⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım

Uzatmada yaşanıp sonuca teshir etmediği için tekrar vermezler. 10 dk öncesi olsa iş değişir

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Kurallara göre 1. Dakikada 100. Dakikada aynı. Kural hatası varsa tekrar edilir. Ama hakem başkasına gösterdim falan diyebilir. Zaten bir ara kontrol kaybetti, faul yapılan yer ile bizim serbest vuruş kullandığımız yer arasında 30m fark vardı.

Kurallara göre 1. Dakikada 100. Dakikada aynı. Kural hatası varsa tekrar edilir. Ama hakem başkasına gösterdim falan diyebilir. Zaten bir ara kontrol kaybetti, faul yapılan yer ile bizim serbest vuruş kullandığımız yer arasında 30m fark vardı.

Kuralın belirtilen yerini bulamadım, link var mı?

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Marsilya maçı Fenerbahçe derbisinden dört gün sonra.

Şu lokoyu yenip rahat rahat Marsilya maçına çıkmak varken gene totoyu sıkıştırdık.

Ya bide öyle kötü bi durumdayızki ligte,hamsilerle 7 puan var f5 maçını takmasan lig uzun diye puan farkı belki 12 felan olur hamsiyle,e tüm gücünle asılsan fıstık gibi önündeki uefa 1. Liği gidebilir yorgunluk yüzünden.çok berbat bi durum

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ya bide öyle kötü bi durumdayızki ligte,hamsilerle 7 puan var f5 maçını takmasan lig uzun diye puan farkı belki 12 felan olur hamsiyle,e tüm gücünle asılsan fıstık gibi önündeki uefa 1. Liği gidebilir yorgunluk yüzünden.çok berbat bi durum

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kasımpaşa maçından 2 puan gitti. 0-2 öne geçtik. 0-3 olacak pozisyon döndü 1-2 oldu. Oradan 2-2 bitti.

Trabzon desen Trabzonlular takımlarını yuhalıyordu. Rahat rahat kazanacağız derken skor 0-2’den 2-2ye geldi.

Gelene geçene yenilen Beşiktaş’a 0-1’den penaltı da kaçırarak 2-1 maç verdik. Beşiktaş’ın son beş maçındaki tek galibiyetiyiz.

Lokomotif Moskova maçında 10 tane pozisyon harcayıp ilk ciddi pozisyonda içeri aldık.

Takım şu maçlarda hata yapmasa her konuda inanılmaz bir kredimiz olacaktı. Galatasaray taraftarına rahat yok maalesef.

Üst Alt