AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray - Karpaty Lviv | 19 Ağustos | 21.00 | F.Sma

1-0 olsun bu maç öpüp başıma koyarım.

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray - Karpaty Lviv | 19 Ağustos | 21.00 | F.Sma

Deplasmandaki maç için avantajlı skor elde etmeliyiz.0-0,1-1 falan yeterli.

Yaziklar olsun basta Adnan Polat olmak üzere, yonetim kuruluna.

Su forumun haline bak. Donduk yine 2006/2007 sezonlarina. Karpaty bilmemne kulubune karsi bile taraftar olarak rahat cikamiyoruz. Aslinda kufur etmek istiyorum su dombili'ye, ama ban'da yemek istemiyorum. Transfer yapacagiz dediler, müzmin sakat olan, tipi tipki Colin Kazim Kazim'a benzeyen, Venezuela midir Colombia'nin midir Pinoyu aldilar.

Lorik Cana'nin yaninda oynayan futbolculara bak. O Mehmet Helvaci denen yalanci pislige'te protesto edilsin. Gecen sezonun son macindan sonra, 'ruhsuz oynayan futbolcular ile yollarimizi ayiracagiz' demisti. Ruhsuz oynayan Mehmet Topal veya Keïta miydi lan.. Baris Ozbek, Mustafa Sarp ve herzaman 'avrupada oynamak istiyorum' denen, süperlig'in kuskusuz en kazma defans oyuncusu Servet AYIBOGAN Cetin bu kulup'te daha haylen oynarken.. ne diyim ya artik, gercekten yaziklar olsun.

Ha bide 1 ay once bir aciklamasi daha vardi, dünya kupasinda mucadele eden oyuncularla ilgileniyoruz diye, nerden lan o oyuncular? Lorik Cana mi DK'da mucadele etti? Pino mu? yoksa Ledesma ve Tomas Rosicky bile dunya kupasinda mucadele etmedi, inanilir gibi degil ya. Koca Galatasaray taraftarina yalan soylemenin sebebi ne olabilir, hic aklim almiyor.

Bu maci kaybederiz, 1-3 felan. Fizigi Sivasspor'dan bile iyi olan takimdir Karpaty Liev. Dündu galiba, son dakika gol ile Shaktar Donjetsk'e karsi yenildiler. Ama size diyim, Shaktar bize karsi oynasa, son dakikalara felan gerek kalmaz, maci Shaktar 5-0 alirdi.

Mustafa Sarp yerine Cumhur oynasin.

Sag beke Sabri yetisemiyorsa Cetin oynasin.

Ufuk

Cetin-Neill-Hakan-Caglar

Cana-Cumhur

Ayhan

Arda-Baros-Kewell

birşey soracağım arkadaşlar d smart veriyor maçı ama d smart ta şifreli mi ?

ilk maç 1-1 biter samiyende. 2. maçıda 2-0 yada 2-1 kaybederiz sonuçta elenir döneriz. bu takım ancak bunu yapar bana göre. kaleci desen kaleci yok, defans desen ayakta uyuyor, orta saha zaten hiç yok. bir tek arda birşey yapacaksa yapacak. o da yetmiyor zaten çok maçta. o yüzden fazla umutlanmamın anlamıda pek yok.

Ben bu Ligden artik biktim... Su Takimlara Karsi oynamatan utaniyorum.. Biktim artik Belarus, Kazakistan, Sirp, Ukrayna, Israil, Kibris Takimlariyla Mac izlemekten..

Keske elensekte Bütün Konsantrasyonlarini Lige verselerde en azindan bir Sampiyonlar Ligi elemesi yakalasak..!! Üstün Kabiliyetli Futbolcularimiz zaaten 2 Mac Haftada kaldiramiyorlar.. Bide üstüne baazen Milli Takim geliyor safaride 2 Gün susuz kalmisa benziyorlar...

Birakin elenelim eni sonunda 3. Sinif takimlari Guruplarda eleyip sonra Babalar gelince Tekmeyi Koyup gönderiyorlar nede olsa....

Gol yiyecegimiz kesin oldugu icin, cok ofansif bir kadro ile cikmamiz lazim... Aykutun gol yemedigi bir maci hatirliyormusunuz???

ne durumlara düştük şampiyonlar ligi yoksa ne yapalım karpaty'i..

benim icin Bursa macı cok önemli

Ufuk

Sabri-Neill-Servet-Caglar

Cana-Ayhan

Arda

Serdar-Baros-Kewell

söyle bi 11le cikalim

Son alınan bilgilere göre kadro şöyle olacak

.........Ufuk.....

AliTuran..Neil...Servet..HakanB

.....Msarp..Barış..Ayhan

Kewell.....Baros.....Arda

Son alınan bilgilere göre kadro şöyle olacak

.........Ufuk.....

AliTuran..Neil...Servet..HakanB

.....Msarp..Barış..Ayhan

Kewell.....Baros.....Arda

Kimden geliyor bu haberler. Kewell sağ kanat oynamaz bi kere.

Ali Turan'da sağ bek oynama.

Hakan Balta'yı sol bek oynatmaz artık Rjkaard.

Ayrıca Mustafa kadroya giremez artık.

Kimden geliyor bu haberler. Kewell sağ kanat oynamaz bi kere.

Ali Turan'da sağ bek oynama.

Hakan Balta'yı sol bek oynatmaz artık Rjkaard.

Ayrıca Mustafa kadroya giremez artık.

hakan balta 2 senedir sol bek

mustafa dün gol atıp kredisini yüksetti ne kadroya girememsi neredeyse 10 numara oynuyacak.

Üst Alt