⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:2 | Galatasaray 2-1 Randers | MS | 26 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:2 | Galatasaray 2-1 Randers | MS | 26 Ağustos | Spor Smart

saygı duyarım ama hocanın yaptığı taraftarca davranıştır profesyonel futbolla hiç bi alakası yok bence.becalinin yaptığıda aynı cinsten.oyuncuyu itibarsızlaştıracak söz söylenmez heleki sezon bile başlamamış diyecek kadar erken böyle konuşulmaz.neyse benim görüşüm böyle.kendi çocuğunu azarlarsan küçük düşürürsen pısırık dört duvar arasına kapanmasına sebebiyet verirsen o çocuğun ilerde senin göğsünü kabartmasını beklemeyecen.insanı başarılı kılanda başarısız kılanda zor durumdayken ya da ihtiyacı varken psikolojiisini artı veya eksi yönde etkilemektir.

Bak biz neden elestiriyoruz hocayi mesela ?

- "artik eskisi gibi degil oyle vur kocum hadi kocum" .. Yani eski tip fb agziyla "gazla" takim calistirilmaz.. Bunu alalim simdi bir kenara.. Eger bu konuda hemfikirsen boyle dusunuyorsan ki bircoklari boyle dusunuyor, o zaman hoca da takim tarafindan/idari taraftan boyle davraninca kizmayacaksin. Istedigin seyin futbolcuya yapildigini gorunce bu "tehdit" olmaz. Ben hocanin hicbir sozunde tehdit algilamiyorum renkdasim. Benim algiladigim, eldeki bir dogal motive etme sansi. 10 numara da kullaniyor bunu hoca. Bunu Perrira bilemedin Avci'dan bekleme. Bak Sergen yapar mesela, karakteri uygun, realist adam. Terim aslinda duygusaldir ama ona bu detay Baskan tarafindan dahi verilmis olabilir. Dogru olan, yasal kullanim hakkinin sonuna kadar beklemek ve gozlemlemektir. O gun geldiginde geriye donuk bakar, futbolcuyla da konusup ayni vizyonda bulusup satin alirsin. MO bedava degil bir meblag odeyecegiz ve bunun bir yuku olacak. Dogru olan beklemek. Bana sorarsan geldigi ilk donemki goruntusunden uzak. Buna onlarca sebebp sayabilirz (ozel hayat, sakatliklar, sel felaketi, deprem vs..) ama gercek hayatta tuzel kisilik olarak sorumlulularimiz var. Sozlesme de diyor ki Ocak'ta karar ver al ya da alma oncelik sende.. Eee bu guzel ! Bekle ve oyuncuyu motive et, et ki ekstra calissin. Bundan dogal ve bugunki dunya duzenine uygun daha ne olabilir ?

Bak biz neden elestiriyoruz hocayi mesela ?

- "artik eskisi gibi degil oyle vur kocum hadi kocum" .. Yani eski tip fb agziyla "gazla" takim calistirilmaz.. Bunu alalim simdi bir kenara.. Eger bu konuda hemfikirsen boyle dusunuyorsan ki bircoklari boyle dusunuyor, o zaman hoca da takim tarafindan/idari taraftan boyle davraninca kizmayacaksin. Istedigin seyin futbolcuya yapildigini gorunce bu "tehdit" olmaz. Ben hocanin hicbir sozunde tehdit algilamiyorum renkdasim. Benim algiladigim, eldeki bir dogal motive etme sansi. 10 numara da kullaniyor bunu hoca. Bunu Perrira bilemedin Avci'dan bekleme. Bak Sergen yapar mesela, karakteri uygun, realist adam. Terim aslinda duygusaldir ama ona bu detay Baskan tarafindan dahi verilmis olabilir. Dogru olan, yasal kullanim hakkinin sonuna kadar beklemek ve gozlemlemektir. O gun geldiginde geriye donuk bakar, futbolcuyla da konusup ayni vizyonda bulusup satin alirsin. MO bedava degil bir meblag odeyecegiz ve bunun bir yuku olacak. Dogru olan beklemek. Bana sorarsan geldigi ilk donemki goruntusunden uzak. Buna onlarca sebebp sayabilirz (ozel hayat, sakatliklar, sel felaketi, deprem vs..) ama gercek hayatta tuzel kisilik olarak sorumlulularimiz var. Sozlesme de diyor ki Ocak'ta karar ver al ya da alma oncelik sende.. Eee bu guzel ! Bekle ve oyuncuyu motive et, et ki ekstra calissin. Bundan dogal ve bugunki dunya duzenine uygun daha ne olabilir ?
gazda vermesin yerin dibinede sokmasın.yardımcı olsun gelişime katkıda bulunsun veya bulunacak profesyonelleri getirsin.o zaman oyuncu zaten yetersizliğini ispat ederse kim hocaya ne der ki

