⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:2 | Galatasaray 2-1 Randers | MS | 26 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:2 | Galatasaray 2-1 Randers | MS | 26 Ağustos | Spor Smart

Yahu takım iyi oynadı rakip o yada bu bunu söylemek suçmu hiç olmadığı kadar hızlıydı bugün takım

yo dogrusun.

Rakibi kucumseyenleri de bosverin. Ben ilk eslestigimiz gun ilk macin konusunda yazdim buyrun gidin bakin ilk 3-4 sayfaya. Cok zor yenilen bir takim. Suan da liderler ustelik. Milli oyunculari var, hizli ve dinamik bir takim. Adamlarin psikolojisini de bozduk acikcasi, tekrar diyelim zor kaybeden ve bir suredir yenilmeyen bir takim. Ozguveni yuksek bir takimi yenmek kolay birsey degil hele bizim gibi yeni olusturulmus bir takimsaniz.

Ula sanki MM bomboş kaldı da pas vermedi. Gayet de pas açısı kapalıydı. Ortaya çevirse büyük ihtimal defans keserdi o topu. Hocanın reaksionu tamamen duygusal. Tekrar izleyince anlaşılacaktır.

Bu maçta gördüğüm en büyük sorun gol yedikten sonra takımın 2. yarıya kadar süren aşırı düşüşüydü. Resmen maçı bıraktık gittik golden sonra. Bunun dışında bu sezonki en iyi maçımızdı. Keyfini çıkarın.
Bir Santraforun Kadro dışı

Bir Santraforun Gol atamiyor

Bir Santraforun Egoist, sinirlir ve formsuz

Keşke Revizyon yapsak Santrafor bölgesinde.

Yahu neyin kavgasını yapıyorsunuz arkadaş. Diagne pozisyona girip kaçırdığı için mi tepki gösterecek hoca ??
Mustafa nin durumu başka, dk 90+ , açısı dar, sola cikarasa bos kaleye girecek bizimkiler, top dönüp gol olsa yangın yeriydi burası ne mustafa kalırdı ne başka birşey, tabii ki tepki koyacak hoca orda ki yarin boyle bi durumda aynısını yapmasın.

Biraz mantık yahu, hocaya illa bir laf söylemek için vay efendim mustafaya niçin tepki göstermişte niçin diagneye gostermemiste. Biri elma biri armut, te allahım...

muhammed ağır sakatlık geçirdi ,bizim soru sormamız gereken konu şu.muhammed kaliteli mi değil mi?kaliteliyse sen bu oyuncuya formsuz olduğu zzamanlarıda olur bi oyuncunun belki formsuzlaştı o ağır sakatlıktan sonra buna rağmen kalkıp sözleşmeyle tehdit ediyorsan senin bi sorunun var çocukla demektir.haa kaliteli değilse sana göre (hocaya göre) o zaman arkadaş niye transfer ettirdin ?sen bi oyuncuya bonservisiyle tehdit yapamazssın bunu yapan hoca o oyuncudan bişey beklememeli.adamın hayalini yıkıyorsun bu açıklama öyle basit bi açıklama değil.sen çocuğu o tehditle tamamiyle uçurumdan atıyorsun ve çocuk mısırdan gelmiş ilk dışa transferidir ve daha 20 li yaşın başında .etkilenir yaw böyle bi açıklama yapılmaz yapılmamalı.

Ustte yazdiginin gercekligi nedir ?

Barış Alper’rin çalım repartuarını geliştirmesi lazım hep sağdan atıp giderse 2 maçta çözülür

Bence MO’nun pas opsiyonu olmasa golü atardı tereddütlü vurdu. Eski bir halısaha santraforu olarak vuruş psikolojisini anlayabiliyorum :d

Hay ağzınla bin yaşa

Aynı şeyi düşünüyordum ben de BAY için
Ters ayakla içeri katetmeyi de öğrenmeli / geliştirmeli

Yahu neyin kavgasını yapıyorsunuz arkadaş. Diagne pozisyona girip kaçırdığı için mi tepki gösterecek hoca ??
Mustafa nin durumu başka, dk 90+ , açısı dar, sola cikarasa bos kaleye girecek bizimkiler, top dönüp gol olsa yangın yeriydi burası ne mustafa kalırdı ne başka birşey, tabii ki tepki koyacak hoca orda ki yarin boyle bi durumda aynısını yapmasın.

Biraz mantık yahu, hocaya illa bir laf söylemek için vay efendim mustafaya niçin tepki göstermişte niçin diagneye gostermemiste. Biri elma biri armut, te allahım...

Onu soyluyorum bende. Forvet eger boylesi anlarda ve boyle pozisyonda vurus yapiyorsa gol olmali cunku arkada 2 oyuncu bos kale onunde bekliyor. Benim saygim sonsuz forvete, vuracaksa orada gol olur bu Futbol'a Giris 101 kadar basit bir temel bilgi. Ama yok kaciriyorsa elesitrilir. Dogru olani asist dusunmesiydi, vurdun mu ? Gol olacak. Doner 2-2 olur, mac uzar elenirsin vs.. altindan kalkamazsin.

Ben şahsen çok rahat keserim.
Sadece kosmakla olmuyor bu iş.

Oyun zekasi istenilen seviyede değil.

Futbol'da sırf fizik ve mücadele önemli olsa, Umut Bulut Real Madrid de oynardı.
Umut bulut örneği çok saçma olmuş . Berkanın oyun görüşü oldukça yerinde güven problemini çözdüğünde çok farklı şeyler konuşacağız unutma beni Arif bey . Ileride paslasırız

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt