AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray - Karpaty Lviv | 19 Ağustos | 21.00 | F.Sma

Eleniriz büyük ihtimalle, bana göre iyi olur, Adnan Polat ve Rijkaard kaosa sürükleyen günlük taraftarlar sahneye çıkar. Sonra takıma Abdullah Avcı gelir, başkan olarak da Mehmet Cansun kılıklı biri gelir. Futbol takımı vizyonunu kaybeder, kulüpte yine tarihi farklarla borçlara gömülür bu taraftar bunu hak ediyor çünkü.

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray - Karpaty Lviv | 19 Ağustos | 21.00 | F.Sma

Servet'in oynaması halinde 1 gol yememiz garanti. İte kaka bir gol atarız en iyi ihtimalle 2-1 falan alırız. 3 atmamız mucize olur.

karpaty den bile çekinir olduk, bizi bu durumlara dusurenler utansin

2 gün kaldı. Kel iyice meydana mı çıkacak yoksa Rijkaard elindeki malzemeye uygun davranıp daha dengeli bir sistemle gücünü 90 dk ya yayan biraz pas yapabilen bir takım mı ortaya sürecek göreceğiz. İşimiz çok çok zor adamlar duran top canavarı biz ise Duran toptan gol yeme uzmanıyız. Hocanın de tercihi AYKUT gibi bir adam olunca Tur ister istemz Karpaty ye gidiyor. Allah yardımcımız olsun. Dua edelim de şu turu geçelim en azından 6 maç izleriz.

Kadro ya gelince Çağlar sakat değil olsa gerek çünkü resmi sitede hiç ibare yok fakat 4-3-3 uzmanı hocamız bu sisteme uygun sol bek olan Çağlar ı hiç denemedi 5 dk bile süre vrmiyor Aynı şekilde Ufuk a da taktı hayırlısı.

Benim İLk 11 ve sistemim.. 4- 4 - 1 -1

................................Ufuk.............................

Neill............. G.Zan.........H.Balta..............Çağlar

Serdar Ö.......Cana............Ayhan.............Kewell

...........................ARDA................................

.........................Baros.................................

Rijkaard'ın 11'i sistemi 4-3-3

.............................Aykut..........................

Ali Turan............Servet.......Neill.........Balta

...........Ayhan..........Sarp..........Barış........

Serdar(Kewell).................................................Arda

................................Baros...........................

Hoca Rijkaard olduğuna göre böyle bir kadroyla çıkarsa zevk almaya bakarız!!

Mert Aydın'ın dediğine göre Lucescu, Karpaty için Metalist'den daha iyi takım demiş. Eğer öyleyse şanslar eşit.

------------- Ufuk ----------

Serkan ----- Neill --- G.Zan --- Hakan

---------- Ayhan ---- Cana

Serdar --------- Arda --------- Kewell

----------- Baros (Batdal) -----------

Cekiniyorum maçtan, maça çıkmaktan korkuyoruz artık, vay be. Hemen hemen her maç her takımdan kolaylıkla gol yiyiyoruz. Oysaki tur için burda gol yememek cok önemli 1-0 bile iyi bir skor, 2-0 ise garantili nerdeyse. Ama 1-1 tahminim.

Bulent Timurlenk timblnt

Galatasaray'ın rakibi Karpaty Lviv şikeci çıktı. Ukrayna'da 2008 yılında yapıldığı belirlenen bir şike yüzünden 9 puanları silindi.

Sezgin bağlar o zaman bu işi :asd:

Sezgin bağlar o zaman bu işi :asd:

OFK maçlarından suphelenmedim değil zaten, maç başı hemen skoru bulduk, iki takımda son derece laubali oynadı falan. Rakip takımın eski antrenoru G.Saray'lı zaten, Belgrad fakir kulup. Lazım zaten oteki turlu bu iş zor gozkuyor. Gruplara girelimde sonra gerekmez artık. :)

galatasaray avrupa takımıdır. ligte ne kadar kötü olursak olalım avrupada bir farklı oynarız. ben perşembe günü rahat kazanacağımıza inanıyorum.

galatasaray avrupa takımıdır. ligte ne kadar kötü olursak olalım avrupada bir farklı oynarız. ben perşembe günü rahat kazanacağımıza inanıyorum.

Ligde de Avrupada da Mustafa aynı Mustafa.

Eğer Sarp oynarsa kazanma ihtimalimiz düşük.

Aykut oynarsa en az 1 gol yeriz.

Mert Aydın'ın dediğine göre Lucescu, Karpaty için Metalist'den daha iyi takım demiş. Eğer öyleyse şanslar eşit.

------------- Ufuk ----------

Serkan ----- Neill --- G.Zan --- Hakan

---------- Ayhan ---- Cana

Serdar --------- Arda --------- Kewell

----------- Baros (Batdal) -----------

Sarp'ı da yaz oraya.

Üst Alt