AL 21/22 Final | Rangers (4) 1-1 (5) Eintracht Frankfurt | MS | 18 Mayıs | TV8,5 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 Final | Rangers (4) 1-1 (5) Eintracht Frankfurt | MS | 18 Mayıs | TV8,5

Kırmızı çıkar mı,bence çıkmaz.Bir an aklıma Diagne'nin BJK maçında atılması geldi.İki yüzlü medyanın çoğu doğru demişti, şimdi kırmızı değil der.
Diagnenin ki cok daha masumdu. Topu da oynamisti ve rakip kafasini pozisyona sokarak kirmiziyi aldirtmisti. Burda resmen karate yapar gibi ayak kafaya cok yakin.

Bir ayak o kadar kalkmamalı. Benim görüşüme göre kazma ve sakınmayan topçu cezalandırılmalı. O yüzden kırmızı verilmesi gerekiyordu. Önce topa dokundu diye kart bile çıkartmadılar.

Diagnenin ki cok daha masumdu. Topu da oynamisti ve rakip kafasini pozisyona sokarak kirmiziyi aldirtmisti. Burda resmen karate yapar gibi ayak kafaya cok yakin.
Aynen,onu da belirtecektim ama işte hakemler!Ve bu hakemleri maç yönetemez hâle getirip BJK ve TS'nin uşağı hâline getiren Federasyon ve uzantıları.Bu ligi takip eden bizim gibi taraftarları tebrik ediyorum,iyi sabır varmış.Normal bir Avrupali vatandaş beş hafta katlanamzdi bu duruma.

frankfurtun barcaya karşı konsantrasyonunu bu maçta göremiyorum.adamlar barcaya heryerden attılar burda cömertçe harcıyorlar.

Üst Alt