AL 18/19 I Grubu M:2 | Malmö 2-0 Beşiktaş | MS | 4 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gayet de alakası var. Bu işin çok savaşmayla iyi mücadeleyle alakası yok. Kendi ekolun olursa bu tür ülkeleri takımlara tur vermezsin. Bir dönem İngiliz takımları, ne kadar önemsemeseler de gelip tokatlayıp tokatlayıp gidiyorlardı Türk takımlarını. İyi oynadık sanıyordun adamlar bir kontratakla dalgasını geçip gidiyordu.

Yahu mücadele etmezsen aç bizim akhisar maçını izle 3 yer dönersin demek istiyorum bizim takım öyle çok kaliteli de değil ki rahat rahat eleriz, yeneriz diyelim.

Salzburg, kızılyıldız, aek hepsi bizle kafa kafaya oynar.

Yahu mücadele etmezsen aç bizim akhisar maçını izle 3 yer dönersin demek istiyorum bizim takım öyle çok kaliteli de değil ki rahat rahat eleriz, yeneriz diyelim.

Salzburg, kızılyıldız, aek hepsi bizle kafa kafaya oynar.
Ben de kaliteli olması gerektiğini düşündüğümü söylüyorum işte. 80 milyon nüfuslu futbol delisi bir ülkenin takımları neden bu kadar başarısız, kendi ligi bu balkan liglerinden 10 kat daha değerliyken. Yöneticiler bilerek iyileştirmek istemiyorlar, neyse aynı noktada buluşamayacağız yine de teşekkür ederim tartışma için.

Ben de kaliteli olması gerektiğini düşündüğümü söylüyorum işte. 80 milyon nüfuslu futbol delisi bir ülkenin takımları neden bu kadar başarısız, kendi ligi bu balkan liglerinden 10 kat daha değerliyken. Yöneticiler bilerek iyileştirmek istemiyorlar, neyse aynı noktada buluşamayacağız yine de teşekkür ederim tartışma için.

Katılıyorum 1 adım ileri 2 adım geri gitmekten kurtulmamız lazım artık.

Bjk sever böyle takımları yenmeyi herifler fena puan kasıyor şaka maka cl 2.torbaya ulaşmalarına az kaldı.

2011-2012-Avrupa Ligi son 16
2012-2013-Ceza
2013-2014-Ceza
2014-2015-Avrupa Ligi son 16
2015-2016-Avrupa Ligi gruptan çıkamadılar.
2016-2017-Avrupa Ligi çeyrek final
2017-2018-Şampiyonlar Ligi son 16

2015-2016 hariç herifler son sezonlarda ne zaman katılsa fena performans sergilememiş aslında.

Lan bu tinerciler harbiden komedi. Herifler dünkü macimizdan sonra biz rekor kırmıştık falan diye tweet atmışlar. Ahahah. 115 yillik tarihinzde ilk defa gruptan çıktınız lan neyin tribi bu
Bunlardaki asalik kompleksi fenerlilerde bile yok

Malmo cakar umarim

bjkliler cok konusuyo,boş konusuyo, o yüzden gelen giden çaksın bunlara.mümkünse ligde de fenerin altına düşsünler.bu kadarını diyorum artık.bıktırdılar,dalga bile geçemiyorum halleriyle

Lan bu tinerciler harbiden komedi. Herifler dünkü macimizdan sonra biz rekor kırmıştık falan diye tweet atmışlar. Ahahah. 115 yillik tarihinzde ilk defa gruptan çıktınız lan neyin tribi bu
Bunlardaki asalik kompleksi fenerlilerde bile yok

Malmo cakar umarim

O konuda haklılar.14 puanla namağlup ŞL grubu tamamlamak Türk takımı için büyük başarı.Kaldı ki Bjk'nin grupla bizimki de denk hemen hemen.Belki onların grubu bir tık daha iyidir.

2011-2012-Avrupa Ligi son 16
2012-2013-Ceza
2013-2014-Ceza
2014-2015-Avrupa Ligi son 16
2015-2016-Avrupa Ligi gruptan çıkamadılar.
2016-2017-Avrupa Ligi çeyrek final
2017-2018-Şampiyonlar Ligi son 16

2015-2016 hariç herifler son sezonlarda ne zaman katılsa fena performans sergilememiş aslında.

iyi oldukları aşikar.

ligi 2.bitirmeyi başarırlarsa bence elemeyi geçebilecek güçteler.

Seneye 2 takım cl'de olabilir.

inşAllah malmö yener instagramda bir yorum attım tinerci saldırısına ugradım hepsi başıma üşüştü bunlardan kurtuluş yok mu yav ? Adamlar portoyu yendi diye cl sampiyonu ilan etmisler kendilerini bunlar uefa kupasıyla süper cup alsa neler olurdu neler Allah korumuş hepimizi

Üst Alt