Albayrak: "Gomis parasını almadığı için Kayseri'ye gitmemişti" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Gomis parasını almadığı için Kayseri'ye gitmemişti"

Yahu ne var bu kadar dertlenecek. Öyle ya da böyle şımarık futbolcular trilyonları götürür. Yöneticiler makamları sayesinde ilişkilerini geliştirir. Taraftarda dert çekmek düşer.

Valla ben hiç dert etmiyorum. İyi oluruz tabi ki sevinirim, kötü sonuç da illaki üzülürüm ama bunu dert etmem.
Takımın yaşadığı sıkıntılar için yazdım o bölümü.

DsR9iZwWsAEE38Q.jpg

Bunları konuşmanın anlamı yok o haklı bu haksız zaten durumumuz ortada birde bunlarla uğraşmayalım. bu apo ne boş adam yav ne gerek var boş boş polemiğe giriyorsun alsaydınız birini de lafı edilmeseydi forvet in bu kadar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katiliyorum cengiz , bu yonetim luzumsuz cephe acmakta usta cikti resmen , fb nin bir donemki herkes bize karsi hadisesinin vol 2 sini yasiyoruz

Ama camia da acikcasi transfer kapandiktan sonra cok ustune gitti olayin . Surekli baski baski

Hata yaptilar ama geri donup duzeltilemeyecek bir sey icin bu baskiyi uzatmanin da faydasi olmadigini gorebilmek lazim , her mac sonrasi forvet sohbeti acilirsa , bu adamlar da bir yerde cevap vermek zorunda kaliyorlar

Alın buyurun, gitmiş adamın arkasından kendi hatalarını örtmek için yaptıkları açıklama tartışma çıkardı. Diyorum ya bu yönetim dahil yönetimlere karşı taraftarın pek bir şey yapmasına gerek kalmıyor, yönetimler kendileri bol bol malzeme veriyorlar.

Taraftar kaybedilen maçlar sonrası doğal olarak yapılan bu hatayı dile getiriyor. İsterlerse kazanılan maç sonrası da dile getirirler.

Bu yönetime böyle saçma polemiklere girme hakkı vermez. Bir türlü adının içinde gizli olan yönetmek ilkesini kavrayamıyoruz. Bu tür olayları yönetmek için oraya geliyorlar, böyle yüzlerine gözlerine bulaştırıp para, ffp, Gomis karakter, taraftar baskısı gibi bahanelerin arkasına sığınmak için değil.

Bunlar ile baş edemiyorlar ise yönetim ifadesini hak etmiyorlar demektir.

Balik hafizali olmaya gerek yok,akhisar super kupa macindaki ve kamp dönemi boyunca tavirlari ortada.

Para ve kontrat ugruna sacma sapan islere bulasti,bu konuda yönetimi suclamak yanlis

Gomis'in satilisi degil,yerine adam alinmamasi konusunda yönetim suclanir

Üst Alt