gazda vermesin yerin dibinede sokmasın.yardımcı olsun gelişime katkıda bulunsun veya bulunacak profesyonelleri getirsin.o zaman oyuncu zaten yetersizliğini ispat ederse kim hocaya ne der ki

Yerin dibine de soktugu bir durum gormuyorum ben o aciklamada. Kusura bakma. Senin ben ayagina vs.. demiyor. Tepki gosterebilir bugun Mou'da cok yapti. Bunlar olur. Mizaci bu hocanin ne yapsin istiyorsunuz ? Adamin elestirelecek o kadar cok yani varken bu konudan vurmak cok uc geliyor bana ayrica cok anlamsiz da. Gaz vermezse de kenarda A.Kocaman olurdu. Bu adam boyle, hep boyleydi. Hatta daha agresif ve sertti.

Mostaf büyük baskı altinda...kendi godtermek için bugün feci Egoistlik yaptı.

Olumlu reklam yerini kendisini daha da Offside'a attı Terim'in gözünde.

Atalamayinca da kendisine aşırı kızdı.

GS kazandı.
MM kaybetti.
Pozisyonu zordu bence genede iyi vurdu.Ama nirmalde oralarda abaniyordu abansaydi kaleciyi iceri sokabilirdi.

Yerin dibine de soktugu bir durum gormuyorum ben o aciklamada. Kusura bakma. Senin ben ayagana vs.. demiyor. Tepki gosterebilir bugun Mou'da cok yapti. Bunlar olur. Mizaci bu hocanin ne yapsin istiyorsunuz ? Adamin elestirelecek o kadar cok yani varken bu konudan vurmak cok uc geliyor bana ayrica cok anlamsiz da. Gaz vermezse de kenarda A.Kocaman olurdu. Bu adam boyle, hep boyleydi. Hatta daha agresif ve sertti.
yerin dibine sokması illa küfür hakaret demek değildir.bi laf çakarsın çok ağır gelir o da yerin dibine sokar ya da bi söz söylersin özgüvenini mahvedersin küçük düşürürsün.hocanın bonservisini almam haa demesi basit bi söz değildir.

yerin dibine sokması illa küfür hakaret demek değildir.bi laf çakarsın çok ağır gelir o da yerin dibine sokar ya da bi söz söylersin özgüvenini mahvedersin küçük düşürürsün.hocanın bonservisini almam haa demesi basit bi söz değildir.

Oyle demiyor iste. Sen anlamak istedigini anlamissin diye bir izlenim olustu bende. Oyle demiyor.

Oyle demiyor iste. Sen anlamak istedigini anlamissin diye bir izlenim olustu bende. Oyle demiyor.
İNŞALLAH ben yanlış anlamışımdır.çünkü mustafanın gerçekten bu takımda iş yapacağına inancım tam . 6 ay gibi kısa sürede başarılı olmasına rağmen ciddi bi sakatlıktan dolayı takımdan bi süre uzak kalmasına rağmen sezon başı iken silip atılmasını istemem.buyüzden yanlış anlamak beni çok mutlu edecek emin ol.

Mustafa kaybetmedi bir sey, atamadı pozisyonu tepkiyi gördü, yarin ayni pozisyon olsun çevirir sağa yapar asisti. Şahsen bunu kaybetmek degil kazanmak olarak görüyorum.
1e 1 kaçırmak başka, açın darken, saginda pas opsiyonlarin varken kacirmak baska. Bu pozisyonda yapacagi asist atacagi golden cok daha degerli. Bunu anladıysa + katmıştır kendine.

Üst Alt