⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım

Takimi özelikle set oyununda rahatlatacak veya topu takim da tutacak tecrubeli bir oyuncu oynatmak zorundayiz Bunu Kabul etmemiz gerekiyor

Bu profil de arda,Babel ve feghouli var Ama form durumlari sikintili,devre arasinda bu tarz bir oyuncu sart

Feghouli hareketliydi Son macta bu yüzden denemek lazim

Muslera
Yedlin Nelson Marcao Pva
Berkan
Feghouli Morutan Cicaldau Kerem
Halil

Al galibiyeti yap 10 puan Avrupa da hemen manşetlere Terim bunu hep yapıyor , İstanbul ekibi eski günlerine dönüyor vb. başlıkları zevkle oku ...

Orta sahada Taylan olmadı mı 1 kişi eksik oynuyoruz. Her ne kadar yetersiz olsa da yine de bence mecburen Taylan-Berkan orta sahasına geri döneceğiz. En azından Ocak ayı transfer dönemine kadar Taylan'la Berkan'ın birlikte oynadığı sistemde oynamalıyız. Ocak ayında Assunçao'yu gönderip Gedson Fernandes'i zorlamalıyız olmazsa en kötü Melo'yu geri çağırırız yarım dönem gayet iyi idare eder.

Bu Lokomotif Moskova maçı özelinde forvette geçen maç hiç süre almayan ve dinlenen Diagne'nin ilk 11 başlayacağını düşünüyorum. Beklediğim 11:

Muslera
Yedlin Nelsson Marcao Aanholt
Taylan Berkan
Morutan Cicaldau Kerem
Diagne

Lokomotif defansa yatip kontra dan gol bekleyecek coşkulu oynamaliyiz atacagimiz bir gol lokomotifin dengesini bozar

Bileti ayarladım orada olacağım.

Kazanmak çok önemli bence beraberlik halinde liderlik elimizden kaçar ama kazanacağız diye kaybetmekte var ucunda kontrollü oynamak lazım.

Moskova'nın eksikleri ne durumda bilmiyorum ama son lig maç kadrolarını incelediğimde dahada eksilmişler gibi duruyor.

Ne olur kazanalım şu maçı ve 10 puan yapalım, reputation için çok önemli.

Üst Alt