AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VEDA ETTİK

Cevap: AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VED

Bizim takımda yabancıların ön plana çıkmasını istenilmiyor renkdaşlar. Cana şimdiye kadar oynadığı her takımda orta sahayı toplamıştır. Sürekli konuşur el kol hareketleriyle ne yapılmasını söyler. Bu sayede kaptan olmuştur. Ama bizim takımda Belgrad maçında Sarp'a bi kaç hareket yaptı Sarp sallamadı sen kimsin der gibi hareket yaptı. Bunun aşılması gerekiyor. Bunun içinde kaptan kesinlikle yabancı olmalı. Yabancı kaptan ayrım yapmaz. Ama malesef Kaptan türk olunca kendi arkadaşlarının ilk 11 de oynamasını istediğini düşünüyorum ben.

Cevap: AL Play-Off | K.Lviv 1-1 Galatasaray | 26 Ağustos | Maç Sonucu | AVRUPA'YA VED

Bizim takımda yabancıların ön plana çıkmasını istenilmiyor renkdaşlar. Cana şimdiye kadar oynadığı her takımda orta sahayı toplamıştır. Sürekli konuşur el kol hareketleriyle ne yapılmasını söyler. Bu sayede kaptan olmuştur. Ama bizim takımda Belgrad maçında Sarp'a bi kaç hareket yaptı Sarp sallamadı sen kimsin der gibi hareket yaptı. Bunun aşılması gerekiyor. Bunun içinde kaptan kesinlikle yabancı olmalı. Yabancı kaptan ayrım yapmaz. Ama malesef Kaptan türk olunca kendi arkadaşlarının ilk 11 de oynamasını istediğini düşünüyorum ben.

+1905

Hem Arda Nasıl Kaptan öyle ? Her pozisyondan sonra Hiç Kaptan gidip Hakeme ittirazda bulunur mu ? Bursa maçında adeta hakemi dövecekti.Hiç yakışmıyor Ardaya böyle.Kendisini iyice toparlanması lazım...

3-4 sene sonra Rijkaard'ı da özleyeceğiz.Gerets'i İnamoto ve Carrusca'larla harcamışlardı, bakalım Rijkaard'ı kimlerle harcayacaklar.

Neden özledim biliyor musun?

Çünkü çok şanssız bir hocaydı hiç iyi bir kadro elinde yoktu,geçen sene bence müthiş bir kadro vardı elinde Rijkaard'ın ama ilk senesi vs vs seneye dedik ama bu sene hocanın yapacağı hiçbirşey yok,onu kovmak için oyuncu bile almıyor yönetim,Gerets'in duruşunu çok seviyordum Galatasaray ile çok özdeşleşiyordu popüler laf kullanmazdı,amatör ruhlu bir adamdı ve inanılmaz karizmatikti..

Neden özledim biliyor musun?

Çünkü çok şanssız bir hocaydı hiç iyi bir kadro elinde yoktu,geçen sene bence müthiş bir kadro vardı elinde Rijkaard'ın ama ilk senesi vs vs seneye dedik ama bu sene hocanın yapacağı hiçbirşey yok,onu kovmak için oyuncu bile almıyor yönetim,Gerets'in duruşunu çok seviyordum Galatasaray ile çok özdeşleşiyordu popüler laf kullanmazdı,amatör ruhlu bir adamdı ve inanılmaz karizmatikti..

Oyuncularlan iliskiside iyidi gol attiktan sonra Gerets'e kosarlardi bizimkiler...

İkinci maddeye ali turan adındaki Kayserispor eskisini de ekle.

Ali Turan bu kadar rezil oynuyorsa bunun baş sorumlusu Frank Rijkaard'dır.Tamam bir adamı bir kere denersin olmaz,iki kere denersin olmaz be adam sen kör müsün Ali Turan'ın Bursa maçında sağ bekteki rezil kepaze oyununu görmüyor musun??Bu adam sağ bekte olmuyor bunu görmemek için doğuştan kör olmak lazım ama bizim dokunulmaz ''İlah'' Rijkaard hala Ali Turan'ı sağ beke koyuyor.Takımın iki beki de yerlerde sürünüyor,her maç rezil kepaze oluyor ama takımın teknik direktörü buna bir çözüm bulmak yerine aynı şablonu ısrarla ve inatla sahaya sürüyor.Rijkaard ne yapsın bu takımla diyenler de sıktı artık.Ulan adam gözünün önünde dökülenleri her maç ilk 11 oynatıyor ondan sonra da Rijkaard suçsuz ne yapsın.İnsan bir şey olmuyosa onun üstüne inatla inatla gitmez.Bir kere de Neill'i dene sağ bekte be adam ölür müsün.Stopere başka birini çek.Şu Serkan Kurtuluş'u dene bir seferde.Adam bek kökenli en azından.Bir dene allahın adamı ölür müsün??Rijkaard inşallah eskişehir maçına da yine Ali turan sağ bek Hakan Balta sol bek çıkarsın da 5 tane yiyip bizi İstanbul'a yollarlar.O zaman tasını tarağını toplayıp başka takımda bu inatlarına devam edersin

