Albayrak Ses Getirecek Açıklamalarda Bulundu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak Ses Getirecek Açıklamalarda Bulundu!

Akıl verme para ver demiş resmen mevzuya gel :D Sonra transfer ettiğimiz oyuncunun evraklarını fakslayamaz ve oynatamayız tabi bu kafa ile normal.

bence burak ve leşçuk yani ts çetesi + sabri terime komplo kurdular ayağını kaydırmak adına.
şampiyon olduğumuz yılın sonunda canlı yayında buraktan artık maç başına 12 km koşmasını istemişti işte ozaman dengler bozuldu ve burak başkanı aradı.
sonrasını bilioruz zaten. 6 yediğimiz maçta burak isteksiz tavırlarıyla herseyı belli ediyordu aslında.
yazık oldu herseye

Var biraz. Transfer olmadan önce hocanın diegoya ve sneijdere hayır kaka ya evet demesi oldu. Takımda kanat bölgesine yerleştirdi ki Sneijder merkezde oynamasını tercih eden isim.
Bide hocanın tarzı ters gelmiş olabilir Sn10 a.
Sneijder öyle demiş olsa şu an çoktan gitmişti ki. "Ya Terim ya ben" diyen adam son 2 senedir çok daha kötü durumdayken "burda kalacağım" diyip durur mu?

sneijder-g-saray-benim-icin-cok-onemli-4425126_5931_o.jpg

Hic bir turk ya hoca ya ben diyebilecek cesareti oldugunu sanmiyorum..drogbanin hocayla arasi iyiydi ayrildiginda resimlerini filanda paylasmisti ama bjk macinda aysalla prim pazarligi yaptigini biliyoruz..sneijder in de hocayla arasi iyi gibiydi ama ya ben ya hoca diyebilecek tek kariyer sneijder.

bence burak ve leşçuk yani ts çetesi + sabri terime komplo kurdular ayağını kaydırmak adına.
şampiyon olduğumuz yılın sonunda canlı yayında buraktan artık maç başına 12 km koşmasını istemişti işte ozaman dengler bozuldu ve burak başkanı aradı.
sonrasını bilioruz zaten. 6 yediğimiz maçta burak isteksiz tavırlarıyla herseyı belli ediyordu aslında.
yazık oldu herseye

Burak'la Selcuk ayagini kaydirsa Terim onlari milli takima alir mi sence?Ben sanmiyorum birinin aradigini.

Her şeyden önce adama neden şimdi konuşuyorsun derler. Kulübün anası ağlamış, şayet hocaya komplo varsa açıklasanıza kim olduğunu. Herkes sus pus sineye çekti, olan Galatasaray'a oldu. Sonra vay efendim ben Galatasaray'ı çok seviyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir sorunun cevabını bulmuş olduk. Bu adam başarılı iken gittiğinde çöküş yaşıyoruz. Adam selçuk-sabri olayları gibi ağzından tüm sorunları düzgün bir şekilde çözmeden halının altına süpürdüğünü kendi açıkladı. Buna da yöneticilik başarısı diyor. Kim bilir daha hangi olaylarda futbolculara nasıl bir ego aşıladı. Sonra gelenler bunların halının altında birikmiş pislikleri içinde batıyor. Bir diğeride Sneijder e konuşma aldığının paranın hakkını ver diye söylerken, hamite mükemmel insan çok güzel konuşuyor. Aldığı paraya laf söylemek ayıptır diyor.

Botokslunun yalamaları üşüşmüş gene başlığa.Ulan olm botokslu kadar başarısız başkan görmedi bu kulüp.Fatih Terim,Abdurrahim albayrak,Ali Dürüst olmasa şampiyonda olunmazdı.Şimdi çıkar yalamalar e ama botokslu getirdi onları göreve der.Hayır kongre üyelerinin yönetim kurulu için yaptığı oylamada seçildi albayrak ile dürüst.Fatih Terimide Dürüst getirdi.Botokslu istemedi.Hadi boş yapmayın burda BOTOKSLU YALAMALARI.

Ünal Aysal beceriksiz bir başkandır. Yönetememiştir, takımın içine etmiştir.

Burada Abdurrahim Albayrak'i sevmeyenler de liseli kafası gibi "köylü o, takıma yakışmıyor" diye sevmiyordur.
Getirin daha başarılı yöneticiyi biz de destekleyelim.

Üst Alt