⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım

Marsilya ve Lazio kalan iki maçını kazanıp bizim 3. bitirmemiz korkutmuyor mu kimseyi herkes liderik için konuşuyor ama benim içimde sıkıntı oldu bu 🤣
İnsanlar 2. olmakla 3. olmak arasında pek bir fark görmüyorlar ki hatta karşına gelecek rakiplere göre 3. olmak daha hayırlı olacağını düşünüyorlar. İki turnuva arasında maddi olarak çok bir fark olmadığı için de haksızda sayılmazlar ama lider çıkmak en iyisi. LAzo'nun Moskova deplasmanında takılabileceğini düşünüyorum ben çünkü öncesinde Juventus sonrasında Napoli maçları var. Ben hala ciddi liderlik şansımızın olduğunu düşünüyorum.

İnsanlar 2. olmakla 3. olmak arasında pek bir fark görmüyorlar ki hatta karşına gelecek rakiplere göre 3. olmak daha hayırlı olacağını düşünüyorlar. İki turnuva arasında maddi olarak çok bir fark olmadığı için de haksızda sayılmazlar ama lider çıkmak en iyisi. LAzo'nun Moskova deplasmanında takılabileceğini düşünüyorum ben çünkü öncesinde Juventus sonrasında Napoli maçları var. Ben hala ciddi liderlik şansımızın olduğunu düşünüyorum.

Bende tam aksine ilk 2 de olmaliyiz ve avrupa liginde devam etmeliyiz diyorum

Konferans seviyesi cok dusuk

Ayrica liderlik sansimiz cok yüksek bence insallah lider olacagiz

Lazio marsilyanın berabere kalması büyük şans
Ama dün hakkaten yenmemiz lazımdı
Yani moskova gerçekten iyi değil ve biz kendimiz verdik puanı

En azından birkaç artı var takımda
defanstan çıkışlar daha düzgün
Çocuklar çok koşuyor ve laf olsun diye değil gerçekten topu kapmak için basıyor
Geçiş oyununu aslında iyi oynuyoruz ama panik halde yapıyoruz, yine hızlı, yine geçiş ama biraz daha bilinçli ve sakin yapsak acayip çok gol atarız

Hala eksilerimiz ise, sürekli geçiş oyunu ile hiçbir maçı bitiremeyiz
Rakibe topu bırakmak istemediğimiz zamanlarda rutin paslaşma oyununu da oynayabilmemiz lazım
(Dün 2. yarı başından yediğimiz gole kadar oyunu rakibe bıraktık, kaptığımızda yine hızlı geçiş denedik. Halbuki topa sahip olup rutin pas oyunu oynayabilmemiz gerekiyordu bu bölümde)

Bir de oyunu rakip kaleye yıkabilmemiz ve rakip sahada set oyunu oynayabilmemiz lazım
(Golü yedikten sonra set oyunuyla cexa sahası çevresinde top dolaştırarak anlamlı baskı kurabilsek yine atardık, ama hızlı geçiş oyununa devam ettik ve maç serseri mayına döndü. Aslında tek yapabildiğimiz bunoyun tarzı olduğundan biraz da bence)

Yoksa bu koşturmacayla hiçbir maçı bitiremeyiz

Gruptan 2.olarak çıkıp Cl'den gelenle uğraş hadi eledin grup lideri biriyle eşleş sonra , bize lazım olan puan şuan konferansta da aynı puan geliyor sonuçta gideriz orda yarı final final hedefleriz daha iyi.
Tamam da böyle takımlara karşı oynayacaksın ki hem kendini geliştir hem oyuncuları vitrine çıkar. Gidip Slovak, Bulgar takımlarına oynaman bir şey ifade etmeyecek, izlenmez bile. Benfica ile Atalanta ile oynayalım, iki turnuva arası prestij farkı da var. CL bize fazla geliyor olabilir ama EL bizim turnuvamız olmalı.

FDbi9dwXMAM386W

Tamam da böyle takımlara karşı oynayacaksın ki hem kendini geliştir hem oyuncuları vitrine çıkar. Gidip Slovak, Bulgar takımlarına oynaman bir şey ifade etmeyecek, izlenmez bile. Benfica ile Atalanta ile oynayalım, iki turnuva arası prestij farkı da var. CL bize fazla geliyor olabilir ama EL bizim turnuvamız olmalı.

İyi de elenirsek ne anladık o işten puan kasmamız lazım yoksa yine 4.torbada olucaz oyuncular gelişsin diye 4.torbada 1 sezon daha mı geçirecez , lider çıkacaksak çıkalım ekstra 5 puan gelicek o çok işimize yarar.

Şu maçta Beka-Beka 'ya bakıyorum fizik olarak zayıf dursa bile ikili mücadelelerde hep canımızı yaktı. Bizdeyken Gedson da böyleydi rakibin geçiş oyunlarına izin vermiyordu

Bugün keşke böyle bir orta sahamız olsaydı diyorum sahada, bu düzeyde oynamaya devam edeceksek böyle bir orta sahamız olması gerekiyor
Assunção ocak ayından itibaren UEFA da oynamaya başlar işte Renkdaş

Üst Alt