Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi

Cevap: Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi

Fenerbahçe taraftarındaki bu değişim nedir böyle? Bir kaç ay önce Antu'da Aziz'i her hangi bir nedenden eleştiren olsa o kişi için Galatasaray'lı denirdi. Ama şimdi bakıyorum Aziz'i kollayan birisi bir şey yazdı mı hemen tepki görüyor. Aziz'i kollayan ve komplo teorileri üreten konularla dalga geçiliyor. Antu'da konulara bakabilirsiniz. Şükür ki uyandılar Aziz Yıldırım konusunda.

Valla bu adamların genlerinde mi var ne... Adamlar herşeye isyan ediyorlar, kafalarına göre komplo kuruyorlar. Neyse yani :D

İşin komik tarafı efsane olacak futbolcusuna jübile yaptırıp, saygıyla veda etmek yerine mundar ettiler. Ne garip bir takım bunlar ya :D

"10 numara" tabiri futbolu bana sevdiren en büyük kavram.Birçok futbolcu bu numara ile özdeşleşti.Hagi,Zidane,Pele,Maradona bunların en önemlileri.Bir oyuncu takımıyla taraftarıyla özdeşleşir ve takımından hiç unutulmayacak bir biçimde uğurlanır.

Fenerbahçe camiasını başarı anlamda ayakta tutan en önemli armador 10 numara Alex'in hiçbirşey yapmamış gibi takımdan ayrılması içler acısı bir durum.Bu durum Fenerbahçe'yi 5-10 sene geriye götürür.Ezeli rakip Fenerbahçe'nin yaptığı bu vefasızlık çok amatörce yapılmış bir harekettir.Felaketlerinin ve rezaletliklerinin devamını diliyorum...

Fenerbahçe taraftarındaki bu değişim nedir böyle? Bir kaç ay önce Antu'da Aziz'i her hangi bir nedenden eleştiren olsa o kişi için Galatasaray'lı denirdi. Ama şimdi bakıyorum Aziz'i kollayan birisi bir şey yazdı mı hemen tepki görüyor. Aziz'i kollayan ve komplo teorileri üreten konularla dalga geçiliyor. Antu'da konulara bakabilirsiniz. Şükür ki uyandılar Aziz Yıldırım konusunda.

Sukurmu! bizim icin kotu sey bu keske hep boyle eskisi gibi devat etsellerdi ve azizi bir 10 yil daha fbin basina kalsaydi

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Bilmiyorum paylaşıldı mı? Akşam şöyle bir tweet okudu Tunç Elibol ve bayıldı tabi

1 futbolcu vardı, 10 numara giyerdi, 12 numara onu çok severdi.

1.10.12

tarihe dikkat!

Siz nasıl buldunuz?

Bilmiyorum paylaşıldı mı? Akşam şöyle bir tweet okudu Tunç Elibol ve bayıldı tabi

1 futbolcu vardı, 10 numara giyerdi, 12 numara onu çok severdi.

1.10.12

tarihe dikkat!

Siz nasıl buldunuz?

IQ'su 20 civarinda olan ve gunluk diet'i styrofoamda pisirilmis Cristian anusu olan kadikoy esrafi GENC FBLILERIN uydurabilecegi tackylikte ve cheesylikte bir eser olmus reis. Sahsen bir daha gorursem kadikoydeki bogaya sivilce efektleri koyarak jerry sandusky ve gary glitter'i oraya salabilirim

sezon bası bana deselerdiki takımdan 3 kişi gönder hiç düşünmeden alex emre gökhan gönül derdim hadi aykut sırada gökhan var basarabilirsin :D

Bizi vefasızlıkla suçlayann fener bizim kadar vefalı olsa bunu yapmazdı..

Büyük Galatasaray taraftarı...

la ne adam gibi adamı saçmalamayın siz de iyice balık hafızalı oldunuz.ceza sahası çizgisini gördü mü hemen takla atan alex den bahsediyoruz tamam iyi futbolcuydu hiç ortamı germedi ama öyle rakip taraftar olarak bizim de seveceğimiz bi adam değildi.rakipten adam sevmek istiyosanız metin tekinlerin oğuz çetinlerin hayranı olun.

çok sevindim bu habere.yıllardır alex gidince napacaklar hep merak eder dururdum şimdi görücez bakalım...fener kötu oynadığı maçları bile bu adam sayesinde kazanıyodu.bitti artık o dönem...

bizim 2002-2010 arası 7-8 yıl süren haginin boşluğunu doldurma çabalarıyla zirveden dibe vuruşumuz gibi bir dönem bekliyo bence feneri..lincoln elano misimoviç gibi kaliteli adamlar bile sırf hagi beklentisiyle harcandı gitti...şimdi bunlar da yıllarca alexin boşluğunu doldurmaya çalışacaklar umarım çalışırlar...artık o eski 10 numara döneminin bittiğini efsanelerin yerinin kolay kolay dolmayacağını çabuk anlamazlar umarım...

la ne adam gibi adamı saçmalamayın siz de iyice balık hafızalı oldunuz.ceza sahası çizgisini gördü mü hemen takla atan alex den bahsediyoruz tamam iyi futbolcuydu hiç ortamı germedi ama öyle rakip taraftar olarak bizim de seveceğimiz bi adam değildi.rakipten adam sevmek istiyosanız metin tekinlerin oğuz çetinlerin hayranı olun.

çok sevindim bu habere.yıllardır alex gidince napacaklar hep merak eder dururdum şimdi görücez bakalım...fener kötu oynadığı maçları bile bu adam sayesinde kazanıyodu.bitti artık o dönem...

bizim 2002-2010 arası 7-8 yıl süren haginin boşluğunu doldurma çabalarıyla zirveden dibe vuruşumuz gibi bir dönem bekliyo bence feneri..lincoln elano misimoviç gibi kaliteli adamlar bile sırf hagi beklentisiyle harcandı gitti...şimdi bunlar da yıllarca alexin boşluğunu doldurmaya çalışacaklar umarım çalışırlar...artık o eski 10 numara döneminin bittiğini efsanelerin yerinin kolay kolay dolmayacağını çabuk anlamazlar umarım...

Burak atar sahtekar olur, Alex atar efendi, adam gibi adam olur

bence aziz, aklınca hem alex hemde aykuttan kurtulmak için yaptı bunu ama taraftarın kendisine küfredeceğini düşünmedi. 1 yada 2 maç sonra aykut kesin gider zaten oda bunu biliyor, alexin kendi rekorunu kırmasını engelledi ya şimdi içi rahat bırakacaktır görevini.

Üst Alt