AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray - Karpaty Lviv | 19 Ağustos | 21.00 | F.Sma

Ne haliniz varsa görün demek istiyorum ama içime sinmiyor...:eek:

Cevap: Avrupa Ligi Play-Off | Galatasaray - Karpaty Lviv | 19 Ağustos | 21.00 | F.Sma

----------Aykut------

Sabri---Neill---Servet---Çağlar

----Sarp---Cana---Ayhan---

Arda------Baros--------Kewell

Sivas maçını çok rahat yeneceğimizi söylemiştim hata yapmışım. Çağlar ve Sabri 'yi bu maçta görmek isterim. Ortasahada değişiklik olmaz. Rakip için OFK 'ya benzemez sıkı takım diyorlar ama bizimkiler -özellikle Sabri, Neill, Servet, Cana ve Ayhan- biraz formda olursa bu maçta turu geçeriz.

ufuk oynasın emre çolak oynamasın . ufuk sabrii(iyileşmiş sanırım) neill hakan(gökhan) çağlar - cana ayhan sarp -arda kewell serdar

Ligde de Avrupada da Mustafa aynı Mustafa.

Eğer Sarp oynarsa kazanma ihtimalimiz düşük.

Aykut oynarsa en az 1 gol yeriz.

mesela mustafa sarpın yerine kim oynarsa şansımız fazla olur.barış mı? emre çolak mı? cumhur falan mı?

ufuk oynasın emre çolak oynamasın . ufuk sabrii(iyileşmiş sanırım) neill hakan(gökhan) çağlar - cana ayhan sarp -arda kewell serdar

Çaglar antreman cıkmadı daha dıye bılıyorum sakatlıgı geçmedı sanırım oynaması zor

Turu gecerız sancılı olur ama gecerız kıng halleder bıseyler yapar..

emre sarpın yerinde oynasın serdar kanatta oynasın

galatasaray avrupa takımıdır. ligte ne kadar kötü olursak olalım avrupada bir farklı oynarız. ben perşembe günü rahat kazanacağımıza inanıyorum.

Avrupa takımıydı. Gerçekçi olalım eski zamanlarla şimdiki asla bir olamaz. Ama ben de bu takımı rahat eleyip gruplara kalacağını düşünüyorum.

Korku ve endişe ile beklenen bir maç. Anket sonucu bile GS nin içler acısı durumunu ortaya koyuyor.

Normal şartlarda GS nin kadrosu bu takımı 5 lemek için yeterli ama Rijkaard'ın sezona takımı geç başlatması tüm takımlar çalışmaya başlarken Rijkaard ve Futbolcuların hala tatilde olması bizi bu durumlara getirdi.

Üstelik böyle sert bir fikstür ve karşında 7. haftasını oynamış fiziken zirve de olan bir takıma karşı GS nin şansı inanılmaz azalıyor.

Teknik olarak GS, Sivas'ı 4 e katlar Karpart ı 3 e katlar ama sen fiziken güçlü değilsen Aynen Sivas da olduuğ gibi 45 dk dayanır biraz oynar .2 45dk boyunca ezilirsin.

Umarım yeniliriz de Adnan lar 3,5 atar

izleyesim gelmiyor takımı.Ligtv yide boşuna aldık

Bu durumumuza gelmemizin nedeni senin gibi gerçeklerden bi haber olan,kişileri Galatasarayın menfaatlerinin önüne koyan taraftarlardır..Bunlarda genel kurulda çok olduğu için bu hallerdeyiz..

Eleniriz büyük ihtimalle, bana göre iyi olur, Adnan Polat ve Rijkaard kaosa sürükleyen günlük taraftarlar sahneye çıkar. Sonra takıma Abdullah Avcı gelir, başkan olarak da Mehmet Cansun kılıklı biri gelir. Futbol takımı vizyonunu kaybeder, kulüpte yine tarihi farklarla borçlara gömülür bu taraftar bunu hak ediyor çünkü.

Bu durumumuza gelmemizin nedeni senin gibi gerçeklerden bi haber olan,kişileri Galatasarayın menfaatlerinin önüne koyan taraftarlardır..Bunlarda genel kurulda çok olduğu için bu hallerdeyiz..

Cana Sakatlanmış..Diğer yeni transferde müzmin sakat zatenn..Yani 2 yeni yabancı transfer playof ilk maçında yok..Yazık şu takıma yemin ederim..Çıldırmamak elde değil..

Üst Alt