AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK

Cevap: AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VED

Lucescu,gerets 2,side şampiyon yaptıkları halde gönderildiler.Nedir bu hersene hoca değiştirme hastalığı?

Cevap: AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VED

Keşke transfer sezonunun son günü 1 Ağustos falan olsaydı. Kahrettiler insanı...

Beni en çok yani stadın bu şekilde açılacak olması üzüyor.

Ne desem ne yazsam bilemiyorum ki. Attığımız gole bile sevinemeden yediğimiz golden bu yana 2 elimi başıma almış düşünüyorum.

Saf saf balık gibi bakıyorum etrafa. Koskoca bir camia nasıl bu hale gelebilir diye.

Zamanında en büyük Avrupa devlerini korkudan tir tir titreten takım mı bu diye.

Ne olmuş bu takıma, futbolcularına. Adamların koşmaya hali yok, hele bazıları var ki resmen sahada uyurgezer.

Allah'ım sen yardım et, bir an önce şu kötü durumdan kurtar. Çünkü bu futbolcularla, yönetimle ve teknik kadroyla olmayacak iş, işimiz sana kaldı.

Bu taraftarı, bu içi Galatasaray aşkı dolu taraftarı bu hale getiren, Ukrayna'nın kıytırık takımlarına elenmesine sebep olanlar düşünsünler ve düşündükçe bu insanları bu hale soktukları her an için hesap versinler.

Bence polat bütün süprüntülerini alsın gitsin transfere gerek bile yok.

Ne desem ne yazsam bilemiyorum ki. Attığımız gole bile sevinemeden yediğimiz golden bu yana 2 elimi başıma almış düşünüyorum.

Saf saf balık gibi bakıyorum etrafa. Koskoca bir camia nasıl bu hale gelebilir diye.

Ne olmuş bu takıma, futbolcularına. Adamların koşmaya hali yok, hele bazıları var ki resmen sahada uyurgezer.

Allah'ım sen yardım et, bir an önce şu kötü durumdan kurtar. Çünkü bu futbolcularla, yönetimle ve teknik kadroyla olmayacak iş, işimiz sana kaldı.

Bu taraftarı, bu içi Galatasaray aşkı dolu taraftarı bu hale getiren, Ukrayna'nın kıytırık takımlarına elenmesine sebep olanlar düşünsünler ve düşündükçe bu insanları bu hale soktukları her an için hesap versinler.

bunu yazacagima kendim inanmiyorum: TERIM gelmesi lazim

Takımın tek parçası Taraftarı artık geriye kalan oyuncu ve yönetimin takımın parçası olması gerek onlar olmadan takım olunmaz

Lucescu,gerets 2,side şampiyon yaptıkları halde gönderildiler.Nedir bu hersene hoca değiştirme hastalığı?

Onu birak her sene takima revizyon getiriyorlar, bak Trabzona, Besiktasa, Fenerbahceye senelerdir ayni adamlar kadrodalar. Bilmem Meriayi alirsin yarim sezon sonra yollarsin. Gerets sampiyon olur guzel futbol oynatir yollarsin. Yemin ediyorum bana Servetin yerine Stepjan Tomasi verin simdiki halinden sol tarafada Orhan Ak'i bukadar olmazdi.

Bu yıl ki Klasik Adnan Polat Palavralarından derlemeler :

1-) Bizim Satılık futbolcumuz yok ancak dünyada satılmayacak futbolcu yok ...

2-) Transfer 1 saate de bitebilir , 1 haftaya da bitmeyebilir ....

3-) Şu an 5 yıldız oyuncu ile anlaştık ikisi ile sözleşme imzalayacağız .... ( Tbi üzerinden 1 ay geçti yıldız mıldız yok ortada )

4-) Şu an Avrupa'nın 4 değişik şehrinde 4 ayrı arkadaşımız transfer görüşmesi yapıyor . ( Duyanda heyecanlanır ama yine ses seda yok ortada )

5-) Herkesi bizi 2 transfer yaptı sanıyor , Halbuki biz 3 trnsfer yaptık .Harry Kewell ı unutuyorlar . Yeminle şeytanın bile aklına gelmeyecek kadar ince bir ayrıntı. Sanki marifet yapmış gibi söylüyor.

