle birşey yok.Beşiktaş sistemini Quaresma üstüne kurunca özellikle deplasmanlarda zorlanıyor.

maci izledin mi sen bugün?

q7'yi her top glediginde kac kisi tutuyordu görürdün. adam yine de siyrilip cakiyordu ortalarini, sutlarini.

Herkez Delap'in ceza sahasinda Sorensen'a verdigi geri pasi, Upson'un ikinci yarida kornerde topu koluyla kontrol etmesini gormedimi ?

Biz olsak eminim bundan cok daha iyi futbol oynardık. Maçı cok dikkatlice izledim, spikerin yersiz abartılarına rağmen 2 gol pozisyonu saydım ki biri zaten gol. Sezonun en iyi oyunlarından biri bunun neresinde anlamadım. Hatta macı izlerken uykum geldi. Valla gerçek Besiktas buysa ben kendi takımıma laf atamam.

Birde ilk yarıda ceza sahası içine ortada Stoke City'de bir adamın eline çok net çarptı.O pozisyon daha netti.Hakemi hiç beğenmedim.

maci izledin mi sen bugün?

q7'yi her top glediginde kac kisi tutuyordu görürdün. adam yine de siyrilip cakiyordu ortalarini, sutlarini.

İzledim ve Quaresma'yı izlerken yine zevk aldım.Quaresma'ya atılan uzun toplar Türkiye'de olsaydı o kadar rahat alamazdı.

Birde ilk yarıda ceza sahası içine ortada Stoke City'de bir adamın eline çok net çarptı.O pozisyon daha netti.Hakemi hiç beğenmedim.

İzledim ve Quaresma'yı izlerken yine zevk aldım.Quaresma'ya atılan uzun toplar Türkiye'de olsaydı o kadar rahat alamazdı.

hakem satilmisti :weqweq:

Besiktas bence bu senenin en iyi topunu oynadı,Bundan önceki maclarda amatör takım gibiydi sahada...

Üst Alt