Albayrak: "Gomis parasını almadığı için Kayseri'ye gitmemişti" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Gomis parasını almadığı için Kayseri'ye gitmemişti"

Mr yalaka albayrak gomise lafi atiyorsun sukadar kazaniyordu sukadar zam istedi gibilerden külübü düsündüm o paralari vermedm diye, odun kafali adam modeste peki kac paraya gelecekti ? kime ne anlatiyorsun sen?

Herifin parasini vermemis bir de hakliymis gibi konusmus, yine turkiye'de olabilecek bir olay.

Edirnekapi minibusunde kaptanken para vermeyen yolculara yonelik tavrinin bu cercevede oldugunu sanmam.

Nereden tutsan elinde kalacak açıklamalar.Adamın parasını ödeyememek senin hatan,bu birinci hata,hadi şampiyonluğa gidiyordun diye sakladın.O zaman adamı lig bitince gönder neden uğraşıyorsun bu ikinci hata.Hadi yolladın yerine adam hazır edersin 3 ay süre zarfında buda 3. hata.Şimdi bu bahanelerin arkasına saklanmak tam rezalet.

Çok emekleri olmuştur vs ama artık çok antipatik gelmeye başladı bu adam bana bile ki severdim önceden.Bakkal yönetir gibi yönetilmez koca Galatasaray.İnanılmaz bir şekilde yüksek kredinizi hızlıca tükettiniz,her gün dua edince Fatih Terim sizi kurtarsın takım başarılı olsun diye.

Better-Call-Saul-Mike-Ehrmantraut-Get-Angry-Reaction-Jonathan-Banks.gif

Herifin parasini vermemis bir de hakliymis gibi konusmus, yine turkiye'de olabilecek bir olay.

Edirnekapi minibusunde kaptanken para vermeyen yolculara yonelik tavrinin bu cercevede oldugunu sanmam.

Dostum o donemde odemesini yapmayan bu yonetim degildi . Dursun yonetimi esnasindaki taksidi alamadigi icin olan olaylar bunlar

Nereden tutsan elinde kalacak açıklamalar.Adamın parasını ödeyememek senin hatan,bu birinci hata,hadi şampiyonluğa gidiyordun diye sakladın.O zaman adamı lig bitince gönder neden uğraşıyorsun bu ikinci hata.Hadi yolladın yerine adam hazır edersin 3 ay süre zarfında buda 3. hata.Şimdi bu bahanelerin arkasına saklanmak tam rezalet.

Çok emekleri olmuştur vs ama artık çok antipatik gelmeye başladı bu adam bana bile ki severdim önceden.Bakkal yönetir gibi yönetilmez koca Galatasaray.İnanılmaz bir şekilde yüksek kredinizi hızlıca tükettiniz,her gün dua edince Fatih Terim sizi kurtarsın takım başarılı olsun diye.

Bu yonetim olaganustu secimde 20 ocakta secildi , kayseri maci ise 22 ocakta oynandi yani ya 20 ya 21 inde kayseriye gidilmistir , kamp kadrosu aciklandiginda daha bu yonetim secilmemisti bile

Bu olay ozelinde gomis in parasini bu yonetimin vermedigi konusu dogru degil

bi sus be apo... beceriksizligini gomisin uzerine yikip durma.. bi halta yaramadginiz son gun love ile seleznovla ilgilenirken belli olmustu zaten.. siizn kapasiteniz bukadar

Bunu Apo o zaman söylese ne olurdu, herkes biliyordu yav maaşların aylardır ödenmediğini ve bu yüzden sıkıntı olduğunu.

Şimdi çıkmış yaptığı önemli bir hatanın üzerine örtmek için gitmiş bir adam hakkında konuşuyor.

Danyal ana fikre katılıyorum, şampiyonluğa gidiliyor falan ama zaten söylemesine gerek de yoktu. O zaman ayyuka çıkmıştı bu olaylar. Üstelik ortada doğru da olmasa senin başkanının tam aksi kendi ağzından bir açıklaması var. Sen şimdi böyle yaparak onu yalancı çıkarmıyorsun, çünkü adam politika icabı öyle bir açıklama yapmış, ama yönetim olarak aynı çizgide değiller dedikoduları için malzeme veriyorsun.

O zaman söylenmemesi doğru. Şimdi küçümseyerek söylenmesi yanlış.

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Katilmiyorum . Bu haberi dogru sekilde yapan bir cok gazeteci resmi siteden yalanlandi , ustune galiba bu haber sebebiyle akreditasyon iptalleri yasandi

Haber dogruysa yalanlayamazsin . Profesyonellikle bagdasmaz bu

Hem parasini odemiyorsun , zaten haksizsin , durumu bir de yalanla sarmal hale getiriyorsun

Yalniz gomis de o el hareketini neden yapti bu da yalanin diger tarafi . Paradan degil derken kulup kadar gomis de kandirdi herkesi

Adam gitmiş,üstünden aylar geçmiş bu açıklamayı yapmanın gereği var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet zaten bu açıklama da yapılan hatayı, Gomis kalsa bile alınacaktı diye lanse edilen forvet transfer politikasının rezilce sonuçlanmasını aklamıș oldu. Bravo yönetime, açıklama ile tüm dertlerimizi alıp götürdüler.

Yahu ne var bu kadar dertlenecek. Öyle ya da böyle şımarık futbolcular trilyonları götürür. Yöneticiler makamları sayesinde ilişkilerini geliştirir. Taraftarda dert çekmek düşer.

Valla ben hiç dert etmiyorum. İyi oluruz tabi ki sevinirim, kötü sonuç da illaki üzülürüm ama bunu dert etmem.

Evet zaten bu açıklama da yapılan hatayı, Gomis kalsa bile alınacaktı diye lanse edilen forvet transfer politikasının rezilce sonuçlanmasını aklamıș oldu. Bravo yönetime, açıklama ile tüm dertlerimizi alıp götürdüler.

Üst Alt