AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 1-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | İlk Yarı | Futbol

Bu performansını devam ettirsin ayakta alkışlayacağım.

Kolay maçlarda şov yapmak kolay.

5. Hafta derbide göreceğiz. Fenerbahçe-Beşiktaş

kim q7 mi?

bence su an besiktasin en kotu oynayan adami

olay orada degil baska bir sey den bahsediyorum

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 1-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | İlk Yarı | Futbol

kardesim adam inanilmaz bir orta yapmadiki solla kolayca ortalayacagi topu sag disla fantastik ortaladi

demek istegim boyle bir orta yapabilen kac kisi var takiminda

balta koyma oraya kimi istersen koy

3 kisi bile sayamazsin

Sağ dış diyorsun yalnız. Dünyada, sağ dışını en iyi kullanan oyunculardan biri Q7.

kardesim adam inanilmaz bir orta yapmadiki solla kolayca ortalayacagi topu sag disla fantastik ortaladi

demek istegim boyle bir orta yapabilen kac kisi var takiminda

balta koyma oraya kimi istersen koy

3 kisi bile sayamazsin

o orta yeteneği dünyada çok az futbolcuda var zaten.

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 1-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Devre | Futbol Sm

cidden artık yaşlı, düşüşteki yıldız, para alıp yatmaya geliyor vs.. geyiklerini bırakmak lazım !

futbolcu kendine bakıyorsa takım da işliyorsa o yıldız da parlıyor ister düşüşte olsun ister 35 yaşında olsun ..

işte guti işte quaresma işte kewell ..

sadece jo'nun alemci çıkması yüzünden tüm stratejimizi çöpe attık haldun abiyi de gönderdik ..

çok uygun fiyatlara çok kaliteli adamlar alıyorsun varsın arada bir iki tanesi de tutmasın..

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 1-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Devre | Futbol Sm

su golü koyunda izleyelim ya ilk yariyi kacirdik izleyemedim bakalim nasil gol atmislar

arkadaşlar yıldızlar maç kazandırır ama şampiyonluğu takım kazanır.

Ben de görmedim. Bu yüzden zaten 2 yildir millet "Balta gibisi yok" derken aklim almiyordu.

Nasil yok ya anasini satayim, adam ofansa sifir katki veriyor, dogal olarak defansi az cok iyi olacak, (ki 1 yildir defans da yapamiyor ama neyse) adam cikmiyor ki ileriye ama Millet "Hakan Türkiyenin en iyi sol beki" diyor.

Adamin ne sut cektigini, nede orta actigini görürsün. 40 yilda bir belki.

Yani o kadar kötü durumdayizki milletin Baltayi begnememek gibi birsey aklina bile gelmiyor.

8-10 yaşında çocuk olsam ve futboldan anlasam Beşiktaş'lı olurdum.

Yazık :eek:

Başkan birde Guti ile ilgilenmiyoruz bu haberler nerden çıkıyor diye övüne övüne açıklama yapıyordu.

Guti ile ilgilendiğimizde çok sevinmiştim ama nerde bizde futboldan anlayan yönetici :eek: tutturmuşlar bir savaşan takım,al işte savaşıyor mu sevişiyor mu belli değil :mad:

Yazdıkça yazasım geliyor yeter bu kadar :D

Ben de görmedim. Bu yüzden zaten 2 yildir millet "Balta gibisi yok" derken aklim almiyordu.

Nasil yok ya anasini satayim, adam ofansa sifir katki veriyor, dogal olarak defansi az cok iyi olacak, (ki 1 yildir defans da yapamiyor ama neyse) adam cikmiyor ki ileriye ama Millet "Hakan Türkiyenin en iyi sol beki" diyor.

Adamin ne sut cektigini, nede orta actigini görürsün. 40 yilda bir belki.

Yani o kadar kötü durumdayizki milletin Baltayi begnememek gibi birsey aklina bile gelmiyor.

ben hakan balta hayranı değilim peki sana sorarım sol beke yabancı alıp orta sahada barışa sarpa kalmak mı yoksa ortasahayı toparlayıp hakan baltayla oynamak mı?

ben hakan balta hayranı değilim peki sana sorarım sol beke yabancı alıp orta sahada barışa sarpa kalmak mı yoksa ortasahayı toparlayıp hakan baltayla oynamak mı?

Tabiki orta sahaya adam almaliyiz, ilk önce bunu halletmeliyiz.

Ben genel olarak konustum, bu sene icin konusmuyorum, 2 hatta 2.5 yildir olan durumdan bahsediyorum.

Ayrica Caglar bir görmek isterim Hakanin yerine. Bize, Fenere, Bjk'ye karsi izlemisligim var Caglari, Denizlisporda hep en cok göze batan oyuncu olurdu.

Sut cekme, orta acma konusunda Baltayi cebinde oynatir, bunu simdiden söyliyebilirim.

Daha cok bindirme yapicagi da kesin.

Ama iste defans olarakta yeterince saglam mi, görmek lazim.

Tabiki orta sahaya adam almaliyiz, ilk önce bunu halletmeliyiz.

Ben genel olarak konustum, bu sene icin konusmuyorum, 2 hatta 2.5 yildir olan durumdan bahsediyorum.

Ayrica Caglar bir görmek isterim Hakanin yerine. Bize, Fenere, Bjk'ye karsi izlemisligim var Caglari, Denizlisporda hep en cok göze batan oyuncu olurdu.

Sut cekme, orta acma konusunda Baltayi cebinde oynatir, bunu simdiden söyliyebilirim.

Daha cok bindirme yapicagi da kesin.

Ama iste defans olarakta yeterince saglam mi, görmek lazim.

orta sahamız sağlam olursa bence balta 2008deki gibi olacaktır ama evet çağlar bindirme konusunda hakandan çok daha iyi.

bjk en az 2-0 yapmazsa deplasmanda cok zorlanir.

edit: Tabata cok caliskan.

Ya beyler ne kadar gaza gelmeye müsaitsiniz. Biz de geçen sezon Tobol'lara Tallinn'lere 4-5 tane sallamiyor muyduk ? BJK'yi sezon sonunda görürüm, Guti'yi Quaresma'yi yollamak için kapi kapi dolasirlar.

Maç hiç ölçü değil.

Beşiktaş artık yoruldu.

Üst Alt