Albayrak Ses Getirecek Açıklamalarda Bulundu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak Ses Getirecek Açıklamalarda Bulundu!

Aysal diyaloğu tam sallama... Demek ki gazetelerde yazan "içeriden aldığımız bilgilere göre", "ismini açıklamak istemeyen yönetici" vs haberlerinin kaynağı hep buymuş. Nasıl bir hayal dünyası varsa. Teknik direktörsüz iki yıldızla ŞL şampiyonluğu yuhhhh anasının nikahı!!

Aysal ile ilgili söyledikleri aynen düşündüğüm gibi gaza getirildi. Terim'i kovdu sonrasında başarı gelmeyince mali olarak sıkıştı kuyruğunu kıstırıp gitti

3 sene önce bu muhabbet uzun uzadıya konuşulmuş ve yalanlanmıştı.

İddiaya göre Sneijder, soyunma odasından Ünal Aysal' ı arıyor ve "Terim varsa ben yokum" diyor, sonra ertesi gün Terim Sneijder' i idmandan kovuyor, sonra Sneijder özür diliyor, bla bla bla.

Pek çok gazetede haber çıkmış, kulüp de bu haberleri yalanlamıştı.

Yalaya Yalaya doymadınız aysal ı takımın içine edip gitti hala lise kafasıyla yaşayın

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aysalın ne olduğunu açıklamış bugünler hep onun yüzünden aldığımız ceza vs hepsi o karaktersiz bunakın yüzünden. Bide hala tapanlar var

Moderatör tarafında düzenlendi:
Botokslunun yalamaları üşüşmüş gene başlığa.Ulan olm botokslu kadar başarısız başkan görmedi bu kulüp.Fatih Terim,Abdurrahim albayrak,Ali Dürüst olmasa şampiyonda olunmazdı.Şimdi çıkar yalamalar e ama botokslu getirdi onları göreve der.Hayır kongre üyelerinin yönetim kurulu için yaptığı oylamada seçildi albayrak ile dürüst.Fatih Terimide Dürüst getirdi.Botokslu istemedi.Hadi boş yapmayın burda BOTOKSLU YALAMALARI.

Aysal akp ye biat etmedi diye kızma bu kadar kardeş senide biliyoruz

-Tapatalk-

Botokslunun yalamaları üşüşmüş gene başlığa.Ulan olm botokslu kadar başarısız başkan görmedi bu kulüp.Fatih Terim,Abdurrahim albayrak,Ali Dürüst olmasa şampiyonda olunmazdı.Şimdi çıkar yalamalar e ama botokslu getirdi onları göreve der.Hayır kongre üyelerinin yönetim kurulu için yaptığı oylamada seçildi albayrak ile dürüst.Fatih Terimide Dürüst getirdi.Botokslu istemedi.Hadi boş yapmayın burda BOTOKSLU YALAMALARI.
Haklısın tarihin en zor cl grubundan çıkarken kebapci ve Saray yalakasi vardı

Boş beleş iki lafı biraraya getiremeyen cahil insan işte. Boş yapma o zaman elini taşın altına koy, şimdi de Aysal mı var yönetimde, gidin siz yönetin hadi o zaman façan yiyorsa. Dursun gibi bir çapsıza bırakmışlar kulübü, millete madara olduk bu hala çıkmış yok aysal şöyle demiş de bilmem ne vıdı vıdı. Hepiniz toplansanız Aysalın ası etmezsiniz de işte napcaksın Türkiyede sizin gibi şarlatanlar makbul değerli oluyor. Ülkenin vizyonu da albayrak kadar işte, Aysal ağır gelir. İnşallah birgün bu cahiller dahil hiçbir isme bağlı kalmaz koca Galatasaray.

Kimi ne zaman yalayacağını iyi bilir bunlar
6690f9cb9bb082dc75fa9eab4c429d77.jpg

Bu şakşakcıya ihtiyacımız yok gitsin kendi özel hayatında yalamaya devam etsin malum isimleri, Galatasaray'ın adını kirletiyorlar. Bunlar kim ki Galatasaray'ın ihtiyacı olsun kendini ne kadar nimetten sayıyorlar. Ne tarafta olduğunu düşününce söylediklerindeki doğruluk payı anlaşılıyor.

Ben Akp yandascisi oldugunu düsünmüyorum bunun.

Daha cok kim güclüyse onu yaliyor sanki, iktidar CHP olsa onlari yalardi muhtemelen. Nasil bir ara Aysali yaliyorsa simdi de Aysal iktidarda (Galatasaray'da) olmadigi icin arkasindan atip tutuyor. Aynisini Hagi ile de yapmisti, ilk önce I love you Hagi diye bagiriyordu sonra TV önünde Hagi'yi yerden yere vurdu 1-2'lik mactan sonra.

Cahil geldin cahil gideceksin Apo.

Son düzenleme:
Üst Alt