Alex, Aziz Yıldırım'la Görüşüyor - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex, Aziz Yıldırım'la Görüşüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika! Alex Vedalaştı!

ne bencili adam kendini geçmesin diye müthiş bir plan uyguladı...:asd:

helal lan aykut...

keko fenerliler sizin neyinize brezilyalı efsane...

aykut varken...:ka21:

Cevap: Alex Vedalaştı!

İşte Fenerbahçelilik duruşu budur. Senelerce takımı sırtlamış, takımın tartışmasız bir numarasını resmen kovdular. Alex de Souza kesinlikle bu ligde en saygı duyduğum yabancılardan biri. Geçen sene stadlarında şampiyon olduğumuzda tüm takımımızı tek tek tebrik etti ama hazımsız taraftarları daha sonra stadı yaktılar. Brezilya'da konuştuğunda "Hiç bir rakip takım taraflarıyla sorunum olmadı, gördüklerinde hepsi fotoğraf çektiriyor" demişti. Biz adam gibi adam olana hiç bir şey demeyiz, hatta severiz. Alex gibi bir adam sizin gibi bir camiaya fazla. Devam edin Aziz ve Aykut'la.

Ajanımızın diğer görevi sow u kadro dışı bırakması ve fenev taraftarına posta koymasıdır :D

Aranızda Hagi koşmuyor diye hayıflanan varmıydı(hagi-alex kıyası yapmıyorum)

Sezonda 30 gole gol ve asist olarak damga vuran bi oyuncu isterse santrada bağdaş kursun

adam kaç sezondur bu sayının altına düşmedi,bitirmek için herşeyi yaptılar bravo vallahi

Oynatırsın bi sezon daha ,olmazsa helalleşip gönder nedir yani

Adamı yediler ciddi ciddi.

kadınlı, çocuklu maçlar bitsin, taraftar tepkisini kadıköyde o zaman daha iyi göreceğiz.

bu fener taraftari icin en iyi en edakar takimina en buyuk destek ciken taraftar diyorlar tabi canim hadi bakalim bu sende sampiyon olmasinler gorurum ben o taraftari bu sefer futbolculari yerine aykut kocaman ve aziz yildirima dayak atarlar.

Bizim açımızdan süper bir haber. Ama böyle bir adamı gönderen başkanın hala arkasında duracaksa fener taraftarı yazıklar olsun denir ancak.

fb-olay-saracoglu-49811_501.jpg

En yakında zamanda göreceğimiz foto.. :b5:

ayip günah valla adama yapilanlar, fb'li olsam aziz'le aykut gidene kadar mac falan izlemezdim daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt