AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | 15 Mart | Maç Sonucu

Galatasaray Atletico

Ofans = Ofans

Ortasaha > Ortasaha

Defans < Defans

Ofansları bizdem çok iyi , defansları ve orta sahaları kalite bakımından biraz daha önde ama takım oyunu bizim çok daha iyi , kalecimiz de iyi.

Ulan Galatasaray taraftarida asiri tarafsiz bakmaya calisiyor olaylara.

En cok farkla önde oldugumuz pozisyonu yazan yok.

MUSLERA.

Galatasaray Atletico

Ofans = Ofans

Ortasaha > Ortasaha

Defans < Defans

o kadar da degil.defans ve orta sahaya katılıyorum ama ofans olarak falcao oldugu için atl.madrid net bir sekilde hucüm olarak bizden daha iyi.Ama onlarda da selcuk gibi bir orta saha oyuncusu yok.daha dogrusu kalite olarak yok.yoksa gabi de fena oyuncu degil.

Cevap: AL 11/12 Son 16 Rövanş | Beşiktaş 0-3 A.Madrid | Maç Sonucu

Atletico Madrid'in hücum gücü bizim takımın hücumun gücünden çok daha iyi.

Sadece Selçuk-Melo-Muslera-Eboue bu 4'lü iyi gerisinde Atletico...

Galatasaray Atletico

Ofans = Ofans

Ortasaha > Ortasaha

Defans < Defans

Şaka yapıyorsun herhalde.Bizim ofans gücümüz rezalet resmen.Tamamen takım oyunuyla ve bireysel çabalarla idare ediyoruz.Kanadı olmayan bir takımımız var şu an farkında mısınız bilmiyorum.

Şaka yapıyorsun herhalde.Bizim ofans gücümüz rezalet resmen.Tamamen takım oyunuyla ve bireysel çabalarla idare ediyoruz.Kanadı olmayan bir takımımız var şu an farkında mısınız bilmiyorum.

Allahtan baska biri cikti. Bunu yazmaktan korkuyordum dayak yerim diye. :D

Elmander 2. forvet olarak cok iyi, ama sogukkanli forvet degil. Necati son haftalarda formda olsada, rakiblerin defansif zayifligindan faydalaniyor birazda. Yedek olmasi lazim takimin orta saha,defans ve kaledeki kalitesiyle kiyaslarsak.

Kanatlar zaten yok.

ikinci gol neydi öyle hayatımda böyle bir gol görmedim 2 tane arkadaş aradı golden sonra gördün mü diye

Atma abi.

Hakan şükür Belçika macı :)

atıcak bir şey mi var ya Hakan'ın Belçika maçında sıçradığı mesafeye baksana sen gördüğüm en güzel gollerden biri bu gol saçmalık olarak gördügüm en garip goldü sıçramayan bir kaleci ilk yarıda Aykut falan diye kıyas yapanlar vardı ben Aykut'un bile böyle gol yediğini görmedim böyle saçma gol görmedim yaw kısaca

o değilde benim mesaja baktım bir daha golü övmüşüm gibi anlaşılması çok normal sende övdüğümü zannetmişin alakası yok oysa golü Cenk'e yazsınlar :)

Atma abi.

Hakan şükür Belçika macı :)

Aga o golle nesini benzetti millet ben anlayamıyorum. Birinde Hakan mükemmel zamanlama ile kaleciden de yukarıya zıplayıp golü atıyor. Diğerinde kaleci zıplamıyor bile mal mal topu beklerken adam gelip vuruyor.

Aga o golle nesini benzetti millet ben anlayamıyorum. Birinde Hakan mükemmel zamanlama ile kaleciden de yukarıya zıplayıp golü atıyor. Diğerinde kaleci zıplamıyor bile mal mal topu beklerken adam gelip vuruyor.

Cenkin bi ayagi yerden hic kesilmedi. Ziplamadi bile. Hakanin belcikaya attigi golde 2.5 metrede vuruyor kafayi. Haklisin.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Üst Alt