⚽ AL 21/22 E Grubu M:1 | Galatasaray 1-0 Lazio | MS | 16 Eylül - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:1 | Galatasaray 1-0 Lazio | MS | 16 Eylül

Galibiyetten ziyade ilk kez baskı altında bu kadar güzel top cikarabildik Taylan yeterli bir adam olsaydı oyunumuz çok daha guzellesecekti.. Takım üst seviyeye çıktıkça maalesef Taylan daha yetersiz görünmeye başladı geçen yılın büyük bölümü takımın yıldızlarından biriydi..

Takımımızı tebrik ederim.

Kasımpaşa ve Trabzon maçlarında aslında 30-35 dk bu performansı gösterdik. Ben lazio maçında pek umutlu değildim bu genç takımdan ama maşallah iyi oynadık.

Skoru elde tutmayı başarabilseydik şu an yenilmezlik serimizi konuşmaya başlamıştık. Takım iyi yolda gözüküyor, Gustavo'nun da takıma dahil olmasıyla güzel karşılaşmalar izleyeceğimizi umuyorum. Devre arası Gedson'la beraber 2-3 nokta atışı yapmayı başarabilirsek önümüzde ki 2-3 seneye damga vurur bu takım.

Gruba galibiyet ile başlamak çok önemli idi. Hele ki lazio galibiyeti ile başlamak çok daha güzel oldu ki iç sahada oynamamıza rağmen herkesin puan kaybına kesin gözüyle baktığı bir maçtı bu.
Takım iyi oynadı. Hatalar kusurlar olacak tabi ki. Hangi takım hata yapmıyor? Önemli olan hataların minimize edilmesi.
Boey in takıma girmesi ile birlikte morutan da daha verimli olacaktır.
Kerem in göze batışını anlıyorum. Her pozisyonu zorluyor. Zorlayacak tabi ama her topu ayağına aldığında değil. Daha iyi oyun alternatifleri olduğunda ona yönelmesi lazım.
Defans gayet iyiydi. Biraz daha uyum yakalamaları gerekiyor. Bir iki uzun topta rakip pozisyon buldu. Bunlara biraz daha çalışmalılar.
Genel olarak takım iyi yolda.

Üst Alt