AL 18/19 I Grubu M:2 | Malmö 2-0 Beşiktaş | MS | 4 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
uel.png

1816.png
1524776345132-png.21146
bjk-3-yil-log-gif.29190

460_1250258978.jpg

2018/2019 UEFA Avrupa Ligi I Grubu 2.Maç
Malmö - Beşiktaş
Swedbank Stadı

4 Ekim 2018 Perşembe
22.00

İnşallah yenilirler, bu sentetikçilerin, Avrupa'da en başarılı Türk takımıyız diyip son 5 senede uefa grupları gibi gruplarda aldıkları puanları gösterme şuursuzluğunu çekmeyiz. içerde dışarda yenilsinler, hatta 12.liğe gerileyelim yine de üzülmem. zaten öyle olsak yine 1 takım gidiyor CLye.

Şampiyonlar Ligi tarihinin gol rekortmeni (8-0) iki takımının maçı. Recep Çetin için anlamlı bir maç. Oynasaydı da efsane bir gol atsaydı :)

İnşallah yenilirler, bu sentetikçilerin, Avrupa'da en başarılı Türk takımıyız diyip son 5 senede uefa grupları gibi gruplarda aldıkları puanları gösterme şuursuzluğunu çekmeyiz. içerde dışarda yenilsinler, hatta 12.liğe gerileyelim yine de üzülmem. zaten öyle olsak yine 1 takım gidiyor CLye.

11.bile eleme oynuyor bırak 12'yi.

11.nin eleme oynadığı takımlara bak bakalım. Şampiyonluk grubu denen gruptan gelip slovakya şampiyonuyla falan eleme oynuyorsun. Bir zahmet geçersin. Ayrica şu andan itibaren tüm takımlarımız 0 puan alsa yine 11.siradaki ulke bİzi geçemez.

Geçemezsen ne olacak geçerim diyebilirsin ama kesin değil.

Tromso, ostersunds, karpaty
yaşamadık değil oluyor yani.

Ayrıca şampiyonlarda salzburg, dinamo zagreb, aek, kızılyıldız falan var hepsini havada karada yeneriz diyorsan söyliyecek sözüm yok.

CL elemesinde Sampiyonlar kontenjani bu sene 4'e dusmustu.Yakinda daha da duser.Nasil olsa oradan geceriz diye bakmamak lazim.

Geçemezsen ne olacak geçerim diyebilirsin ama kesin değil.

Tromso, ostersunds, karpaty
yaşamadık değil oluyor yani.

Ayrıca şampiyonlarda salzburg, dinamo zagreb, aek, kızılyıldız falan var hepsini havada karada yeneriz diyorsan söyliyecek sözüm yok.
Bunların hiç biri takım değil. güya 1 milyar dolar değeri var ligin ama lig 2.si fb gidip basit balkan takımlardan 4 yiyor geliyor, bir bakıyorsun. Adamların lig değeri 100 milyonun altında. Adam gibi yönetseler Türk futbolunu yönetenler, her sene 5 takımla gruplara katılır, en az 1 tanesi çeyrek final görürdü her sene takımlarımız. Ama lig için; tarihi bile olmayan siyasetin takımı gidip uefa da yedek çıkabiliyor.

Bunların hiç biri takım değil. güya 1 milyar dolar değeri var ligin ama lig 2.si fb gidip basit balkan takımlardan 4 yiyor geliyor, bir bakıyorsun. Adamların lig değeri 100 milyonun altında. Adam gibi yönetseler Türk futbolunu yönetenler, her sene 5 takımla gruplara katılır, en az 1 tanesi çeyrek final görürdü her sene. Ama lig için tarihi bile olmayan siyasetin takımı gidip uefa da yedek çıkabiliyor.

Takım değil diyorsun Kızılyıldız Napoli'den puan alıyor.

Lig değeri vs boş şeyler mücadele etmezsen her takım seni eler.

Daha düne kadar Astana'yı yenemiyorduk şimdi çıkıp bunların hepsini eleriz, takım değil demek bana abartı geliyor.

Mesela salzburg oldukça pis takım.

Takım değil diyorsun Kızılyıldız Napoli'den puan alıyor.

Lig değeri vs boş şeyler mücadele etmezsen her takım seni eler.

Daha düne kadar Astana'yı yenemiyorduk şimdi çıkıp bunların hepsini eleriz, takım değil demek bana abartı geliyor.

Mesela salzburg oldukça pis takım.
Kızılyıldız Napoli maçını izledin mi? Daha şampiyonlar ligi tarihinde, evinde bu kadar ezik oynayan takım görülmemiştir. Celtic vs Barcelona maçından bile daha eziciydi. Takımımım böyle oynayıp puan alsa sevinmem ben. Biz galatasaray'ı real'e bile atar yapıp 6 yediğimizde daha da çok sevdik.

Kızılyıldız Napoli maçını izledin mi? Daha şampiyonlar ligi tarihinde, evinde bu kadar ezik oynayan takım görülmemiştir. Celtic vs Barcelona maçından bile daha eziciydi. Takımımım böyle oynayıp puan alsa sevinmem ben. Biz galatasaray'ı real'e bile atar yapıp 6 yediğimizde daha da çok sevdik.

Konuyla hiç alakası yok bunun.

Neyse uzatmaya gerek yok benim ne demek istediğimi gayet iyi anladın.

Konuyla hiç alakası yok bunun.

Neyse uzatmaya gerek yok benim ne demek istediğimi gayet iyi anladın.
Gayet de alakası var. Bu işin çok savaşmayla iyi mücadeleyle alakası yok. Kendi ekolun olursa bu tür ülkeleri takımlara tur vermezsin. Bir dönem İngiliz takımları, ne kadar önemsemeseler de gelip tokatlayıp tokatlayıp gidiyorlardı Türk takımlarını. İyi oynadık sanıyordun adamlar bir kontratakla dalgasını geçip gidiyordu.

Üst Alt