⚽ AL 23/24 Play-off M:1 | Galatasaray 3-2 Sparta Prag | MS | 15 Şubat - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aralarında bana göre en kötüsü West Ham (salvia pragı bilemiyorum ama sparta pragdan çokta farklı değillerdir)

EPL 'de maçlarına denk geldim baya kötü West Ham - avrupa karakteride bnece pek yok , o yüzden ilk tercihim o - Brighton'ıda son tercih olarak yerleştirdim. %50 iyi kuramsı ihtimal ile.
Aynen öyle üstat. West Ham'ın güncel form durumu da pek iyi değil. Kadrolarına baktım 22 kişilik kadroları var bir kaç tane de sakatları var. Bu kadar az kişiyle 3 kulvarı ve Premier Lig temposunu nasıl kaldırıyorlar enteresan.
Henüz bu turu geçmedik ama geçersekte yine iyi bir kura şansına ihtiyacımız olacak

Tamam hocam doğrudur diyelim , ama kerem olayı artık çok sıkıcı oldu!
Iki gol yedik herkes Berkan tarafı diyor ama kaçırılan olay kerem defansa hiç bir yardımı yok , MEVKISIZ olarak takılıyor,( zaha da gelmiyor ama en azından ayağında top duruyor) , bu adam sadece 10 kişi oynatmıyor, hücumda verdiği saçma kararlar ile oyunu bozuyor, defans yardıma gelmiyor , Mevkisiz kafasına göre takılıyor... Takım oyuncusu olmaz , olmayacak bu adamdan.
Verdiği saçma kararlar = takım arkadaşlarını dün 3 kez %100lük pozisyona sokmak

takıntılarınızı bi tarafa bırakın, görmek istediğiniz gibi görmeyin sahayı.

Üst Alt