Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

Cevap: Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

Yok arkadaş. Böyle bir durum varsa, Melo'da gelmesin. Başlarım öyle işe.

bugüne kadar melonun gelmesini çok istiyordum ama bu olaydan sonra gelmese de olur. saçmalık resmen

İçler acısı bir durum

Melo nun bunu talep etmesi Albarakın gerçekten o çakala takım araması ve bunu açıklaması inanılmaz.

Melo resmen dalga geçer durumda Galatasaray ve yöneticileriyle.

Melo şunu unutma KİMSE VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR.

yok artık bu adamın elmesini çok istiyordum ama yuh artık gelse bile nasıl olacak bilemem hiç kampa katilmayan adam

paramizla rezil oluyoruz , hayatimda hic bu kadar sacma bir transfer sekli gormedim

Sabah haberlerde görünce orucu sakatlıyodum az daha haber gercek cıktı:eek:

Yönetim melo konusunda cok acemice davranıyor..

Bakın şimdi hepsini alt altta sıralayalım..

1-Melo İle anlasıldı Juveyle bonservis konuscaz (Lig bitiminin ertesi haftası)

2-Melo ile anlasıldı Juveylede anlasıldı Ama melonun biraz daha indirim yapması lazım..

3-Melo ile anlasılmadı Ama juve tamam(Hazırlık dönemi basladı)

4-Melo ile anlasıldı Juve ile anlasma yok(Hazırlık dönemi sonları)

5-Melo tamam Juve tamam Kardesine takım bulucaz menejer payıda var..

6- Meloyu Bu saatten sonra anca kiralarız..

En son olacak mevzu su..

7-Melo işi olmadı Alternatiflere bakcaz(31 agustos

8-Hamit var gerek yok(1 eylül transfer dönemi kapandı)...

Gargano,Moussa Sissoko,Lass bunlardan birini alsınlar. Yeter artık bu ne saçmalık yahu. Koskoca klüp böyle şeylerle mi uğraşacak.Ne sandılar burayı?

Alternatif oyunculara yönelelim artık sıktı bu iş

ohaa lan.. melo mutlaka alinmali diye bas bas bagiran biriydim ama boyle bi sacmalik varsa olmasin bu is.. bize ne ya melo'nun kardesinden.. oynasin topunu bulsun kulup.. ulan resmen torpille yeteneksiz adami topcu yapma misyonu ustlenmisiz..

İstersek 10 sene şampiyon olmayalım, gelmesin arkadaş bu saatten sonra, Melo'yu destekleyenlerin en başında geliyordum, ne lan bu, sana mı kaldık.

Bunun doğru olduguna inanmıyorum sadece bir ricada bulunulmustur..ama alınamayınca adamı nasıl sogutalım olayına dönmüştür gibime geliyor..

İlk başta ben de Şota Arçil davasına döndü mü acaba diye düşünmedim değil? Aşağıda Albayrak'ın bu konu hakkında videosu var. Merak eden izler.

Sporx TV - Albayrak: "Şimdi Melo'nun kardeşine kulüp arıyorum!" video - Röportaj, Abdürrahim Albayrak, Galatasaray

Ben videoyu izlerken anladığım şu; Melo'nun bunu transfer şartı olarak öne sürdüğünü pek zannetmiyorum. Albayrak'ın gülmesi, birisinin kardeşine de kulüp bulursanız yani gelecek mi? sorusuna "ya yok.. karman çorman birşey oldu..." demesi Melo transferinin başka sebeplerden koktuğunu anlatır gibi.. Bu olsa olsa Melo'nun kulüpten bir ricası ama transfer şartı değil.. Bu diyalogtan anladığım bu benim.

Kartalspor'a bedelsiz bıraksınlar işte. Orta saha veya stoperse hemen alırlar.

Üst Alt