Hayret ediyorum bir insan bu kadar nasıl çabuk değişebilir . Adnan Polat'ın karizması Galatasaray'ın karizmasıydı. Ama malesef şu saçma açıklmalar bile Adnan Polat efsanesinn bittiğini gösteriyor.

Onu birak her sene takima revizyon getiriyorlar, bak Trabzona, Besiktasa, Fenerbahceye senelerdir ayni adamlar kadrodalar. Bilmem Meriayi alirsin yarim sezon sonra yollarsin. Gerets sampiyon olur guzel futbol oynatir yollarsin. Yemin ediyorum bana Servetin yerine Stepjan Tomasi verin simdiki halinden sol tarafada Orhan Ak'i bukadar olmazdi.

orhan ak ... o da vardi ya .... üfffff

Bu yıl ki Klasik Adnan Polat Palavralarından derlemeler :

1-) Bizim Satılık futbolcumuz yok ancak dünyada satılmayacak futbolcu yok ...

2-) Transfer 1 saate de bitebilir , 1 haftaya da bitmeyebilir ....

3-) Şu an 5 yıldız oyuncu ile anlaştık ikisi ile sözleşme imzalayacağız .... ( Tbi üzerinden 1 ay geçti yıldız mıldız yok ortada )

4-) Şu an Avrupa'nın 4 değişik şehrinde 4 ayrı arkadaşımız transfer görüşmesi yapıyor . ( Duyanda heyecanlanır ama yine ses seda yok ortada )

5-) Herkesi bizi 2 transfer yaptı sanıyor , Halbuki biz 3 trnsfer yaptık .Harry Kewell ı unutuyorlar . Yeminle şeytanın bile aklına gelmeyecek kadar ince bir ayrıntı. Sanki marifet yapmış gibi söylüyor.

Hayret ediyorum bir insan bu kadar nasıl çabuk değişebilir . Adnan Polat'ın karizması Galatasaray'ın karizmasıydı. Ama malesef şu saçma açıklmalar bile Adnan Polat efsanesinn bittiğini gösteriyor.

para insani degistirimis

Servetin 4 m gerisinden gelen adam topa vuruyor zaten Balta yaptı yapacağını(baltalığını) defans kurgumuzun ne kadar iyi olduğu ortada

Willkommen bei Facebook

İdmandan daha çok tatil yapanlar ellerde bavullar bide kaçanlar nedense üzülen yine taraftar şimdi hesap verin bize çocuklar şampiyonluk gitti biz destekledik kupadan elendik CİMBOMBOM dedik sadece formayı armayı sevdik siz haketmediniz biz destekledik primler paralar... istemek kolay hiç olamadınız tırnağı kadar onun tek aşkıydı GALATASARAY seni çok özledik biz "METİN OKTAY" sakatim diyipte maça çıkmayan içinde CİMBOMBOM aşkı olmayan aldiği parayı çok duşuk bulan Formanın Hakkını Versenize Lan!! Maçtan sonra koşun discoya gidin yenilsekte sakın hiç uzulmeyın yeter artik daha zarar vermeyin Formayı cıkartın defolun gidin

Sami Yen'de 90 dakika bunun soylenmesini istiyoruz !

Maçın sonunda ağlayan ufuğu gördüğümde mondi geldi gözümün önüne, eğer mondi bugün kalemizde olsaydı adım gibi eminimki maç sonunda hakan ile ardayı döverdi. Hemde allah yarattı demeden.

Ben kimleri özlemedimki Sasa İliçi hatta Lincolnü bile özledim o bu ruhsuzlardan daha çok istiyordu kazanmayı

sasa_ilic-2.jpg

Nerelerdesin pasam :)

Üst Alt