b%C3%BClent-korkmaz.jpg

Hakan_Sukur_26-12-2009.jpg

12.jpg

hasan-sas-o-an.jpg

tugay-kerimoglu-gs.jpg

Nerede, Galatasaray ruhu, Galatasaray'lılık ruhu nerede ? O formanın hakkını verin artık.

bugün beklerin futbola katkısını öğreten ders niteliğinde bi maç izledik...bi kanatta özetle BALTA diğer kanatta stoperden bozma özgüveni sıfırlanmış ali turan...serdar özkana ardaya suç bulmak bile yersiz sırf bu yüzden...arkalarını toplamaktan ileri çıkamadılar.bi ara ardayı bek oyunuyo sandım...

ya hakkaten rijkard'a denecek laf bulamıyorum...yahu 5 maç olmuş bu adam sağ bek oynayamıyo, adam kaçırıyo, top çıkaramıyo, bindiremiyo, orta yapamıyo hiç bişi yok yanii ama 5 maç 90 dakika sağ bek oynadı...yahu bi maç dene neilla yer değiştirmeyi ne olur, geçtim bi maçı 15 dk dene yaa...ama adam hala defans istedim almadılar diyo,e.güngörler uğurları yolladı diğer milli takım stoperi kenarda dahada defans istiyorum...h.balta dökülüyo 5 maçtır bi kenara al oynat o s.kurtuluşu, hakanın şu halinden iyidir serkan, eğer iyi değilse şu haliyle bile hakan oynuyosa ne işi var bu takımda

orta sahada madem bi oyun kurucu bi b2b bi kazmayla oynamak istiyosun koy e.çolağı arda ile değşerek oynasınlar bu m.sarp'tan kötü olmazlar sanırım hem hiç inanmadığım pas trafiği muhabbetinide yaparlar belki...sen son 20 dakika 10 kişi oynayan ukraynanın 5ncisi takıma tek pozisyona gireme sonra kalite sistem transfer bahaneleri uydur...

son bişi çok eleştirilen aykut bence kalede olmalı en azından ceza sahası yayından omzuyla top çıkarmaz

Oyuncularlan iliskiside iyidi gol attiktan sonra Gerets'e kosarlardi bizimkiler...

Ben şunu anladım ki bize çok iyi hocaya gerek yok Galatasaray oyuncu yapısı Van Gaal,Rijkaard,Hiddink ayarında sistem adamlarınla başarılı olamayacak çünkü bu adamları bir kalıba sokamıyorsun,Gerets,Fatih Terim gibi agresif hücum futbolunu seven adamlar başarılı oluyor..

