⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:2 | Galatasaray 2-1 Randers | MS | 26 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:2 | Galatasaray 2-1 Randers | MS | 26 Ağustos | Spor Smart

Avrupa’da bu sezon 6 maç oynadık. 2 galibiyet 2 beraberlik 2 mağlubiyet. Bu ayarda devam etmemiz fena olmayacak. Sürekli mağlup olmaktan sıkılmıştım.

Halil ve gedson gelse rakiplerin 60 dan sonra nefes alacak hali kalmaz

Bize gercektende False-9'i iyi uygulayacak ve ortasahaya deplase olacak istasyon tipinde forvet lazim. Halil hem yerli hem de tadina baktik ( :) ) gelirse cok etkili bir silah olabilir. Kerem'in basarili olmasindaki en onemli etkenlerden biri zaten Halil'di. Morutan ile birlikte iyi isler yapabilirler. Cicaldau'da ince paslariyla verkac opsiyonlari olusturacaktir. Bekleyip gorecegiz. Tabi Halil'in bitiriciligi beklentilerin cok altinda.

Ustte yazdiginin gercekligi nedir ?
Aynen oyle sozlesmeyle tehdit etti baska hic bir topcuya yapmadigi gibi soru geldiginde muhammed bizim degerli oyuncumuz sozlesmenin daha zamani var hallederiz gibi birsey soylemesi gerekirken iyi oynarsa kalit kotu oynarsa gider dersen iste adamda gol atmak icin sol caprazdan kaleye vurur

Falcao babel feghouli soruldugunda ne dedi hoca bir dusun bakalim

Aynen oyle sozlesmeyle tehdit etti baska hic bir topcuya yapmadigi gibi soru geldiginde muhammed bizim degerli oyuncumuz sozlesmenin daha zamani var hallederiz gibi birsey soylemesi gerekirken iyi oynarsa kalit kotu oynarsa gider dersen iste adamda gol atmak icin sol caprazdan kaleye vurur

Falcao babel feghouli soruldugunda ne dedi hoca bir dusun bakalim

Hatirlamiyorum, link/video vs... varsa paylasirsan dinleyip ona gore yorumlayabilirim.

Onu soyluyorum bende. Forvet eger boylesi anlarda ve boyle pozisyonda vurus yapiyorsa gol olmali cunku arkada 2 oyuncu bos kale onunde bekliyor. Benim saygim sonsuz forvete, vuracaksa orada gol olur bu Futbol'a Giris 101 kadar basit bir temel bilgi. Ama yok kaciriyorsa elesitrilir. Dogru olani asist dusunmesiydi, vurdun mu ? Gol olacak. Doner 2-2 olur, mac uzar elenirsin vs.. altindan kalkamazsin.
Aynen öyle, 3-0 öndeymişsin gibi davranmak hata orda, çevir sağa rahatına bak. Kaçırırsan elestirilmen çok doğal ki Diagne'nin pozisyinları ile kıyaslama yapmakta en büyük yanlış. Senin opsiyonun var, riskli dakikalar artık, ben sağa vermedi diye anlık telefonu firlatiyorsam hoca napsın orada.

Hatirlamiyorum, link/video vs... varsa paylasirsan dinleyip ona gore yorumlayabilirim.
Mac sonu canli yayinda soru geldi mustafanin gelecegini kendi performansi belirleyecek dedi yani kotu oynarsa almayiz dedi ustu kapali bu cocuk 20 kusur yasinda ulkesinden ilk defa cikmis sakatliktan cikmis tek bir mac kotu oynamis ki bence kotuda oynamadi 45 te disari aldi kendi evlatlari omer ile akbabaya yaptimi emrenin sozlemesi biterken bu soru gelseydi keske bak bakalim ne diyecekti kabul etmek lazim Terim evlatci

Aynen öyle, 3-0 öndeymişsin gibi davranmak hata orda, çevir sola rahatına bak. Kaçırırsan elestirilmen çok doğal ki Diagne'nin pozisyinları ile kıyaslama yapmakta en büyük yanlış. Senin opsiyonun var, riskli dakikalar artık, ben sola vermedi diye anlık telefonu firlatiyorsam hoca napsın orada.
Tabiki de. Tekrar edelim genc arkadaslarimiz takinti haline getiriyorlar.

Forvet eger Mbabpe, Messi, Ronalda degilse ki onlar bile tepki goruyorlar medyadan inanmayan Marca vss baksin gazetelere, forvet vurus yapiyorsa boylesi bir pozisyonda (opsiyonu olan, kritik bir dakikada olusmus pozisyon) gol olacak. Dogru olani, Drogba bunu yapan bir forvettir mesela, ortaya-pasa donmektir. Sen gorevini yaparsin (tabi dogru pas) gol olur olmaz. Bu arada o pozisyondan hemen once yine ic etti bir diger kontrayi. Onu da atlamayalim.

Mac sonu canli yayinda soru geldi mustafanin gelecegini kendi performansi belirleyecek dedi yani kotu oynarsa almayiz dedi ustu kapali bu cocuk 20 kusur yasinda ulkesinden ilk defa cikmis sakatliktan cikmis tek bir mac kotu oynamis ki bence kotuda oynamadi 45 te disari aldi kendi evlatlari omer ile akbabaya yaptimi emrenin sozlemesi biterken bu soru gelseydi keske bak bakalim ne diyecekti kabul etmek lazim Terim evlatci

Eee dogru demis. Ortada bir anlasma var ve bizde PSG degiliz. Son an'a kadar bekleriz. O son an'a kadar MO elinden geleni yapar.Gunun sonunda degerlendirilir. Bedava degil bu adam sonucta.

hakem zırt pırt düdük çalmadığı için tempolu zevkli bir maç seyrettim. takım iyi mücadele etti, koştu, gol attı, kaçırdı. umarım böyle devam eder.

Eee dogru demis. Ortada bir anlasma var ve bizde PSG degiliz. Son an'a kadar bekleriz. O son an'a kadar MO elinden geleni yapar.Gunun sonunda degerlendirilir. Bedava degil bu adam sonucta.
Ya tamamda sezon yeni baslamis adam bir maca cikmis 30 macmi kotu oynamis ? neyin acelesi neyin cevabi bu 30 mac sahada dokulen evlatlarina baksin once oyuncuyu o dakika bitirdi umarim satarlar gittigi yerde arkasindan bakar izleriz Terimin elinde adam cope donecek

Üst Alt