Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

Cevap: Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

Bence parayla alakası yok. Büyük ihtimalle "B" planları yok; şimdi başka oyuncuya yönelseler, onun transferi de en az sürer 1,5-2 hafta... Mecbur Melo'nun gönlünü yapmaya çalışıyorlardır.

ben onu baştan beri diyorum zaten. alternatifleri yok gibi duruyor. ama melo okadar ileri gidemez. çünkü onunda pek alternatifi yok varsada daha az para teklif ediyorlardr. kardeşini bir takıma ayarlarsak şukadar parayı sizden almayz denmiştir. en azndan tahminim. öbür taraftanda menajerlik şirketi anlaştk diyor. bu seferde juvenntusla anlaşamyoruz. bunlarn hepsi prestij kaybı. yılan hikayesine döndü. bu olayı çoktan çözeceklerdi. biz yumurta kapıya dayanıyor. ozaman işe koşuyoruz. melo olmuyorsa elo olur demeyi biliyorsun. ozaman git eloya kardeşim.

Cevap: "Melo'nun kardeşine kulüp arıyorum"

Evlat olsa sevilmez. İnsan biraz da olsa abisine benzemez mi? Benzemiyor işte. :eek:

melo100.jpg

Belki iyi solbektir :)

kulübe mail yağdıralım arkadaşlar sakın almayın meloyu diye

böyle aşşağılık isteklerle çıkmaz bidaha kimse karşımıza bundan sonra

Melo dalga geçiyor galiba bizimle? Kardeşine takım ayarlamak bizim işimiz mi?

takım bulma mevzusu ricaymış haftalar önce... bir şart değil yani. bence makul bir rica...

Benim tahminimce, Riera kavgasından sonra Terim ve yönetim Melo'nun bonservisini almama kararı almıştı. Sezonunun son maçları olduğu için bu açıklanamadı. Fakat transfer döneminde alınan oyunculara rağmen taraftar baskısının giderek arttığını görünce geri adım atmak zorunda kalındı. Şimdi ise baskının zirve yaptığı bir dönemde sırf taraftar tepkisi çekincesiyle Melo'yu alabilmek için büyük tavizler veriliyor.

Kusura bakmayın ama sanırım yönetimi bu çıkmaza biz soktuk. Ne kadar Melo'nun takımda kalmasını istesem de tüm sezon tribünlere oynadığını ve transferini istediği şartlar altında yapabilmek adına bizleri kullandığını düşünmeye başladım. Bu durum çok can sıkıcı.

Abi bence bizimkiler 1-2 ay önceden "Melo bizden sunu bunu istiyor, bu yüzden Melo transferini askiya alip Gargano, Lass gibi alternatiflerden birini alacagiz" deseydi, burda kimse Melo diye israr etmezdi. Yönetim yine isi son günlere birakti, sap gibi ortada kaldik resmen. 2 hafta sonra sezon baslayacak ve bizim orta sahamiz hala eksik. Umarim alternatifi hazirda bekliyordur yoksa yeni bir Riera bulurlar yine.

Artık gelmesin dicem ama korkarım gidecek başka takım bulamayacağı için gelecek...Bu hepsinden kötü olacak. Bari yarı fiyat, maç başı parayla anlaşsalar... Bu adama güvenilmez.

bu melo can sıkmaya başladı aldığı para onada kareşinede yeter takımını kendi bulsun

Melo'nun kucuk kardesine de yoneticilerden biri dadilik yapmazsa transfer yatarmis +24 aylik bez parasi

Cevap: "Melo'nun kardeşine kulüp arıyorum"

Evlat olsa sevilmez. İnsan biraz da olsa abisine benzemez mi? Benzemiyor işte. :eek:

melo100.jpg

Bence İstanbulda bir kulübe verilmeli abisi Melo ile beraber kalsınlar madem evde. Ne biliyim yok mu İstanbulda bir ton kulüp var Eyüpspor olur Kartalspor olur Sarıyer olur Güngören Belediye olur..

Neyse parası verelim oynatsınlar şu çocuğu zaten dandik dunduk ligler alt ligler.

Böyle bir durum varsa Alp Yalman olsaydı almayın bunu kapıdan içeri derdi.

Bence yönetim geç de kalsa olayı açıklamalı o zaman gerekli desteği bulur;haftalar önce dolandırmayıp açıklasalardı şimdi bu noktaya gelmezdi hem de gerekli desteği bulurlardı.

Şimdi şöyle bir ikilem oldu, Melo gelirse taraftar antipatiyle bakacak, gelmezse B planı var mı,buyur buradan yak.

İstemiyorum artık Melo'yu! Yeter lan bu ne anasını satıyım!? Herif bizi sağılacak inek gibi görmeye başladı.

bu kadar keyfine düşkün değildi melo geçen sene geldi futbolunu oynadı. şimdi ne yapmaya çalışıyor kardeşimi yanıma isterim menajerime para verin isterim beni isteyen klübümle anlaşmalı bir dünya zırva... kardeşinle keyif yaparsın bol bol istanbul gecelerini de öğrenmişsindir nasılsa hanımında ses etmez trilyonluk adamsın. bu adam bu saatten sonra sorun yaratır hele ki Fatih Terim gibi bir otoriteye karşı haylazlık yapıp alemlere akarsa kadrodan kesik yememesi icin hic bir sebep yok.

özet: almayın.

karısına da spor salonu isterler ne bu böyle ya iyice rezil ettiniz kulubun ismini adamların elinde oyuncak olduk resmen

meloyu artık istemiyorum gelse de artık öz verili oynayacagı konusunda umitli degil acıkcası

Üst Alt