Karpaty Lviv

22 Andriy Tlumak

4 Ivan Milosevic

5 Nemanja Tubic

44 Artem Fedetskiy

89 Danilo Avelar

9 Denis Kozhanov

16 Igor Khudobyak

17 Oleg Golodyuk

25 Andriy Tkachuk

11 Sergey Zenjov

79 Sergiy Kuznetsov

İlk 11 Değeri : 7.200.000 EUR

41' 10 Aleksandr Guruli

79' 18 Mykhaylo Kopolovets

89' 80 William Batista

Galatasaray

86 Ufuk Ceylan

2 Lucas Neill

4 Ali Turan

22 Hakan Balta

76 Servet Çetin

8 Barış Özbek

10 Arda Turan

16 Mustafa Sarp

18 Ayhan Akman

77 Serdar Özkan

15 Milan Baros

İlk 11 Değeri : 59.100.000 EUR

49' 19 Lorik Cana

74' 7 Aydın Yılmaz

81' 52 Emre Çolak

Sonuç ?? defans almadılar diye ağlayan bir hoca.. ve kahrolan 30 milyon

8/29/2010 Eskişehir - Galatasaray : yeniliriz

9/12/2010 Galatasaray - Gaziantep : ilk galibiyetimiz olur

9/19/2010 Buca - Galatasaray : galibiyet

9/26/2010 Galatasaray - Büyükşehir Bld. : berabere

10/3/2010 Karabük - Galatasaray : berabere

10/17/2010 Galatasaray - Ankaragücü : galibiyet

10/24/2010 Fenerbahçe - Galatasaray : fark yeriz

10/31/2010 Galatasaray - Antalya : galibiyet

11/7/2010 Trabzon - Galatasaray : maglubiyet

11/14/2010 Galatasaray - Manisa : galibiyet

11/21/2010 Kayseri - Galatasaray : berabere

11/28/2010 Galatasaray - Beşiktaş : berabere

12/5/2010 Kasımpaşa - Galatasaray : galibiyet

12/12/2010 Galatasaray - Gençlerbirliği : galibiyet

12/19/2010 Konya - Galatasaray : beraber

toplam ilk yarida: 26 puan

7. veya 8. bitiririz ilk yariyi..

Arkadaş çok iyimsermiş :(. Bu kadro ile devam edelim . Sonuç şöyle olur eminimki

9/12/2010 Galatasaray - Gaziantep : berabere

9/19/2010 Buca - Galatasaray : berabere

9/26/2010 Galatasaray - Büyükşehir Bld. : berabere

10/3/2010 Karabük - Galatasaray : mağlubiyet

10/17/2010 Galatasaray - Ankaragücü : galibiyet

10/24/2010 Fenerbahçe - Galatasaray : fark yeriz

10/31/2010 Galatasaray - Antalya : galibiyet

11/7/2010 Trabzon - Galatasaray : maglubiyet

11/14/2010 Galatasaray - Manisa : galibiyet

11/21/2010 Kayseri - Galatasaray : mağlubiyet

11/28/2010 Galatasaray - Beşiktaş : berabere

12/5/2010 Kasımpaşa - Galatasaray : galibiyet

12/12/2010 Galatasaray - Gençlerbirliği : galibiyet

12/19/2010 Konya - Galatasaray : galibiyet

Toplayacağımız ortalama puan 22 dir. 10-14. arası bitiririz devreyi.

AYHAN BİDE SORUYO SIRITARAK HAVALALANINDA SEYİRCİ VARMI DİYE.ARDADA AĞLAMIŞ.inanmıyoruz artık senin sahte gözyaşlarına.git kamplara götürdüğün sevgilin teselli etsin seni artık...

Alakasız olacak ama, dün ki formamız rezaletti. Bana 2005-2006 yıllarındaki rezalet dönemimizi anlattı ki, zaten kadro olarakda aynı sayılırdık.

of of offff ne hallere düştük yaw, ne hale getirdiniz takımı, yeni stat yapılıyormuş, alın stadınızı da ..........

Maça gittik. Eğlenceli olduğu kadar, bir o kadar da yıkıcı oldu bizim için. Şunu söylemek isterimki otelde futbolcuları beklerken, elinde Mustafa Sarp'ın (evet yanlış okumadınız) fotoğrafıyla imza istemek için bekleyen onlarca karpaty taraftarı, maç için özel hazırlanmış yarısı Karpaty yarısı Galatasaray armalı atkılar ve sabaha kadar süren tur eğlenceleri. Adamlar inanamadılar tur atladıklarına ve Galatasaray gibi büyük bir takımı elediklerine. İşte biz dün böyle küçük ve vizyonsuz bir takıma elendik. Yazıklar olsun demekten başka birşey gelmiyor elden. Bir sözde Adnan Polat'a. Eğer tribünde 8 saatlik yoldan günübirlik sadece maçı izlemek ve takımına destek vermek için gelmiş bir taraftarın yanından geçiyorsan ve o taraftar bir fotoğraf çektirmek istiyor ve sen bir dakika deyip gidip geri gelmiyorsan, ben senin adamlığından ve mertliğinden şüphe ederim. Bu dakikadan sonra da o suratsızlığınla beni hiçbirşeye inandıramazsın ve sen başkanken hiçbir desteğim kesinlikle olmayacak. Ne herhangi bir ürün alırım ne de bir katkı sağlarım. Ta ki sen gidene kadar. Neyse çok konuştuk. Yazılacak çok şeyler var, şahit olduğum onca pislik. Ama daha fazla yazıp kendimi yormaya değmez. Sevgilerimle.

Üst Alt