Alex Pankartı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Pankartı

Cevap: Alex Pankartı

Alex iyi bir insan, iyi bir profesyonel, iyi bir aile babası, iyi bir oyuncu, iyi bir rakip.

Son derece yerinde. Sonuçta bu adam Galatasaray'a en ufak bir saygısızlık yapmamıştır.

Biz kendi değerlerimize sahip çıkalım, yada gereksiz diyorsunuz ya,

Sanki her hafta Alex pankartı açıyoruz. Ulan adam daha dün Türkiye'den ayrılma kararı aldı, bugün pankart açıyoruz

Haftaya tekrar açıyor olsak amenna haklısınız da ne var yani bunda, Alex'e Galatasaray taraftarının sevgisini gösteren bir pankart işte

Eminim ufacık bir şeydir

bende varım +9

açılsa çok iyi olur, bir kez daha büyüklüğümüzü göstermiş oluruz. inşallah açılır ...

Ne büyüklüğü bu? Galatasaray taraftarının acizliğinden başka bişeyi göstermez. Onlar her fırsatta ağzımıza etsinler biz çıkıp heykelini diktikleri adamın pankartını açalım, öyle mi?

Çarşı'nın gazetelere çıkmak için yaptığı ucuz numaralardan farksız.

10. dakikada da "krAlex eheheh" tezahüratı yapalım bari.

bu maçta da değilde, önümüzdeki lig macında yapılabılır.

yapılmasa da olur.

farketmez

Gerek yok. Biz Galatasaray taraftarı olarak zaten Alex' e saygısızlık etmedik yıllardır. O' nun bize saygısızlık etmediği gibi. Ama kendi değerlerimiz için pankart açmayan taraftarımız niye fenere mal olmuş bir oyuncu için pankart açıyorlar. Rakibin düştüğü durumla dalga geçer gibi olur zannımca. Bence bazı değerleri korumalıyız.

Alex iyi bir insan, iyi bir profesyonel, iyi bir aile babası, iyi bir oyuncu, iyi bir rakip.

Son derece yerinde. Sonuçta bu adam Galatasaray'a en ufak bir saygısızlık yapmamıştır.

Biz kendi değerlerimize sahip çıkalım, yada gereksiz diyorsunuz ya,

Sanki her hafta Alex pankartı açıyoruz. Ulan adam daha dün Türkiye'den ayrılma kararı aldı, bugün pankart açıyoruz

Haftaya tekrar açıyor olsak amenna haklısınız da ne var yani bunda, Alex'e Galatasaray taraftarının sevgisini gösteren bir pankart işte

Eminim ufacık bir şeydir

Ya bırak abi deli misin? Geçen sene sahalarında kupa kaldırdık diye nerdeyse cesedimiz çıkacaktı o staddan.. Biz kupa kaldırmayalım diye benzin istasyonlarını uçurmaya kalktı o magandalar.. Saygı göstermişmiş. Çok mu büyük meziyet yani saygı göstermek, biz onlara saygısızlık mı ettik yaptıkları her pisliğin içine bizi de çekmeye çalışırken.. Şike sürecinde Alex aziz'in götünden ayrılmıyordu noldu şimdi?

Hele ki bu maçta böyle bişeyi yapılırsa tarihi mallık olarak kayıtlara geçer net! Her saygılı adamın pankartını açacaksak işimiz var. Pankart açacaksan hagi, hakan, bülent, metin oktay vs vs gibi daha burada saymaya vaktimin yetmeyeceği kendi efsanelerin için aç.. Sokmuşum alexine de fenerine de o yerden bitme başkanlarına da..

Ya bırak abi deli misin? Geçen sene sahalarında kupa kaldırdık diye nerdeyse cesedimiz çıkacaktı o staddan.. Biz kupa kaldırmayalım diye benzin istasyonlarını uçurmaya kalktı o magandalar.. Saygı göstermişmiş. Çok mu büyük meziyet yani saygı göstermek, biz onlara saygısızlık mı ettik yaptıkları her pisliğin içine bizi de çekmeye çalışırken.. Şike sürecinde Alex aziz'in götünden ayrılmıyordu noldu şimdi?

Hele ki bu maçta böyle bişeyi yapılırsa tarihi mallık olarak kayıtlara geçer net! Her saygılı adamın pankartını açacaksak işimiz var. Pankart açacaksan hagi, hakan, bülent, metin oktay vs vs gibi daha burada saymaya vaktimin yetmeyeceği kendi efsanelerin için aç.. Sokmuşum alexine de fenerine de o yerden bitme başkanlarına da..

+1905

Biz kendi değerlerimize sahip çıkarak büyüklüğümüzü gösteririz.

Refik ben Fenerbahçe pankartı mı açalım dedim?

O saydığın kendi efsanelerimiz için pankart açmadık mı daha önce. Sanki bu efsanelere hiç pankart açmamışız da sadece Alex'e açıyormuşuz gibi konuşuyorsun.

İyi düşün.

Pankart açmanın mantığını birisi açıklasın bana kabul edeyim. "Büyüklüğümüzü gösterir" yetmez, neden, nasıl gösterir büyüklüğümüzü bi söyleyiverin.

Refik ben Fenerbahçe pankartı mı açalım dedim?

O saydığın kendi efsanelerimiz için pankart açmadık mı daha önce. Sanki bu efsanelere hiç pankart açmamışız da sadece Alex'e açıyormuşuz gibi konuşuyorsun.

İyi düşün.

