AL 21/22 Play-Off M:1 | Fenerbahçe 1-0 HJK Helsinki | MS | 19 Ağustos - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 Play-Off M:1 | Fenerbahçe 1-0 HJK Helsinki | MS | 19 Ağustos

Bide bizim altyapı övülür fb ye karşı lakin bizde ömer faruk kadar bu muhammed kadar kim çıkmış son yıllarda

altyapıdan son zamanlarda çıkan en iyi topçu yunus akgün müthiş seviye gerçekten o yüzden şu altyapı topçuları üzerinden hocaya vurmayı bırakalım artık

Bizimkilerde özgüven problemi var zaten. Çoğu ayakları titreyerek oynuyor.

Aynen oyle. Bu mac Taylan 3 kere kabak gibi denk geldi. Ben sut cektim o bekleyene kadar. Emre Kilinc keza. Ozguvenleri nasil geri gelir nasil bunu toparlarlar ben hocadan ziyade yanindakilere de bakarim. Selcuk ve Necati gibi sut sever iki eski futbolcumuz var. Konusun abi cocuklarla, calistirin hatta. Gercekten ilginc bir takim olduk.

fener belki fffp'de 4 as oyuncyu yazdıramadı ama ben eminim onlar olsa da ilk hamle arda ve muhammed olurdu.

ZİHNİYET farkı.

35’lik Sosa, 34’lük Gustavo, 33lük Mesut ile oynayan, 3-5-2’nin kanatlarında Ferdi ve Osayi ile oynayan, en dinamik oyuncusu Ozan’ı gönderen, çok kolay sakatlanan İrfan Can’a ve vitaminsiz Mert Hakan’a kalan geçen seneden daha zayıf bir Fener izleyeceğiz gibi

Emre kılıncı bitirdi terim kim ne derse desin Sivas’ta canlı gözle izlediğim Avrupa potansiyeli olan adam bam güm vuruyordu toplara şimdi ise yedek kalıyor
Katılmıyorum.

Ben Mehmet Topuz gibi şutör görmedim son 20 senede, Fenerde o şutları 1-2 kere atmıştır. Anadoşu yıldızı olmakla büyük takım topçusu olmak çok farklı şeyler. Yetenek değil psikoloji önemli.

Bide bizim altyapı övülür fb ye karşı lakin bizde ömer faruk kadar bu muhammed kadar kim çıkmış son yıllarda

altyapıdan son zamanlarda çıkan en iyi topçu yunus akgün müthiş seviye gerçekten o yüzden şu altyapı topçuları üzerinden hocaya vurmayı bırakalım artık
Yunus alt yapılarda dediğin adamlardan daha iyidi, Avrupa'dan istediler vermedin geri gitti.

Yunus'a bok atmayın tek başına alıyordu her maçı o seviyede.

Üst Alt