⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım

Yaptigi faul den sonra karti görüyor Ama o an kavga cikiyor,kavga dan Sonra bidaha gösteriyor karti

Faul yaptigi pozisyon icin gösterdim deme sansi yüksek

Birsey cikmaz gibi

Bitmis gitmis sey icin gereksiz yangin yapmayalim.tekrar edilse kazanacagimiz kesin degil,bu kadar kaşınmasa taraftar iyi olur.bazen bokunu cikartiyoruz.1 gun sonra farketmissin mevzuyu,hakem hata yapmış cok mu

İlk kartı verdikten hemen sonra kavga çıkıyor . Numarayı yazamıyor. Kavgadan sonra tekrardan kart gösteriyor . İlk kartı tamamen unutuyor yani . Hakemin kesinlikle ilk pozisyondaki kartı arada kaynadığı için tekrardan kart gösterdiğini düşünmüyorum çünkü o durumda eliyle belirtmesi gerekirdi . ( Mesela bir hakemin avantajı oynatıp pozisyon bittikten sonra faule sarı kart gösterirken önceki pozisyon diye işaret etmesi gibi . ) Ayrıca 2 numaralı futbolcu bile bu duruma şaşırıyor ki Kerem sarı kartı gösterdikten sonra hakemin yanına gidip anlatıyor da. Ama bu savunmayla yırtacaktır. Kural hatasının kralı var. Ne yapılması gerekir pek bilmiyorum ama maç tekrarı gerekiyorsa ki kural hatası bu .

Evet 1 puan aldık , belki maç tekrarlanırsa 1 puandan da olacağız çünkü Lazio-Marsilya maçının berabere bitmesi , Moskova'nın alacağı bir galibiyeti de önemli hale getirir yani Moskova daha farklı bir motivasyonla maça çıkıp belki de aldığımız 1 puandan da edebilir bizi. Karar yönetimde artık.

Üst Alt