AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | 2.Yarı | Futbol S

Katılan da olabilir, katılmayan da ama benim görüşüme göre Ofk Belgrad, Helsinki'den çok daha iyi takım.Maçı baştan sonra izliyorum.

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | 2.Yarı | Futbol S

Bizim Aykut yerdi onu.

Schuster çok iyi bir teknik direktör. Benim gözümde şampiyon Beşiktaş bu sene.

İsmail yan hakemle forma değiştirecekti heralde

İşte Kaleci farkı Aykut olsa o topa çıkmaz sonra da gider Kırmızı Kart Penaltı yapar. Takımı 2. maça kabız halinde yollardı.

Yalnız GUTİ Bence yılın transferi attığı 1 top bile boş değil. Her top ya şut pozisyonu yarattı ya da Gol pozisyonu.

Queresma zaten mükemmel bir oyuncu.

Yönetim de gitti KEİTA gibi adamı satttı. ki ligin en iyi adamıydı Pino yu aldık neydüğü belirsiz sakat adam.

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 2-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Ulan milletin 3.üncü kalecisine bak bizim as kalecimize bak, ayrıca Necip'te çok iyi oynuyor.

Cevap: AL Play-Off 1.Maç | Beşiktaş 1-0 Hjk Helsinki | 17 Ağustos | Devre | Futbol Sm

Q7 yazdı.Daha çok yazar.Bizde bakarız

Yapmayın arkadaşlar böyle kıskançlığın lüzumu yok rakip takımdada olmalı yıldız oyuncular iyi oyuncular.Ligimizde arttıkça sayıları her takım getirtmeye çalışacaktır böyle adamları.Bakın Bursaya Ankaragücüne Kayseriye hatta yeni çıkan Buca bile bir kaç sene önce M.United ta oynayan Manucho yu getirtiyor.He bir bizde tık yok ama ben inanıyorum ki

artık mecburlar çok büyük bir iki isim getiricekler belki son gün olur bu ama olacak o zaman herkesin tepkileri değişicektir yoksa bile bile yakmazlar kendilerini Adnanlar...

Besiktasi goklere cikardiniz yahu daha durun sezon basindayiz...

Geçen sezon bundan daha iyi başlamıştık.

Katılan da olabilir, katılmayan da ama benim görüşüme göre Ofk Belgrad, Helsinki'den çok daha iyi takım.Maçı baştan sonra izliyorum.

genel anlamda doğru ama hjk oynatmama yönünde çok iyiydi bence bugün bakma 2 gol yediler ama ikisi de ekstra goller hata yok ekstra beceri vardı..

ayrıca beşiktaş bu sene de çok ciddi gol kısırlığı çekecek gibi geliyor bana plzen buca ve hjk maçlarında gördüğüm bu..

ve henüz düzgün pas yapan üzerine etkili gelen beşiktaşı geri koşturacak savunmasını yoracak bir rakip karşısında görmedik..

ama herşeye rağmen q7 ve guti'yi herkes takımında görmek ister..

Sakin beyler harbiden oynadığı takım helsinki hiç bir esprisi yoktu rakibinin durun bakalım

Üst Alt