AL 18/19 I Grubu M:2 | Malmö 2-0 Beşiktaş | MS | 4 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Akbil ezikleri oynayacağına bunlar oynasın haklısın. Herifler her sene cacık kıvamında, elenip duruyorlar

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Olması gereken,3 büyüklerin Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemesi diğerlerinin de Avrupa Ligi'ni kovalaması gerekirken 3 büyükler ŞL seviyesinde yetersiz kalıp Avrupa Ligi'nde bile zor kendilerini gösteriyor,Anadolu takımları da Avrupa Ligi'nde tuzla buz oluyor.Bu açıdan baktığımızda çok da sürpriz değil bence.Geçen sene önelemeleri diğer senelere nazaran iyi oynadı Başakşehir ama daha önceki elenmelerini de sayarsak normal sonuçlar.Bizde yok o kültür 3 takım dışında.2000'lerin başında Türk futbolu'nun zirve yaptığı yıllarda 3-4 sene var o kadar.2003,2004 vb.

Olması gereken,3 büyüklerin Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemesi diğerlerinin de Avrupa Ligi'ni kovalaması gerekirken 3 büyükler ŞL seviyesinde yetersiz kalıp Avrupa Ligi'nde bile zor kendilerini gösteriyor,Anadolu takımları da Avrupa Ligi'nde tuzla buz oluyor.Bu açıdan baktığımızda çok da sürpriz değil bence.Geçen sene önelemeleri diğer senelere nazaran iyi oynadı Başakşehir ama daha önceki elenmelerini de sayarsak normal sonuçlar.Bizde yok o kültür 3 takım dışında.2000'lerin başında Türk futbolu'nun zirve yaptığı yıllarda 3-4 sene var o kadar.2003,2004 vb.
Geçen sene gücü vardı başakın. EL grubundan çıkacak kadar güçlüydü. Bu sene de gruplara kalabilirlerdi ama istemediler bilinçli olarak bence

Anadolu takımlarında istikrar yok , ne hoca , ne topçu olarak iyi gidiyorlar hocayı kovuyorlar takım çöküyor , iyi gidiyorlar topçuları satıyorlar yine yalan oluyor.

3 takım bile zor çıkıyor bizden ama Avrupaya 5 takım gidiyor kafadan 2 takımdan katkı gelmiyor böyle.

Akbiller iyi gidiyor ama onlar da uefayı takmıyor yine elde var 0.

Bu yıl fb de berbat haliyle 2 takım kaldı bjk ve biz.

Geçen sene gücü vardı başakın. EL grubundan çıkacak kadar güçlüydü. Bu sene de gruplara kalabilirlerdi ama istemediler bilinçli olarak bence

Bu yıl sanmıyorum açıkçası,ben bunların şampiyon olamayacaklarını ve bunun da farkında olduklarını da düşünüyorum.Ne kadar belediye desteği vb. alırsa alsın,şampiyonluk bunlardan fazlasını gerektirir.O yüzden Avrupa'yı sallamadılar olayı bana tuhaf geliyor.Belki geçen sene öyle olabilir ama bu sene,sezon başında direk atayım da lige odaklanayım çok afaki kalıyor.

Bu yıl sanmıyorum açıkçası,ben bunların şampiyon olamayacaklarını ve bunun da farkında olduklarını da düşünüyorum.Ne kadar belediye desteği vb. alırsa alsın,şampiyonluk bunlardan fazlasını gerektirir.O yüzden Avrupa'yı sallamadılar olayı bana tuhaf geliyor.Belki geçen sene öyle olabilir ama bu sene,sezon başında direk atayım da lige odaklanayım çok afaki kalıyor.
Kaldıramayacaklarını düşündükleri için hiç riske girmediler bence de

Beşiktaş XI: Karius, Gökhan, Pepe, Vida, Caner, Medel, Necip, Ljajic, Lens, Gökhan Töre, Vagner Love.

iyi oldukları aşikar.

ligi 2.bitirmeyi başarırlarsa bence elemeyi geçebilecek güçteler.

Seneye 2 takım cl'de olabilir.
Olamaz nereye oluyor yahu? Olması için Rusya, Portekiz, Belçika takımlarının batırması, bizim takımların da 2sinin avrupa liginde yarı final, 1'inin final, bizim Cl de en az yarı final görmemiz halinde Rusya'nın yerini alırız. Ki bu da imkansız bir şey. En az 5 senemiz var 2 takım için, doğrudan 2 takımdan bahsediyorum, yoksa şimdi de 2 takımla gidebiliriz, ama ön eleme var işte.

Olamaz nereye oluyor yahu? Olması için Rusya, Portekiz, Belçika takımlarının batırması, bizim takımların da 2sinin avrupa liginde yarı final, 1'inin final, bizim Cl de en az yarı final görmemiz halinde Rusya'nın yerini alırız. Ki bu da imkansız bir şey. En az 5 senemiz var 2 takım için, doğrudan 2 takımdan bahsediyorum, yoksa şimdi de 2 takımla gidebiliriz, ama ön eleme var işte.

Ön elemeyi geçerler diyorum.

Standart Liege-Akhisar maçının topiği neden yok? Hem Belçika takımıyla oynuyorlar doğrudan bizi ilgilendiriyor ülke puanında.

Yine okumadan yapılan bir cevap yine ben :( özür dilerim kral

Sorun yok.

Keşke direkt 2 takım olsa da istikrar yok bizde 3 4 takım sağlam gidemiyoruz hatta 3 4 ü bırak 2 takım sağlam gidemiyoruz.

Lig için Avrupa'yı satan mı dersin.

Pazar günü maçı var diye rotasyon yapan mı dersin.

Cl'ye gidemiyorum diye Uefa'dan bilerek elenen mi dersin.

Takımı yorulmasın diye Avrupa'yı önemsenmeyen mi dersin hepsi biz de var.

Bu şartlarda ilk 6 hayalden öte aslında.

Üst Alt