Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

Cevap: Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

Bu gerçekten hadsizliktir.Melo yakışıyor mu bu sana? Taraftar o kadar sevdi seni, bunun üzerinden nemalanman yakıştı mı sana? Pişman olacaksın, çok pişman olacaksın..

Kim ne derse desin, bu da bir yönetim fiyaskosudur. Transfer döneminin bitimine surda 3 hafta kalmis ve sen hala böyle seylerle ugrasiyorsun. O zaman niye 2 ay önceden bunlari söyleyip biz Melo'dan vazgeciyoruz demedin? Cildirmak üzereyim resmen, bu gidisle yine son dakikada bir Riera bulacaklar. Melo sana böyle sacma sapan isteklerle geliyorsa transferi askiya al hemen ve git iyi bir alternatif pesinden kos, bizi de bosuna beklentiye sokma.

Bunu ilk yazan ben olmak istemezdim ama istemesem de bunu yazan ilk ben olucam..

"Sen gelme ulan ayı.." (Melo) :sad007:

Başka adamlar için uğraşın yahu! Şurda kısa bir süre kalmış, herifin sülalesinin derdini biz mi çekeceğiz?!

O kadar istiyorumki Melonun gelmesini, cok lazim bu takima,

ama artik biktim ya, bu ne ya. geliceksen gel, gelmiceksen gelmiyorum de. yok kardesi, yok juventus, yok menayeri..

su mubarek gunde, sinirlenip duruyorum....

gercekten yazik..

Bu ne la yok kardeşine klüp arayalım yok menajerine extradan 3 milyon euro.Sen bizi kerizmi sandın lan Melo.Adam gibi geleceksen gel.Yıllık sana verdıgımiz parayı hangı futbolcuya veriyoruz.El üstünde tuttuk şimdi tepemize çıkmaya çalışıyor.Gelmessen gelme.Sana yıllık o parayı veren gider Diarra yada verir.Bence artık süre vermemiz lazım haftaya salıya kadar geldi geldi yoksa hadi güle güle dememiz gerekir.

meloya kızyonuzda bunu kabul eden albayraga laf eden pek yok ilginç. demekki fazla para vermemek için böyle bişeyde anlaşmşlar.

Bir de unutmadan büyük ihtimal kardesi icin takim bulmus olsak 3 yillik sözlesmeyi de bize ödetirirler, ne oldu belli olmayan biri icin hangi takim para verir.

Bence artik Engini, Selcugun yaninda görecegiz,

ki bence su an kadromuzda en uygun oyuncu Engindir o bölgede...

Kim ne derse desin, bu da bir yönetim fiyaskosudur. Transfer döneminin bitimine surda 3 hafta kalmis ve sen hala böyle seylerle ugrasiyorsun. O zaman niye 2 ay önceden bunlari söyleyip biz Melo'dan vazgeciyoruz demedin? Cildirmak üzereyim resmen, bu gidisle yine son dakikada bir Riera bulacaklar. Melo sana böyle sacma sapan isteklerle geliyorsa transferi askiya al hemen ve git iyi bir alternatif pesinden kos, bizi de bosuna beklentiye sokma.

Benim tahminimce, Riera kavgasından sonra Terim ve yönetim Melo'nun bonservisini almama kararı almıştı. Sezonunun son maçları olduğu için bu açıklanamadı. Fakat transfer döneminde alınan oyunculara rağmen taraftar baskısının giderek arttığını görünce geri adım atmak zorunda kalındı. Şimdi ise baskının zirve yaptığı bir dönemde sırf taraftar tepkisi çekincesiyle Melo'yu alabilmek için büyük tavizler veriliyor.

Kusura bakmayın ama sanırım yönetimi bu çıkmaza biz soktuk. Ne kadar Melo'nun takımda kalmasını istesem de tüm sezon tribünlere oynadığını ve transferini istediği şartlar altında yapabilmek adına bizleri kullandığını düşünmeye başladım. Bu durum çok can sıkıcı.

meloya kızyonuzda bunu kabul eden albayraga laf eden pek yok ilginç. demekki fazla para vermemek için böyle bişeyde anlaşmşlar.

Bence parayla alakası yok. Büyük ihtimalle "B" planları yok; şimdi başka oyuncuya yönelseler, onun transferi de en az sürer 1,5-2 hafta... Mecbur Melo'nun gönlünü yapmaya çalışıyorlardır.

Gerçekten doğru haberse gelmesin Melo, almayın kardeşim bu nedir ya.

Koskoca Galatasaray böyle saçma sapann işlerlemi uğraşıcak.

Bırakın Melo'yu başka alternatiflere bakın.

Üst Alt