Albayrak Ses Getirecek Açıklamalarda Bulundu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak Ses Getirecek Açıklamalarda Bulundu!

Juve ile oynadigimiz sezon Mersin PTT'ydi.Ya yanlis hatirlamis ya da abartarak anlatmis.

Pek guvenmiyorum bu herife.Icten pazarlikli biri

Yanlış hatırlamış. Mersin maçından söz ediyor, takım şampiyonluğa gidiyor diyor. Hoca o maçta yine tribüne gönderiliyor tabi Aysal o dönem hocayı kafasından silmiş demekki. Muhtemelen Real Madrid maçını kastetti.

Albayrak konusmakla olmuyor nerdesiniz efendiler? Secime gidiliyor yoksunuz ortalikda, sen ve bay galatasarayda transfer bitmez ali dürüst efendi. Konusmaya gelince mangalda kül birakmiyorsun is ciddiye bindimi islerini öne sürüp kaciyorsun, birde hasta galatasarayliyim diyip geciniyorsun

Albayrak konusmakla olmuyor nerdesiniz efendiler? Secime gidiliyor yoksunuz ortalikda, sen ve bay galatasarayda transfer bitmez ali dürüst efendi. Konusmaya gelince mangalda kül birakmiyorsun is ciddiye bindimi islerini öne sürüp kaciyorsun, birde hasta galatasarayliyim diyip geciniyorsun

Yav adamlar her yönetime girdiğinde kovulmaktan beter yapılıp yollanıyor.Aynı muamele sana bana yapılsa abv. böyle işin der bırakırdık.Adamlar yinede kaçmıyor görevden HELAL OLSUN.

Yav adamlar her yönetime girdiğinde kovulmaktan beter yapılıp yollanıyor.Aynı muamele sana bana yapılsa abv. böyle işin der bırakırdık.Adamlar yinede kaçmıyor görevden HELAL OLSUN.

Ben yönetimdi kastetmedim Baskan olsun veya ikinci baskan Ali Dürüst ile beraber ama buna hic yanasmiyorlar demeye getirdim.

Albayrak konuşunca değil sadece İ Live you bilmem ne diyince güzel.

Konuşmayı ve iletişimi bilmeyen biri kendisi.

Ben Akp yandascisi oldugunu düsünmüyorum bunun.

Daha cok kim güclüyse onu yaliyor sanki, iktidar CHP olsa onlari yalardi muhtemelen. Nasil bir ara Aysali yaliyorsa simdi de Aysal iktidarda (Galatasaray'da) olmadigi icin arkasindan atip tutuyor. Aynisini Hagi ile de yapmisti, ilk önce I love you Hagi diye bagiriyordu sonra TV önünde Hagi'yi yerden yere vurdu 1-2'lik mactan sonra.

Cahil geldin cahil gideceksin Apo.

Adam devletle hükümeti aynı şey zannediyor,devlet erkanıyla aramı iyi tutarsam daha çok vatansever olurum,vatanseverlik bunu gerektirir tarzından düşünüyor,çıkarının olduğunu sanmıyorum şahsen.Bunu böyle yapabilecek de bir adam.

Yorumunun diğer kısmı ise bu kadar basit değil bana göre,açmak lazım.Aysal yönetimi dağıtana kadar herkes tarafından övülüyordu,ben de dahil,zamanında aşırı Terimcilere karşı Aysal'ı savunduğumu bilirim,ta ki 2014 transferlerine kadar.Çoğu şey zamanla değişebiliyor,bu yalamak değil,Aysal Kasım 2012'de gerçekten öyleydi.Sonradan batırdı,çekti gitti.O zaman da eleştiri alması çok normal.Hagi konusu da aynı.Hangimiz 1-2'lik Fener mağlubiyetinden sonra laf etmedik Hagi'ye?

Üst Alt