Alex: "Heykelimin dikilmesi için ne yaptım anlamıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex: "Heykelimin dikilmesi için ne yaptım anlamıyorum"

Cevap: Alex: "Heykelimin dikilmesi için ne yaptım anlamıyorum"

Antu mode On.

Siz ne diyonuz olum burayı kedicikler basmış istatistiklere bakın 6 attıgımız macta dua edin yoktu alex on atardık bu ülkeye şikeyi siz getirdiniz şimdi heykele bakıp vay be neden bizim böle oyuncumuz yok diye düşünün

Antu mode Off.

Tamem sakinim ;)

Eee üstte yazdım ya işte IQ olayını. Fazlasını beklememek lazım. Oysaki bu yazıyı yazanlar yaşamışlardı o günleri Hagi ismi söylendiği her yerde gözleri doluyordu :) Sükunete devam kardeşim :)

Alex'in söylemeye çalıştığı aslında :"Benim olduğum süre içerisinde abuk subuk mağlubiyetlerin alındığı totalde 3 şampiyonluk var (hatam yoktur umarım!). Avrupa'da evet bir çeyrek final. Onun dışında pislik-şike herşey. Bu ligde gol atmak için ortalama teknik ve zeka kafi. O yüzden yaptıklarım anormal değil. Neden dikiyorsunuz ?"

Adam haklı beyler:)

Haginin Anıtı yapılması lazım o zmn , bu ne yaa çoluk çocuk takımı olmuş Fener , hayatlarından hiç yıldız görmemişler

Merak etme, bizde anlamiyoruz niye heykelin dikiliyor diye? Haa durun aklima geldi, Türkiye gibi bir kebab ligde bilmem kac gol atin diye olmasin? Daha nice milyonlar götür diye olmasin? Simartin adami, zaten simarmis simaracagi kadar.

fenerbahçe için büyük, dolayısıyla dünya için küçük şeyler yaptın.

1 UEFA, 1 Super Kupa, 4 tane lig şampiyonluğu, 2 tane de Türkiye kupası kazandırdın Alex. ( Yersen ) Sahi bu istatistikler bana birini hatırlattı

221-george-hagi-3.jpg

Mütavazilik bu olsa gerek.Ama Alex'in de dediği gibi heykeli dikilecek kadar ne yaptı bu adam.

Onu anlamak güç.Dikenlere sormak gerek heralde bu soruyu , ancak onlarda saklıdır cevabı.

Valla Bizde bir anlam veremedik malex kardeş...

Yanlız benim aklıma şu geldi ŞİKE konusunda gerçekleri söylemediğinden dikilmiştir belki heykelin sus payı olarak..

çünkü fenerbahçe kendine bir efsane arıyordu

onların bir bülent korkmazı fatih terimi hakan şükürü hagisi metin oktayı felan yoktu

oğuz çetine imparator dicek kadar zavallılardı

bizim 4 sene üst üste şampiyon olmamızın ertesi sezonu türlü türlü oyunlarla şampiyon olup tişörtlerine efsane geri döndü yazdırarak kupayı kaldırıcak kadar düşmüşlerdi

yıllardır hala gazeteci islam çupiyle avunucak kadar takımlarını seven bir futbolcuları dahi bile olmamıştır tarihlerinde

işte bu nedendir alex

7 sezondur türkiyede ve fb ye son saibeli sampiyonluguda sayarsak 3 sampiyonluk yasatti angutlara.yoksa hic sampiyon olamiycaklarmis demek ;)

alexin heykeli dikiliyorsa bunlarda hagi olsaymis napacaklardi meark ettim ;)

maçlarda heykel gibi dikildin .sonucunda da heykelini istedi angutlar

adamların bi tane topcusu var heykelini dikiyolar

biz heykel dikme işine girseydik zamanında

şöyle bişe yapmamız gerekirdi

15%20Statues%20of%20Chinese%20warriors.jpg

Üst Alt