AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | 15 Mart | Maç Sonucu

beter olun lan beter

size buda azdir nede olsa 3-4 yil avrupaya gitmesezde olur

Cevap: AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | Maç Sonucu

atleticonun nerdeyse her maçını izledim ve salvionun aptal bir adam oldugunu söyleyebilirm sana .. bu takımda dahi asla 11 başlayacak adam degil . bjk gibi salak be hayvanı alanlar bırakan takıma karşı bize denenmeye gelen 17 yaşındaki ojoyu koy o bile kopardı .. salvio ardayı hayatta kesemez .. bir halt yapamıyor ligde. arda kilidi açan adam konumunda . yararıcılıgı , oyun görüşü vs salvioyu ters döndürüp 2 ye katlayıp tuvalet kagıdı olarak tuvalete koyar

Türk futbol anlayisi iste.

Hizli futbolcu = Iyi

Filipe Luis bu kadar rahat oynayabiliyorsa bunu Arda´ya borculudur.Arda hem önde pas trafigine önemli katkida buluniyor,hem takim oyun acisindan cok iyi mücadele ediyor ve yaraticiligiyla´da zaaten assistlerini veriyor (3 gol 9 assist)

Salvio genelde 3 kisinin arasina girip düsen bi arkadasimizdir.

Türk futbol anlayisi iste.

Hizli futbolcu = Iyi

Filipe Luis bu kadar rahat oynayabiliyorsa bunu Arda´ya borculudur.Arda hem önde pas trafigine önemli katkida buluniyor,hem takim oyun acisindan cok iyi mücadele ediyor ve yaraticiligiyla´da zaaten assistlerini veriyor (3 gol 9 assist)

Salvio genelde 3 kisinin arasina girip düsen bi arkadasimizdir.

salvio çok kötü bence de oyun zekası çok düşük

Arda'nin zayiflamis hali mi bu? Ulan benden daha cok gidisi var herifin.

Cevap: AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-2 A.Madrid | İkinci Yarı | Star TV

Huntelaar Twente'yi eliyor 3 golle, Hollandalılar birşey demez adama. Arda bugün 3 gol atsa neler olurdu neler.

O kadar uzağa gitmeye gerek yok. BJKlı Portekizliler Bragayı eledi. Portekizliler küfür etti mi? Sanmıyorum.

Ama bizim millet gerçekten bir tuhaf... ya da geri zekalı adını siz koyun işte.

-----

Tavşan ile Kaplumbağa hikayesini aklıma getirdi bu maç ;

Beşiktaş Kaplumbağa, Atl.Madrid ise Tavşan...

Kaplumbağa ancak Tavşanı Tavşanın gafleti ile geçebilirdi...

Ama Tavşan o gaflete düşmedi...

Sezon başından beri toplama takım dedik bu oyunculardan takım olmaz dedik her zaman Beşiktaşlı kardeşlerimiz kabullenmedi. Herkes kendine göre haklı davasında ama buralara kadar gelmişken ilerlemesini can-ı gönülden isterdim bunun için diyorum.

Ancak Arda Turan'ın ıslıklanması tam anlamıyla saçmalıktı Çarşı grubu öyle Çarşı grubu böyle demesin artık kimse..

Üst Alt