Alex, Aziz Yıldırım'la Görüşüyor - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex, Aziz Yıldırım'la Görüşüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Alex Süresiz Kadrodışı Kaldı

Şahsen ben Aykut'un abartıldığı kadar başarısız olduğunu düşünmüyorum. Takımın başına geçeli 3.sezonu. 1.sezon şampiyon yaptı 2.sezon ikinci oldu. 3.sezon ise (bu yıl) 6.haftada ilk mağlubiyetini aldı. Beraberlikleri çok. ŞL'den elendi, AL'inin ilk maçında gurubun favorisi ile kendi evinde 2-2 berabere kaldı. Bu mu başarısızlık?

Bana göre en büyük yanlışı Baroni'yi oynatmamak. İlginçtir kimse ondan bahsetmiyor..

Cevap: Re: Alex Süresiz Kadrodışı Kaldı

istop.jpg

ha bak doğru bilmişim gene :b5:

Aykut hocanın yaptığı her hamlenin arkasındayım. O bu takımı 3 temmuz sürecinde bırakıp gitmedi ve arkasında durdu. Kesinlikle sezon Aykut hoca ile bitirilmeli

Şahsen ben Aykut'un abartıldığı kadar başarısız olduğunu düşünmüyorum. Takımın başına geçeli 3.sezonu. 1.sezon şampiyon yaptı 2.sezon ikinci oldu. 3.sezon ise (bu yıl) 6.haftada ilk mağlubiyetini aldı. Beraberlikleri çok. ŞL'den elendi, AL'inin ilk maçında gurubun favorisi ile kendi evinde 2-2 berabere kaldı. Bu mu başarısızlık?

Bana göre en büyük yanlışı Baroni'yi oynatmamak. İlginçtir kimse ondan bahsetmiyor..

Adamın daha kendi sahasında Avrupa maçı galibiyet yok :lol: Avrupa'daki tek galibiyeti de Vaslui deplasmanı :asd:

Antulular diyor ki Aziz Yıldırım gidecek..Nereye gidiyor...Muhalif mi kaldı hepsi kongre üyeliğinden atıldı..Herkes gider Aziz Yıldıırm kalır..Kalsında zaten..

Aziv Yıldıvım tarihe en çok Galatasaray şampiyonluğu gören fenev başkanı olarak geçmiştir ,aslında aykut kadar azivede sahip çıkmamız lazım beyler olmuyo böyle :D

Adamın heykelini diktiler ve adam karo dışı şaka gibi gerçekten.Ne kadar tutarsız bir toplum olduğumuz belli..

Tamamen katiliyorum renkdasima, StaywithusKocaman .

CAKTIRMAYIN LEN, GAZ VERIN !!

şampiyon yaptı derken,mahkeme şike yaptı dedi,ama dikkatinizi çekmedi sanırım...

Aykut sadece 1 Türkiye Kupası kazandırmıştır 2 kere 2.olmuştur . Oynattığı oyun ortadadır onun için ne diyoruz StaywithusKocaman

Ynt: Alex Süresiz Kadrodışı Kaldı

Aykut'un kalip alexin gitmesi iyi oldu.Artik kotu oynadiklari bir macta duran toptan,bir ara pastan ya da olmadik anda bir gol atip maci kurtaracak adamlari yok..

İnş şu monşın maçıyla beşiktaşı yener fenerbahçe de aykut sezon sonuna kadar kalır. Aykut bize uzun vade de çok çok lazım. Bu iki maçta resmen feneri daha da doğrusu aykütü destekleyeceğim. Forever ayküt reyiz..:ayatollah:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt