⚽ AL 23/24 Play-off M:1 | Galatasaray 3-2 Sparta Prag | MS | 15 Şubat - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün maçı izlerken kardeşim diyorki adamlar köpek gibi koşuyor biz bekliyoruz aslında beklemiyoruz bu oyuna alışıyoruz çünkü süperlig malesef düşük tempoda ve hakemler yüzünden 90 dakikayı 45-60 dakikada oynuyoruz takım buna alılıyor haliyle abrupada takımlar sürekli tempolu oynuyor

Daha turu geçmedik, rehavet yok ama geçersek sonraki turda da olası rakipler birbirinden tehlikeli. 1-2 tanesi hariç maşallah yani... Bu Playoff turunda tur atlayanlarla eşleşmiyoruz, sadece gruplarından lider çıkıp bu turu oynamadan geçen takımlarla eşleşebiliyoruz.

Onların da listesi şöyle:

Leverkusen
Liverpool
West Ham
Brighton
Rangers
Atlanta
Villareal
Slavia Prag

Slavia Prag
Rangers
Brighton
Villareal

Kolaydan zora gelmesi gereken ekipler turu geçersek bana göre.

Prag üstü Prag değişik olur Rangers ile 4 yıl öncenin rövanşına çıkabiliriz.

Sonraki turda da güçlüler umarım birbirini kırar ve Marsilya vs ayarında bir takım gelir.

Slavia Prag
Rangers
Brighton
Villareal

Kolaydan zora gelmesi gereken ekipler turu geçersek bana göre.

Prag üstü Prag değişik olur Rangers ile 4 yıl öncenin rövanşına çıkabiliriz.

Sonraki turda da güçlüler umarım birbirini kırar ve Marsilya vs ayarında bir takım gelir.
West Ham'ı listebaşı yazıyorum ben - Villareal avrupa kültürü iyi kötü var , onu diğer zorlu 4 lü diye ayırıyorum açıkçası.

West Ham'ı listebaşı yazıyorum ben - Villareal avrupa kültürü iyi kötü var , onu diğer zorlu 4 lü diye ayırıyorum açıkçası.

EPL takımı olacaksa daha isimsiz ve Avrupa'da ilerleme motivasyonu lige göre daha düşük olanı tercih ederim açıkçası.

En iyisi bence Slavia ile Rangers.

Villareal Avrupa'da fena değil doğru ama bu işin uzmanı Emery yok artık.

EPL takımı olacaksa daha isimsiz ve Avrupa'da ilerleme motivasyonu lige göre daha düşük olanı tercih ederim açıkçası.

En iyisi bence Slavia ile Rangers.

Villareal Avrupa'da fena değil doğru ama bu işin uzmanı Emery yok artık.
West Ham gerçi evet EPL de lig orta takımı sonuçta o açıdan doğru tabi - son maçlarındaki performansları ama epey kötü - ingiliz takımlarınında avrupada City ve ucundan arsenal ve liverpoolda katıyorum hali ortada.

Rangers bence daha tehlikeli hep avrupa kupasında varlar iyi kötü çünkü.

da neyse önce şu turu alalımda kazasız belasız sonra hesap kitap yaparız . maç başladığında turu geçer skorla başlamak haricinde bir avantajımız var denemez henüz.

Üst Alt