Açmadık abi, Hagi Hakan Metin oktay gibi sembol isimler hariç ben diğer efsanelerimize pankart açıldığını pek hatırlamıyorum..

Ayrıca alex fenerle özdeşleşmiş biri.. İstemem stadımda o uyuzun pankartını falan.. Adam bi haksızlığıa uğradı diye hemen sevgi kelebeği kesilmeyin abi... Burda Alex'e ana avrat kaydığımız günleri hatırlarım. Bi kaosa düştüler camia olarak, en iyi günleri böyle olsun diyorum. Fenerin başında o yerden bitme olmasa, ilişkiler bu kadar düşmanca olmasaydı bi lig maçında belki böyle bişeye esnek bakabilirdim ama şu şartlarda bu sadece ve sadece mallık olur, başka bişey değil.

ne diye pankart acılcak ayrıca? güle güle alex? adamsın alex? nasıl koydun ama alex? kendimizi küçük düşürürüz daha

Açmadık abi, Hagi Hakan Metin oktay gibi sembol isimler hariç ben diğer efsanelerimize pankart açıldığını pek hatırlamıyorum..

Ayrıca alex fenerle özdeşleşmiş biri.. İstemem stadımda o uyuzun pankartını falan.. Adam bi haksızlığıa uğradı diye hemen sevgi kelebeği kesilmeyin abi... Burda Alex'e ana avrat kaydığımız günleri hatırlarım. Bi kaosa düştüler camia olarak, en iyi günleri böyle olsun diyorum. Fenerin başında o yerden bitme olmasa, ilişkiler bu kadar düşmanca olmasaydı bi lig maçında belki böyle bişeye esnek bakabilirdim ama şu şartlarda bu sadece ve sadece mallık olur, başka bişey değil.

Bülent'e de açtık.

Abi Alex haksızlığı uğradı diye pankart açılmayacak. Alex'e saygı duyulduğu için pankart açılacak. Sen Fener düşmanlığını ön planda tutarak yorumluyorsun bu durumu. Ben de düşmanım, bence de en iyi günleri bu günler gibi olsun ama Alex'ten bahsediyoruz burada. Fener'den değil. O insan da gayet efendi ve saygılı bir kariyer geçirdi TR de. Bence bu saygıyı hak ediyor. Sonuçta Terim'de çok sever Alex'i. Bizim takımda da sevmeyen adam olduğunu sanmıyorum. Şampiyon olduğumuzda bir tek o gelip tebrik etti takımı.

İyi adam abi Alex. Tekrarlıyorum, bu saygıyı hak ediyor

Pankart açmanın mantığını birisi açıklasın bana kabul edeyim. "Büyüklüğümüzü gösterir" yetmez, neden, nasıl gösterir büyüklüğümüzü bi söyleyiverin.

Büyüklüğümüzü bu pankart mı gösterecek yada küçük düştüğümüzü. Komik

Bu pankart bizim saygımızı gösterecek.

Tr ye gelmiş bir yabancının 9 yılda Galatasaray camiasına tek bir kötü hareketi olmadığı için ona duyduğumuz saygıyı gösterecek.

Büyüklük küçüklük bu pankartla olmaz

Saygı duyduğumuz her adama pankart mı açacağız. O şerefsizler forumlarında Fatih Terim'in adını bile doğru dürüst yazmıyoken banane abi Alex'e duyulan saygıdan dolayı pankart açmaktan. Her defasında biz mi alttan alacağız. Sizinki de mantık yani. Hem sert başkan istersiniz bunlara karşı lafı koysun diye gerektiğinde, hem de bunlar ağzımıza eder {taraftar+yonetim dahil} biz onlara şirin görünmeye çalışırız. Bırakın abi ya.

Abi bu durumu seninle başka şartlarda olur-olmaz diye tartışırdım ama şu şartlarda mümkünatı yok. Sen de biliyorsun bunu da işte yazıyosun gene de :)

Bülent'e de açtık.

Abi Alex haksızlığı uğradı diye pankart açılmayacak. Alex'e saygı duyulduğu için pankart açılacak. Sen Fener düşmanlığını ön planda tutarak yorumluyorsun bu durumu. Ben de düşmanım, bence de en iyi günleri bu günler gibi olsun ama Alex'ten bahsediyoruz burada. Fener'den değil. O insan da gayet efendi ve saygılı bir kariyer geçirdi TR de. Bence bu saygıyı hak ediyor. Sonuçta Terim'de çok sever Alex'i. Bizim takımda da sevmeyen adam olduğunu sanmıyorum. Şampiyon olduğumuzda bir tek o gelip tebrik etti takımı.

İyi adam abi Alex. Tekrarlıyorum, bu saygıyı hak ediyor

abi gelip tebrik edecek, normalde olması gereken bu zaten. ama bu durum bizim ülkemizde çok önemli bir şey gibi gösteriliyor.

Büyüklüğümüzü bu pankart mı gösterecek yada küçük düştüğümüzü. Komik

Bu pankart bizim saygımızı gösterecek.

Tr ye gelmiş bir yabancının 9 yılda Galatasaray camiasına tek bir kötü hareketi olmadığı için ona duyduğumuz saygıyı gösterecek.

Büyüklük küçüklük bu pankartla olmaz

Büyüklük meselesini de ben demiyorum zaten pankartı savunanlar diyor.

Banane abi adam bize kötü hareket yapmadıysa. :eek: Her kötü hareket yapmayana pankart mı açacağız?

Üst Alt