AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

Bu şerefsiz fenerbahçe kazandığı için sevinmiştim türk futbolu adına. Ama bir kez daha gördüm ki bunlar Türk falan değil bunlar şerefsizin önde gideni

hakem katletti önce maçı ,sonra da bizim olmayan ortasahamız ve hücum oyuncularımız.diagneyi eleştiremem,çünkü onu besleyemedik.stoperlerimiz çok iyi maç cıkarttı.bütün işleri stoperler yaptı malum.bunu dısardan izleyen kancık gözler ve kuşlar da görmüştür sanırım.

öte yandan benfica kötü oynadı bizim gibi ve olmayan bi penaltı ve acayip bi şekilde giden bi uzun topla maçı aldı.acıkcası rövanş için umutluyum,herseye ragmen.daha belli olmaz.

Joao Felix

Florentino

Gedson Fernandes

Bu 3 oyuncuyu çok iyi paralara satacaklardır. Biz hala yabancı sınırı düşünelim. Çağ dışıyız resmen :mad::mad:

Dogru mu bilmiyorum ama Twitter da yaziyordu bir kac yerde son 25 macta sadece 2 galibiyetimiz varmis Avrupa maclarinda.

Sanki 25 biraz fazla gibi geldi.

Doğru

2014-2015 Cl 6 maçta 1 beraberlik 5 mağlubiyet
2015-2016 Cl 6 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet. UEFA 1 beraberlik 1 mağlubiyet.
2016-2017 men
2017-2018 UEFA ön eleme 1 beraberlik 1 mağlubiyet
2018-2019 Cl 6 maçta 1 galibiyet 1 beraberlik 4 mağlubiyet UEFA 1 mağlubiyet

23 maçta 2 galibiyet. Öncesini almadım. Chelsea maçlarını eklersek 25 oluyor

Çok ağır oynuyoruz gerçekten orta sahamız bu seviyede hiç olmadı. Sene sonu kesiklikle dinamik ve teknik orta sahalar almalıyız. Diagne'ye top geldikçe atacaktır golleri gomis tipi santrfor çünkü topu alıp driblingle yardıracak biri değil.

Avrupa maçlarında ASY'de kolay kolay yenilmezdik, boşuna cehennem denmezdi zaten bu özelliğimizi kaybettik ona çok üzülüyorum. Çok kolay yeniliyoruz avrupada.

Maalesef öyle. Zaten hiç bir zaman iyi deplasman karnemiz olmadı avrupada ama içerde de kolay lokmayız artık.

Avrupa'da 13-14'teki Juve maçından bu yana sadece Benfica(15-16) ve Lokomotiv Moskova'yı yenmişiz.

Ceza alıp gidemediğimiz sezon da var ama buna rağmen tablo çok kötü.

Üst Alt