Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi

Cevap: Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi

Niye Alex'i konuşmayalım.Adama ayıp ettiler.Bu durumlar Aykut'un gitmesine sebep olmasa bari.

Yillardir Alexin Fenerden gitmesini istedim,ama simdi sevinemiyorum,zekasi ve ustaligi zevk veriyordu,helal olsun sana büyük usta Alex de Sousa

Futbol stilini beğenmezdim ama hiç bir zaman çirkef fb lilerden değildi.Adam gibi adamdı.Yolu açık olsun en azından bu eziklerden kurtuldu.

Yanliz...bizimde bu konuda cok iyi bi gecmisimis yok... bknz. Hakan Sükür..

33vbtjc.jpg

mal bunlar yemin ediyorum :haha: kötü gidişi alex'e yıktılar :D ama doğru aslında alex oynamayınca alex=fene.v olduğu için fene.v sahada olmuyor :asd:

özellikle derbi galibiyetlerini felan unutsun bundan sonra fene.v :asd: alex'in yeri dolmaz :asd: içeride anadolu takımlarını zor bela yenebilirlerse yenerler :asd: deplasmanda kayıp olurlar derbilerde gelen giden zaten vurur :asd:

Hiç şık olmamış arkadaş. Bu nedir yaa, yazık adama küfür gibi gelmiştir. Alex iyi futbolcudur ve bir o kadar da ahlaklıdır. Bu adam bunu bence hak etmedi..

Yav antu ya bakiyorum da, gencecik askerlerimiz sehit olurken umursamayan adamlar simdi Alex gitti diye aglayip zirliyor... ayiptir yaa

Kuslardan alinti

önce antudan çıktım ağladım dayanamadım..

sonra tv kapattım ağladım dayanamadım..

sonra tekrar antuya girdim tekar ağladım..

içimizi yakan bu insanları Allah affetmeyecek

Angutların yeni aklı başına geliyor.Antuda lanet okuyorlar azize aykuta.Verdiğimiz destek haram olsun diyenler var Azize.Bu sefer kendi ayagına sıktı Aziz.Zaten 3 ay sonra hapiste.:D

Üst Alt