⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım

macin baslama saati süper

eger bu da 23 olsaydi ikinci yariyi kesinlikle izlemezdim

gece yarisi mac mi izlicez kardesim ben 23:30 gibi uyuyan adamim

Avrupada takımlar top oynatmama üzerine sistem ile oynamiyorlar. Türk Ligi'nde leş dediğimiz takım Avrupa'da iyi işler çıkarıyor. İnşallah bu macida alacağız. Ayrıca en çok sevindigim şey sahada olan gençleri takip ediliyor olması. İleride Avrupa'da olmak oynamak istiyorlarsa ekstra işler yapmak için çabalıyorlar.

güzel ve sorunsuz bi galibiyet olsun 1-0 olsun.terim beni çok düşündürüyor,biz nasıl bu kadar berbat oynayabiliyoruz tr liginde.yaw tamam oyuncular genç tecrübesiz ama katı defans dışında hiç bişeye tam adapte olamamış olmak normal değil.genç dediğin tecrübesiz olur ama zıpkın gibi olur rakibin başını döndürür tempoyla.yani o tempoyu yapsalar rakipten korkmalarına bile gerek kalmaz tr liginde çünkü rakip sana karşılık veremez belli bi süreden sonra dilleri dışarda gezer.
Herşey bi tarafa akıllı oyun bile oynayamıyoruz ,akıldan kastım rakibe gol atacak eylemleri yapamıyoruz,çok gol kaçıyor ,duran top rezalet kullanılıyor çalışma yok.yaw sakin oynarsın ama gol pozisyonunu atarsın rakibi sindirirsin.bu da bi oyun şeklidir ama tek yapabildiğimiz katı defans.yeminle umutlanacak sebep yok bu takımda benim tarafımdan.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

kazanmak zorunda olan onlar. buna göre oynamak lazım

evdeyiz diye mutlak galibiyet almak durumunda değiliz.

beraberlik de iyi olur.

onlar risk alırsa bundan yararlanmaya çalışmalıyız ki risk alacaklardır.

Üst Alt